Spotkanie październik

Relacje ze spotkań, eventów, aranżacji budów, wystaw itp.
Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7776
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 71 times

Re: Spotkanie październik

Post autor: Maciej »

Dluzej niz na 3 dni to dupa nie prognoza. Za duzo czasu jeszcze do spota zeby przesądzać.

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: Spotkanie październik

Post autor: Pablo »

Bardzo bym chciał przyjechać swoim samochodem. Martwi mnie to, że musiałbym wyjeżdżać w sobotę smyku i diablo za uj nie zostaną . A na przyjazd samemu mnie nie stać. Pogoda do tego czasu jeszcze 8x się zmieni.

Awatar użytkownika
Maxu30
Kierowca
Posty: 2825
Rejestracja: 14 lis 2013, 10:46
Been thanked: 3 times

Re: Spotkanie październik

Post autor: Maxu30 »

Pablo pisze:Bardzo bym chciał przyjechać swoim samochodem. Martwi mnie to, że musiałbym wyjeżdżać w sobotę smyku i diablo za uj nie zostaną . A na przyjazd samemu mnie nie stać. Pogoda do tego czasu jeszcze 8x się zmieni.
Koszty przejazdu w połowie Ci pokryję (tylko nie mów, że Twoje auto pali 20l/100km :P ) oraz opłacę ten dodatkowy nocleg.

Awatar użytkownika
Stepien
Kierowca
Posty: 636
Rejestracja: 12 wrz 2014, 20:56

Re: Spotkanie październik

Post autor: Stepien »

Pablo pisze:Bardzo bym chciał przyjechać swoim samochodem. Martwi mnie to, że musiałbym wyjeżdżać w sobotę smyku i diablo za uj nie zostaną . A na przyjazd samemu mnie nie stać. Pogoda do tego czasu jeszcze 8x się zmieni.
:friends nie smuć się zabiorę Ciebie :friends :oops: jak wszystko ogarnął bym ze swoimi sprawami :brawa jesteś pasażem zajebistym :P nie martwisz się o siebie jak coś by się stało podczas wypadku tylko o model :he :szydera

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9750
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Spotkanie październik

Post autor: Pawloosw »

Maciej pisze:Dluzej niz na 3 dni to dupa nie prognoza. Za duzo czasu jeszcze do spota zeby przesądzać.
Wiadoma sprawa. A moze by tak wstepnie zostać przy wczesniejszym terminie i w razie gdyby prognoza kilkudniowa niesopiasala przelozyc na termin pozniejszy? Wiadomo, ze na meetingu rctruck ladna pogoda nie jest potrzebna do dobrej zabawy ale mimo wszystko ... :hehe

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: Spotkanie październik

Post autor: Pablo »

Maxu, Stępień spox bo wam serca z dobroci pękną :he Zatem zapisuje się coby się nie działo. Barman zawsze uchodził za wzorowego gospodarza a najbardziej wytrwali poza własnoręcznie robioną pizzą mieli okazję smakować się wyśmienitym rosołem. Teraz aby nie odstawać z gościnnością od Maxa. Mam na myśli przepyszny rosół wołowo indyczy, zestaw grillowanych specjałów na tradycyjnie oraz fast foodowo i nieocenione pieczonki, prażonki czyli maścipula musi zajebać dzika albo innego bizona :he

Awatar użytkownika
Tomek
Moderator
Posty: 1923
Rejestracja: 26 cze 2012, 12:00

Re: Spotkanie październik

Post autor: Tomek »

28-30 ;)

Awatar użytkownika
Rasalo
Maszynista Fi 26
Posty: 4293
Rejestracja: 04 kwie 2013, 18:46
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times

Re: Spotkanie październik

Post autor: Rasalo »

Tomek pisze:28-30 ;)
:ok

Awatar użytkownika
glowa1986
Kierowca
Posty: 638
Rejestracja: 14 maja 2015, 12:50
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Spotkanie październik

Post autor: glowa1986 »

28-30.10 będę

Awatar użytkownika
barman_pl
Moderator
Posty: 9778
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:24
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: Spotkanie październik

Post autor: barman_pl »

Dobra... koniec kombinacji - pozostaje tradycja czyli ostatni week października :brawa
Niedługo odpalimy temacik to się zrobi jakąś listę ;)

Zablokowany