tamiya flatbed na rózne sposoby

Przemo
Kierowca
Posty: 1924
Rejestracja: 24 gru 2011, 15:03

Re: tamiya flatbed na rózne sposoby

Post autor: Przemo »

e tam fajnie wygląda a poza tym takie rozwiązanie występuje http://media.liveauctiongroup.net/i/115 ... 3C526A2680" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: tamiya flatbed na rózne sposoby

Post autor: Pablo »

Dzięki Przemo :ok jedno z takich amerykańskich zdjęć właśnie było moją inspiracją. Gdybym założył osobny garaż dla tej przyczepy to bym w swoim stylu wkleił to zdjęcie na początku. Tu pokazywałem tylko co można fajnego wykrzesać z flatbeda.

Awatar użytkownika
Ted
Kierowca
Posty: 684
Rejestracja: 27 sie 2012, 14:04

Re: tamiya flatbed na rózne sposoby

Post autor: Ted »

Oj dobrze dobrze :). Ja tylko piszę, że bardziej podobają mi się te smuklejsze dyszle :)

Ten na zdjęciu też szczerze mówiąc nie jest jakoś przesadnie szeroki

Awatar użytkownika
archie
Kierowca
Posty: 1695
Rejestracja: 26 sty 2012, 20:58

Re: tamiya flatbed na rózne sposoby

Post autor: archie »

Chujnia z grzybnią. Dyszel jak z forum czołgów. Za masywny. Minister zrób coś z tym. Widziałem Twoje lepsze produkcje. I nie będę sie podlizywał!

Awatar użytkownika
Ted
Kierowca
Posty: 684
Rejestracja: 27 sie 2012, 14:04

Re: tamiya flatbed na rózne sposoby

Post autor: Ted »

archie pisze:Chujnia z grzybnią. Dyszel jak z forum czołgów. Za masywny. Minister zrób coś z tym. Widziałem Twoje lepsze produkcje. I nie będę sie podlizywał!
A ja tu delikatnie, bez nacisków...


:P

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: tamiya flatbed na rózne sposoby

Post autor: Pablo »

Jest zajebiaszczy. taki podpatrzyłem i taki mam. To nie jest europejska przyczepa.

Awatar użytkownika
mauy-miu
Śpioch
Posty: 5873
Rejestracja: 01 maja 2012, 22:10
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: tamiya flatbed na rózne sposoby

Post autor: mauy-miu »

Pablo pisze:Jest zajebiaszczy. taki podpatrzyłem i taki mam. To nie jest europejska przyczepa.
Aż mi głupio, ale się zgadzam z Panem Pablosem :joint
A wiem skądinąd, że moje zdanie dla Pana Ministra jest najważniejsze, gdyż jestem wyznacznikiem gustu nie tylko na tym forum :he
Przemo, Pablo :brawo
pozdro

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: tamiya flatbed na rózne sposoby

Post autor: Pablo »

Bóg mi świadkiem, że chciałem ci dowalić (oczywiście słownie) za to co napisałeś zanim przeczytałem. Miał duża piątka. :friends For those about to Miał zapodam zaraz film.3.40 każdy wytrzymie :he I mordy w kubeł. Film może się podobać albo nie. Ale po pierwsze primo, że się nieelegancko wypowiem. Niech k***a jeden z drugim wystawi swój sprzęt i pokażę co tak na prawdę potrafi wasz model. Bo Boomi jest w pizdeczke . Szymuś jak cię kocham ciskam Boomeranga w twoje łapki. Ślij ustaloną kasiorę na konciacho + przyczepa bo ona stworzona do Boomiego i bez niej to jak kupa bez Miała i wszyscy będą na Zipilandi szczęśliwi. Szymi bier Pan razem z ładunkiem. Łącznie z Hon-da brrr brr.

Przemo
Kierowca
Posty: 1924
Rejestracja: 24 gru 2011, 15:03

Re: tamiya flatbed na rózne sposoby

Post autor: Przemo »

:szydera

Awatar użytkownika
Maxu30
Kierowca
Posty: 2828
Rejestracja: 14 lis 2013, 10:46
Been thanked: 3 times

Re: tamiya flatbed na rózne sposoby

Post autor: Maxu30 »

:smajlik

ODPOWIEDZ