Porucznik Borewicz 1/10 scale

Awatar użytkownika
Bandi
Kierowca
Posty: 1898
Rejestracja: 29 paź 2012, 10:33
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Porucznik Borewicz 1/10 scale

Post autor: Bandi »

Jako, że Patrol zajmie mi max. na wolno miesiąc czasu do stanu wykończenia tip top, zacząłem dumać o kolejnym projekcie, miał to być nowszej generacji Patrol ale w sumie myślę sobie po co? Chwile zadumałem i było wszystko jasne, jedno słowo "Borewicz" ...

i tak postanowiłem, że kolejny projekt bo siedzieć bezczynnie nie dam rady, próbowałem - nie da się :)
bez ciśnienia, bez wyznaczania daty ukończenia.

Borewicz, koniecznie w tej wersji, (klepali od bodaj 80 do 84 wiele wersji świateł i grilli a mnie chodzi konkretnie o tą sztukę z fot:

Obrazek
9-1500px by Bandziortrial, on Flickr

Obrazek
12-1500px by Bandziortrial, on Flickr

... dla mnie to jest Polonez a reszta, typu Caro to już podróba Poldzera :)

Awatar użytkownika
barman_pl
Moderator
Posty: 9778
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:24
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: Porucznik Borewicz 1/10 scale

Post autor: barman_pl »

no to teraz jeszcze laweta by się przydała do parcha i będzie zajebisty zestaw :ok

Pozdr.

Awatar użytkownika
Bandi
Kierowca
Posty: 1898
Rejestracja: 29 paź 2012, 10:33
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Porucznik Borewicz 1/10 scale

Post autor: Bandi »

O i to też fajny pomysł :brawa
można też rally zrobić Poldzera. Chce go szarpnąć bez większego planu użytkowego, ot tak. bo fajny.

Zawsze było mi szkoda polskiej motoryzacji, to najlepszy przykład dlaczego nic nie mamy na dzień dzisiejszy. jak to się mówi, Polacy maja pecha, chyba Big Cyc coś tam śpiewa o tym:

Obrazek
1362794247_md3xwk_600 by Bandziortrial, on Flickr

Awatar użytkownika
czubi
Kierowca
Posty: 1321
Rejestracja: 24 cze 2012, 21:04
Been thanked: 2 times

Re: Porucznik Borewicz 1/10 scale

Post autor: czubi »

Bandi, pomysły super. Borewicz jest w kartonówce, ale z Syrenek to najlepsza by była Bosto :brawa

..


nie wspominając o czarnej Wołdze :D

Awatar użytkownika
mauy-miu
Śpioch
Posty: 5873
Rejestracja: 01 maja 2012, 22:10
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Porucznik Borewicz 1/10 scale

Post autor: mauy-miu »

ta syrena miała błąd konstrukcyjny w wersji kabrio...i dlatego zaprzestali ale nie o tym...
Borewicz :brawa
chciałem jakiś czas temu uderzyć po poldka do Ciebie, żeby mieś do vacum i robić sobie karoserie z lexanu :)
super wybór jakbyś go zrobił w standardach 1:10 czyli 190mm szerokości i 257 rozstaw osi to można by go odbić i w ogóle mocować do podwozi 1:10 :D
super :ok
pozdro

Awatar użytkownika
Bandi
Kierowca
Posty: 1898
Rejestracja: 29 paź 2012, 10:33
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Porucznik Borewicz 1/10 scale

Post autor: Bandi »

To mijałem dziś na moim osiedlu, dosłownie 500 m od mieszkania

Obrazek
1274814404_96108236_2-WYJATKOWA-SYRENA-CABRIO-NA-WASZ-SLUB-Gdansk-1274814404 by Bandziortrial, on Flickr
http://gdansk.olx.pl/syrena-cabrio-do-s ... d-64219153" onclick="window.open(this.href);return false;

Wołga czarna tez kozak :D

Patrol rzecz święta musi być skończony, kto wie czy zacznę dłubać w polskiej motoryzacji.

Właśnie rozgladam się za jakimś podwoziem w gratach modelarskich ... :joint

Awatar użytkownika
Bandi
Kierowca
Posty: 1898
Rejestracja: 29 paź 2012, 10:33
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Porucznik Borewicz 1/10 scale

Post autor: Bandi »

Jest :D
podwozie ma chyba z 10 lat, 1 opony brak ale jak nie znajdę to dokupię, na opcję rally też gumki są :brawa

Obrazek
Untitled by Bandziortrial, on Flickr

udało się progress na 1 stronie wrzucić, żeby nie było, że nic sie nie dzieje :P

zwrotnice pourywane, z reszta na tył trza resory dać i most o ile się nie mylę ... resory mam ...

Awatar użytkownika
Bandi
Kierowca
Posty: 1898
Rejestracja: 29 paź 2012, 10:33
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Porucznik Borewicz 1/10 scale

Post autor: Bandi »

Podwozie jakie znalazłem to z golfa IV było tamiya, on miał napęd na przód, zatem dremelek i połączyłem dupę z ryjkiem temu podwoziu, namieszałem tak z wahaczami, że nie wiedziałem co to wyjdzie ale udało się szerokości nie ruszyć, jest ori tamiyowa. Teraz tylko most dobrać i można powoli składać.

Obrazek
Untitled by Bandziortrial, on Flickr

jako że Poldzer ma napęd na tył, podwozie to banał i to mnie cieszy :brawa

szukam felg 1.9 plastikowych BBS RM 012, kiedyś widziałem teraz coś mi wyszukajka nie działa, jakby ktoś się natknął, proszę o znak sygnał czapką.

Awatar użytkownika
Maciek
Moderator
Posty: 3940
Rejestracja: 07 sty 2012, 21:21

Re: Porucznik Borewicz 1/10 scale

Post autor: Maciek »

Dwa popołudnia, jakiś płynny wspomagacz iw kolorze herbaty bez cytryny będzie wrrrrum, tutidataaaaa, taaaa laaa https://www.youtube.com/watch?v=Xccr-RmRjqU" onclick="window.open(this.href);return false;

Fajny pomysł spox

Awatar użytkownika
Bandi
Kierowca
Posty: 1898
Rejestracja: 29 paź 2012, 10:33
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Porucznik Borewicz 1/10 scale

Post autor: Bandi »

Borewicz w HD

https://www.youtube.com/watch?v=zKpjmECQ8WY" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ