Panzerkampfwagen III

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: Panzerkampfwagen III

Post autor: Pablo »

Dzięki chłopaki spox , łapa specjalnie aby mieć dystans do swoich produkcji. Żeby nie wiem jak kręcić i jakich plenerów używać to i tak będzie widać, że to model. Łapa przynajmniej oddaje jak niewielki.
Tak btw chciałbym kiedyś zrealizować film na maksa realistyczny ale do tego celu musiało by być zaprzęgniętych klika osób na planie.
I to dobrze jakby samo kręcenie trwało minimum ze 3 dni.
Pamiętacie słynny driftowy filmik. Tyle, że w drifcie jest łatwiej bo wszystko przebiega błyskawicznie i szczegóły otoczenia zanikają A w indu czy jeszcze gorzej w czołgach mamy wszystko jak na dłoni.

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9750
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Panzerkampfwagen III

Post autor: Pawloosw »

Wiem o czym mówisz. Jak mi czasami brakuje 3 ręki żeby jednocześnie sterować i kręcić. We wszystkich moich filmach są praktycznie tylko ujęcia statyczne a powinny pojawiać się tylko czasami. Niestety nie mam możliwości kręcić i sterować dlatego zawsze z kumplem się wybieram na filmowanie. Problem w tym, że pomimo faktu że mu mówię jak ma kręcić ujęcie to i tak zawsze coś mi nie pasuje, a to kadr nie ten, a to zbyt gwałtowny ruch, a to kamera za wysoko trzymana itp. Z drugiej strony jak się zamieniamy rolami, i on kieruje pojazdem też mi coś zawsze nie pasuje, za szybka jazda, gwałtowne i nierealistyczne skręty itp.
Ciężki temat. :hehe

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: Panzerkampfwagen III

Post autor: Pablo »

Ja zawsze sam jeżdżę filmować. I jak widać udało mi się zdetonować ładunek, sterować czołgiem i nakręcić
Ale zdrowie już nie to, i któregoś razu mogę nie zdążyć odejść :he

Awatar użytkownika
Rasalo
Maszynista Fi 26
Posty: 4293
Rejestracja: 04 kwie 2013, 18:46
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times

Re: Panzerkampfwagen III

Post autor: Rasalo »

Ja osobiście filmów z czołgami robić nie będę (puki co :brawa ), ale mogę Ci jeszcze podpowiedzieć że warto zainteresować się płonącym Hips-em ;)
Jako dodatek pasował by idealnie, ładnie się pali, stosunkowo ciężko zgasić, no i daje ładny czarny dym :ok

Awatar użytkownika
mauy-miu
Śpioch
Posty: 5873
Rejestracja: 01 maja 2012, 22:10
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Panzerkampfwagen III

Post autor: mauy-miu »

opony też się zacnie jarają, trudno je ugasić i dają czarny dym :he
pozdro

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14530
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 21 times

Re: Panzerkampfwagen III

Post autor: Sławek »

I styropian, fajnie się pali i daje czarny dym :he

ODPOWIEDZ