Man by Radzio

ODPOWIEDZ
Niedzwiedz2o
Kierowca
Posty: 547
Rejestracja: 08 mar 2017, 19:05
Been thanked: 1 time

Re: Man by Radzio

Post autor: Niedzwiedz2o »

może macie trochę racji:) zamówiłem niebieskie

Awatar użytkownika
Arcidiablo
Kierowca
Posty: 3519
Rejestracja: 16 lut 2014, 11:41
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Re: Man by Radzio

Post autor: Arcidiablo »

Nie bierz tego tak dosłownie do siebie, słowa krytyki są niezbędne, aby udoskonalać nasze trucki :friends to jest Twój model i Tobie ma się podobać, a my tylko możemy pogadać :D
Niebieskie naklejki to była tylko sugestia, być może nie do końca słuszna :szoki

Niedzwiedz2o
Kierowca
Posty: 547
Rejestracja: 08 mar 2017, 19:05
Been thanked: 1 time

Re: Man by Radzio

Post autor: Niedzwiedz2o »

Arcidiablo pisze:Nie bierz tego tak dosłownie do siebie, słowa krytyki są niezbędne, aby udoskonalać nasze trucki :friends to jest Twój model i Tobie ma się podobać, a my tylko możemy pogadać :D
Niebieskie naklejki to była tylko sugestia, być może nie do końca słuszna :szoki
ja i tak miałem je tylko na jedną stronę bo to byly stare kupione do innego modelu więc zamówiłem na drugą tez czerwone dzisiaj ale faktycznie trochę nie pasowały więc napisałem żeby zamiast czerwonych wysłali niebieskie. Po to wstawiam fotki żeby poznać opinie właśnie, więc nie biorę do siebie takich rzeczy tylko po nich przyglądam się bardziej i zastanawiam więc dzięki za porady:)

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9753
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Man by Radzio

Post autor: Pawloosw »

Ale zasuwasz z tym modelem :brawo

Awatar użytkownika
Arcidiablo
Kierowca
Posty: 3519
Rejestracja: 16 lut 2014, 11:41
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Re: Man by Radzio

Post autor: Arcidiablo »

Nawiązując do skalowych naklejek :scratch to masz kogoś kto robi takie rzeczy w fajnej jakości ? Tego zawsze jest deficyt :oops:

Awatar użytkownika
popiur
Kierowca
Posty: 843
Rejestracja: 05 sty 2016, 20:35

Re: Man by Radzio

Post autor: popiur »

Mnie się podoba! Teraz właśnie nabrał charakteru, jak to powiedział Maciej PKS-owego-brawo!

Awatar użytkownika
mauy-miu
Śpioch
Posty: 5873
Rejestracja: 01 maja 2012, 22:10
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Man by Radzio

Post autor: mauy-miu »

Mi sie mega podoba z tymi paskami, zostaw jak jest,to twoja ciężarówka ;)

Niedzwiedz2o
Kierowca
Posty: 547
Rejestracja: 08 mar 2017, 19:05
Been thanked: 1 time

Re: Man by Radzio

Post autor: Niedzwiedz2o »

Arcidiablo pisze:Nawiązując do skalowych naklejek :scratch to masz kogoś kto robi takie rzeczy w fajnej jakości ? Tego zawsze jest deficyt :oops:

https://www.ebay.pl/sch/m.html?_nkw=&_a ... c=50&rt=nc
mega jakosc ma naklejek. Dużo na folii odblaskowej. Ze słowacji i wysyłka za darmo

te niebieskie i czerwone u nich http://www.max-model.it/en/1196-decals-truck-114. Tylko Oni mają wodne naklejki z jednej strony lepiej bo nie widać tej grubości, tylko jak wyschną pewnie broblem z usunięciem

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9753
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Man by Radzio

Post autor: Pawloosw »

W mojej ocenie, naklejki wodne to przyszlosc modelarstwa. Nawet nie ma co porownywac do tradycyjnych. Chocby niewiadomo ile klaru nawalil, zawsze widac ich grubosc. Dziękuję za uwagę. Odmaszerować do sklepów z kalkami. :he

Niedzwiedz2o
Kierowca
Posty: 547
Rejestracja: 08 mar 2017, 19:05
Been thanked: 1 time

Re: Man by Radzio

Post autor: Niedzwiedz2o »


ODPOWIEDZ