FIRST TRY RC Lamborghini Aventador LP700-4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fifti
Kierowca
Posty: 1044
Rejestracja: 26 maja 2013, 21:12

Re: FIRST TRY RC Lamborghini Aventador LP700-4

Post autor: Fifti »

Jaotao jeździ już z karoserią. Nie jest to moc, która ma barman, albo na podłodze drewnianej ma za dużą przyczepność. :decha

Niestety nie udało mi się nagrać jak jeździ bo po kilku testach apka wyczerpała mi całe bateryjki alkaiczne.
Muszę pójść za podpowiedzią drabka i montować w nią aku ładowane.

Z wniosków to wydaje mi się, że popróbuję jeszcze z jakimś większym silnikiem co by bardziej przy ruszaniu był zwinniejszy. A światełka też muszą poczekać na lepsze dni. Więc na razie zawieszam dalsze prace nad tym Tutorialem RC jakim był Lambo.

Wszystkim dziękuje za cierpliwość i pomoc w tym projekcie.

A tu Lambo i kolejny materiał (a raczej baza) na drodze do Indu.

Obrazek


Pozdro

Awatar użytkownika
Maciek
Moderator
Posty: 3940
Rejestracja: 07 sty 2012, 21:21

Re: FIRST TRY RC Lamborghini Aventador LP700-4

Post autor: Maciek »

Kup sobie taki pakiecik do aparatury i zapomnisz o ładowaniu

http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... _Pack.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Fifti
Kierowca
Posty: 1044
Rejestracja: 26 maja 2013, 21:12

Re: FIRST TRY RC Lamborghini Aventador LP700-4

Post autor: Fifti »

Przydało by się coś takiego i jakaś ładowarka. Ale od razu do aku s3? Tylko, że musiał bym się do kogoś uśmiechnąć, bo jeszcze nie zamawiałem nic z HK.
A dwa, że przydał by mi się jakiś w miarę pojemny pakiet s2 i aku do testów na podwoziu.

Awatar użytkownika
Maciek
Moderator
Posty: 3940
Rejestracja: 07 sty 2012, 21:21

Re: FIRST TRY RC Lamborghini Aventador LP700-4

Post autor: Maciek »

Fifti pisze:Przydało by się coś takiego i jakaś ładowarka. Ale od razu do aku s3? Tylko, że musiał bym się do kogoś uśmiechnąć, bo jeszcze nie zamawiałem nic z HK.
A dwa, że przydał by mi się jakiś w miarę pojemny pakiet s2 i aku do testów na podwoziu.
Nie wiem jaką masz aparaturę, moje Traxxas TQ3, Traxxas Link i HK-310 śmiało śmiga na 11V, musiałbyś sprawdzić

ODPOWIEDZ