DT 75

Pawel

Re: DT 75

Post autor: Pawel »

Nie tak szybko. Teraz już tempo będzie spokojne i normalne. Chciałem DT-ka doprowadzić do jakiegoś stanu używalności, bo niestety ale nie cierpię mieć rozgrzebanego modelu. Jak na osobę, która co nieco próbuje w modelarstwie jest to cecha ze wszech miar niepożądana ale nic na to nie poradzę. Na razie muszę skombinować napęd a to troszkę potrwa

Awatar użytkownika
aniol310
Kierowca
Posty: 1422
Rejestracja: 06 kwie 2012, 20:23
Been thanked: 2 times

Re: DT 75

Post autor: aniol310 »

a nie myślałeś o napędzie z czołgu np: http://allegro.pl/przekladnia-stalowa-h ... 97069.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Pawel

Re: DT 75

Post autor: Pawel »

Te przekładnie są za duże nie zmieszczą się.
Napęd już zrobiłem. Już od dłuższego czasu bawię się tymi przekładniami
http://allegro.pl/silnik-z-przekladnia- ... 72754.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Do DT zakupiłem 1:10 i okazały się za szybkie. Dzisiaj własnie przerabiałem je i dorzuciłem dodatkowo do każdej przekładni po 2 koła zębate i uzyskałem zadowalający efekt. Piszę zadowalający bo nie testowałem w terenie ale chyba powinno być ok. W poniedziałek zamówię elektronikę z HL więc myślę że w środę powinienem mieć już pierwsze jazdy testowe i wtedy zobaczymy co należy poprawic

Awatar użytkownika
mongrel
Kierowca
Posty: 1427
Rejestracja: 29 sty 2012, 12:27
Has thanked: 32 times
Been thanked: 6 times

Re: DT 75

Post autor: mongrel »

Idziesz jak przecinak z budową,a całość nabiera rumieńców.Pozostaje tylko mieć nadzieję że kiedy już prawie ukończysz maszynę to zachowasz się jak kolega i zechcesz odsprzedać model Sławkowi. :eyes

Pawel

Re: DT 75

Post autor: Pawel »

Ha ha dobre. Tylko po co on miałby odkupować model skoro może zrobić sobie ładniejszy i lepszy...

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14530
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 21 times

Re: DT 75

Post autor: Sławek »

Powiem tak, te obłości które zrobiłeś po mistrzowsku, to dla mnie są nie osiągalne do zrobienia :nie

Jak są kanty to daję jakoś radę, reszta to dla mnie próg nie do pokonania :joint

Awatar użytkownika
Mack
Kierowca
Posty: 226
Rejestracja: 15 maja 2012, 20:46

Re: DT 75

Post autor: Mack »

No..no...aż przyjemnie popatrzeć. :szoki

Pawel

Re: DT 75

Post autor: Pawel »

Troszkę popracowałem nad DT i mała aktualizacja:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14530
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 21 times

Re: DT 75

Post autor: Sławek »

Pomyliłem się, miała być w przyszłym tygodniu a jest już dziś prawie gotowa :eyes

Pawel

Re: DT 75

Post autor: Pawel »

Nie tak szybko. To jest na razie jakiś zarys DT. Jeszcze trochę trzeba popracować nad nim. Został przecież spychacz, tylne podnośniki. Sporo tego jest.

ODPOWIEDZ