problem z serwami

Regulatory, sterowniki, serwa, pakiety itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
boris89
Kierowca
Posty: 26
Rejestracja: 25 lip 2014, 23:25

problem z serwami

Post autor: boris89 »

witam
mam taki maly problem ze swoja aparatura
nadajnik modelcraft 40mhz i odbiornik re-8 tej samej firmy i 3 serva towardpro mg996r. problem polega na tym ze jak podlacze 1 serwo jest ok ale juz przy podlaczeniu 2 serwa zaczynaja wariowaci nie reaguja na sygnaly nadajnika. caly zestaw jest nowy
:zły

Awatar użytkownika
Maciek
Moderator
Posty: 3940
Rejestracja: 07 sty 2012, 21:21

Re: problem z serwami

Post autor: Maciek »

boris89 pisze:witam
mam taki maly problem ze swoja aparatura
nadajnik modelcraft 40mhz i odbiornik re-8 tej samej firmy i 3 serva towardpro mg996r. problem polega na tym ze jak podlacze 1 serwo jest ok ale juz przy podlaczeniu 2 serwa zaczynaja wariowaci nie reaguja na sygnaly nadajnika. caly zestaw jest nowy
:zły
Serwa TowerPro są bardzo prądożerne, podłącz koszyk pod odbiornik, choć 3 serwa to nie wiem czy to styknie :scratch

Awatar użytkownika
luki
Kierowca
Posty: 1630
Rejestracja: 03 lip 2012, 15:18

Re: problem z serwami

Post autor: luki »

Do tego generują zakłócenia jak na tej klasy serwa przystało i proszę pisz po Polsku. :ok

Przemo
Kierowca
Posty: 1924
Rejestracja: 24 gru 2011, 15:03

Re: problem z serwami

Post autor: Przemo »

luki pisze:.... i proszę pisz po Polsku. :ok

zwróć uwagę że kolega pisze z Niemiec ;)

a co do serw to jak pisze maciek spróbuj z koszyczkiem czyli dodatkowym zasilaniem ale po pierwsze to sprawdź pakiet czy naładowany :he

Awatar użytkownika
boris89
Kierowca
Posty: 26
Rejestracja: 25 lip 2014, 23:25

Re: problem z serwami

Post autor: boris89 »

bateria ma ok. 5,2v a w instrukcji jest ze odbiornik moze pracowac na max 5,5v a serwa sa od 4,8 do 7,6v

Przemo
Kierowca
Posty: 1924
Rejestracja: 24 gru 2011, 15:03

Re: problem z serwami

Post autor: Przemo »

Podłącz normalnie z regulatorem albo z koszyczkiem na 4 paluszki i zobacz jak się zachowują serwa bo piszesz że bateria ma 5,2V ale amperażu może brakować

ODPOWIEDZ