Śląsk 16-18 września

Relacje ze spotkań, eventów, aranżacji budów, wystaw itp.
Awatar użytkownika
Maciek
Moderator
Posty: 3940
Rejestracja: 07 sty 2012, 21:21

Re: Śląsk 16-18 września

Post autor: Maciek »

Gdzieś już to widziałem. znaczy taki rozpiździel :D jak się rodziło 8x8, Jafiosza tylko brakuje :P

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: Śląsk 16-18 września

Post autor: Pablo »

Dzięki Max, jesteś wzorowym gospodarzem, pielęgniarzem :ok . W ogóle wszyscy zasłużyli na odznakę opiekuna.
Czułem się jak w sanatorium. Zetros dzięki wszystkim chłopakom czuł się jak w serwisie Mercedesa.
Na waszą cześć dzięki Denisowi zarejestrowałem Zetrosa na śląskie numery :he (Żeby było wiadomo gdzie ma na serwis wrócić) :szydera
Drabek dziękuję, od wczoraj jesteś innym człowiekiem, ostoja cierpliwości i spokoju. Prace nad Zetrosem i drobną awarią dźwigu przebiegały w atmosferze sielanki. Wzór dla saperów w postępowaniu nad rozbrojeniem bomby.
Knight Sławek dzięki za wszystko co elektroniczne. Twoja 16 kanałowa turnigy rules. Radzik Rammstein chce cię zatrudnić z flexem. spox
Denis człowiek do wszystkiego :brawo . Ted zarzekał się że nie pomoże a pod tą skorupą okazał się bardzo uczynnym człowiekiem :brawo
Zabrakło Jafiosza ale nie Orzełka, Bartka, Stępnia, Mongrela, Gmolla, Redina, Zbyszka
Stępień zasłużył na podwójne brawa na stojąco za transport przez cały kraj i pilnowanie żebym się nie zabił w drodze do wszystkich kibli w kraju.
Dzięki wszystkim było zajebiście.
Pieczonki, prażonki czyli maścipula rules

Awatar użytkownika
Denis
Kierowca
Posty: 4029
Rejestracja: 18 lip 2013, 09:46
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times

Re: Śląsk 16-18 września

Post autor: Denis »

Dzięki Panowie za udanego spota było super.
Zaszczyt było pracować przy modelu Pabla .
Atmosfera była świetna aż mnie brzuch nadal boli ze śmiechu, szkoda tylko że musiałem opuścić was szybciej :(

Dziękuję za gościnę oraz świetne jedzenie.
Dzięki Drabku za atrapę i sorki za lusterko

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9097
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Śląsk 16-18 września

Post autor: Drabek »

Dziękuję wszystkim za spotkanie. Było miło zobaczyć was znowu.
Dziękuję gospodarzowi i opiekunowi spotkania.' Otoczka spotkania i opieka nad gościami pierwszorzędna. Aż chce się wracać pomimo kilometrów.
Max podziękuj żonie za posiłki. Pierwsza klasa.
:friends

Awatar użytkownika
Hauler
Kierowca
Posty: 2012
Rejestracja: 26 kwie 2015, 11:38
Has thanked: 3 times
Been thanked: 13 times

Re: Śląsk 16-18 września

Post autor: Hauler »

Co ja będę się rozpisywał wszystko jak wyżej :)

Awatar użytkownika
Stepien
Kierowca
Posty: 636
Rejestracja: 12 wrz 2014, 20:56

Re: Śląsk 16-18 września

Post autor: Stepien »

:he Maxsiu spot zajefaiiny i klimat ,ludzie sami swoi dzięki a reszta jak wyżej :friends jestem ślepy ale na mój słuch było zaje biście w fajną ekipę się wkleiłem yes :ok :yahoo brak słów szkoda że tak ktko i pogoda barowa :cry

Awatar użytkownika
Radzik
Kierowca
Posty: 4884
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:45
Been thanked: 1 time

Re: Śląsk 16-18 września

Post autor: Radzik »

Siema
Co ja tu będę się rozpisywał :D
Dziękuję Maxowi za organizację wszystko na najwyższym poziomie :ok
Dziękuję Małżonce Maxa za przepyszne żarełko :ok
Dziękuję Bartkowi za pyszne hamburgery z grilla :ok

Generalnie zajebiście le szkoda że tak krótko :D
Do następnego Panowie :friends

Awatar użytkownika
Maxu30
Kierowca
Posty: 2825
Rejestracja: 14 lis 2013, 10:46
Been thanked: 3 times

Re: Śląsk 16-18 września

Post autor: Maxu30 »

Witam
Bardzo dziękuję Wszystkim obecnym na spotkaniu i przepraszam za pogodę choć ona i tak nam nie popsuła zabawy.
Miło mi było Was gościć - Stępień nie mogę nadal uwierzyć, że przyjechałeś z Norwegii specjalnie na spot i za to wielki szacun.
Co do osób, które nie dotarły niech żałują bo mają czego.
Wspaniała atmosfera i do tego jako ta wisienka na torcie cierpliwość Drabka nieoceniona.
Polecam się na przyszłość i aby dać możliwość oddechu dla gości z północy u mnie widzimy się wiosną.
"Tubylców" zapraszam częściej.

Awatar użytkownika
Ted
Kierowca
Posty: 684
Rejestracja: 27 sie 2012, 14:04

Re: Śląsk 16-18 września

Post autor: Ted »

Ech.... jak zwykle. Właściwie miejsce nie ma znaczenia - ludzie zupełnie się nie zmienili a nowe twarze bez problemu trzymają poziom starych :).

Max jak zwykle gościnny i o ile podziękowania dla Magdy jak najbardziej słuszne to resztę pyszności ładował we mnie Max. Następny posiłek zjem chyba w przyszłym miesiącu :). Super hamburgery Bartka były później super bo prototypy musiałem zjeść ja :).

Martwiłem się o Pabla gdy go nie widziałem. Teraz wiem już, że zupełnie nie ma o co - pełna forma w zarządzaniu zespołami naprawczymi + bat do poganiania :).

Do zobaczyska następnym razem - mam nadzieję, że czas i życie pozwoli.

Pozdro

Ted

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9097
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Śląsk 16-18 września

Post autor: Drabek »

A ma ktoś zdjęcie mojej bestii? :P :P

ODPOWIEDZ