Teren i wstępny projekt zagospodarowania działki pod RC

Infrastruktura, architektura, dioramy, maszyny i urządzenia itp.
Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14537
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 22 times

Re: Teren i wstępny projekt zagospodarowania działki pod RC

Post autor: Sławek »

Podoba mi się ten plac budowy spox
Jest tu zajebisty potencjał bo plac jest duzy i jest już dużo zrobionej infrastruktury :brawo
Jedynie dla mnie to problem odległości :( więc Ci pomóc w budowie nie dam rady, ale przyjechać na spotkanie na pewno przyjade :)

Na kiedy jesteś w stanie go skończyć w taki sposób aby można było zorganizować spot ? pytam, bo trzeba zaklepać terminarz spotkań na ten rok a na szeroko rozumianym Pomorzu ma być spotkanie, więc myślę, że to dobre miejsce, biorac pod uwagę Pabla, Drabka i Ciebie, nie wiem kto ma tam jeszcze blisko :)

Pozdr

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: Teren i wstępny projekt zagospodarowania działki pod RC

Post autor: Pablo »

Słąwek bardzo szeroko pojmowane Pomorze. :he To Czernikowo jest w połowie drogi do Brzezin czy tam do Warszawy. Więc trudno tu mówić o Pomorzu ale kij z tym :he

Poznań ma blisko, Warszawa ma blisko. Wszyscy mają blisko.
https://www.google.pl/maps/dir/Gda%C5%8 ... 52.9473392" onclick="window.open(this.href);return false;

Mnie się pomysł podoba niesamowicie, chociażby ze względu na olbrzymi teren. Sam most ma 7 metrów a jest tylko kreską na mapie. Drogi ubite. Parking dla ciężarówek z naczepami o powierzchni 70m :eyes.
Zipi postarał się o hałdę piachu . Teren można podnieść w niektórych miejscach, w innych obniżyć coby nie było za płasko. Piźnie się jakieś dwa ronda i będzie mega.

Dodatkowo z tego co Zipi mówił na terenie zabawy znajdzie się jakaś wiata i miejsce z grillem gdzie można coś przygotować do wszamania. Ja jestem 100% za i nie wyobrażam sobie opcji żebyśmy z tego nie skorzystali.

Awatar użytkownika
Maxu30
Kierowca
Posty: 2828
Rejestracja: 14 lis 2013, 10:46
Been thanked: 3 times

Re: Teren i wstępny projekt zagospodarowania działki pod RC

Post autor: Maxu30 »

Skoro Poznań i Warszawa to "WSZYSCY" to faktycznie :pala

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9099
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Teren i wstępny projekt zagospodarowania działki pod RC

Post autor: Drabek »

Maxu30 pisze:Skoro Poznań i Warszawa to "WSZYSCY" to faktycznie :pala
Fakt Ty już masz kawał drogi.
:friends

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: Teren i wstępny projekt zagospodarowania działki pod RC

Post autor: Pablo »

Pisząc miałem na myśli osoby, które najczęściej jeżdżą. Tak się składa że z Poznania i Warszawy zawsze jest sporo osób. Najdalej ma Sławek i Śląsk ale to nie moja wina ;) Śląsk sobie poradzi bo zawsze przyjeżdżali stadnie :he A Sławek pisał, że też mu się podoba.

Awatar użytkownika
Radzik
Kierowca
Posty: 4884
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:45
Been thanked: 1 time

Re: Teren i wstępny projekt zagospodarowania działki pod RC

Post autor: Radzik »

https://www.google.pl/maps?t=m&sll=53.6 ... ut=classic" onclick="window.open(this.href);return false;

Nie ma tragedii, czwórka w samochodzie i można jechać yes
A Czwórka ze Śląska myślę, że się zbierze :friends

Awatar użytkownika
Tomek
Moderator
Posty: 1923
Rejestracja: 26 cze 2012, 12:00

Re: Teren i wstępny projekt zagospodarowania działki pod RC

Post autor: Tomek »

Pablo pisze:Pisząc miałem na myśli osoby, które najczęściej jeżdżą. Tak się składa że z Poznania i Warszawy zawsze jest sporo osób. Najdalej ma Sławek i Śląsk ale to nie moja wina ;) Śląsk sobie poradzi bo zawsze przyjeżdżali stadnie :he A Sławek pisał, że też mu się podoba.
Generalnie można powiedzieć że środek Polski i kazdy ma podobnie :)
Poza Sławkiem ale on w większości przypadków ma daleko :he

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14537
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 22 times

Re: Teren i wstępny projekt zagospodarowania działki pod RC

Post autor: Sławek »

Taki urok mieszkania w Bieszczadach :he
Zipi, jedziesz z koksem spox klamka zapadła, skoro Ministerstwo zatwierdziło projekt :)

Awatar użytkownika
szymon1
ScaleArt Constructor
Posty: 855
Rejestracja: 22 lut 2012, 21:16

Re: Teren i wstępny projekt zagospodarowania działki pod RC

Post autor: szymon1 »

lokalizacja jest nawet niezła jak dla mnie i jak dla Przema ;)

Awatar użytkownika
zipi
Kierowca
Posty: 868
Rejestracja: 15 lip 2012, 07:17

Re: Teren i wstępny projekt zagospodarowania działki pod RC

Post autor: zipi »

Panowie dziś rozmawiałem przez tel kom z Pablem. Wczoraj przesyłałem mu fotki co mam. Dam link również tu.
http://pokazywarka.pl/gihc9e/" onclick="window.open(this.href);return false;
Sławek dzięki za chęć pomocy w budowie ale w Twoim przypadku chciałbym abyś po prostu był na spotkaniach, a reszty tez nie oczekuje pomocy przy budowie ale miło by było. Wiadomo pracy jest bardzo dużo a rąk do pracy bardzo mało przy ciężkich i grubych robotach zatrudniłem chłopaków którzy pracują u mnie.
Tak jak Pablo pisał na mojej działce/podwórku/ogródku/placyku rozkosz modelarskich możemy zorganizować jedzonku(gril/ognisko lub też masowy obiad )
Sławek patrząc na zawody w Trialu myślałem o początku maja ( chociaż niby Pyra ma być, ale temat For Funów coś przycichł.) Będzie nowy temat z terminem.
Reasumując zapraszam do siebie na 1:14 termin zależy od was ja do maja się wyrobię aby przygotować na tyle abyście pojeździli.
pozdr

Zablokowany