Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...

Rozmowy ogólne o industrialu i aspektach technicznych
Awatar użytkownika
mauy-miu
Śpioch
Posty: 5873
Rejestracja: 01 maja 2012, 22:10
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...

Post autor: mauy-miu »

Pytanko, podpiąłem inny silnik pod esc trackstar 100A z sensorem, coś zadymiło, kable zrobiły się ciepłe, podpiąłem poprzedni silnik i bez sensora jako tako chodz, ale z sensorem nie chce ruszyć albo się telepie...i tu pytanie, zjarałem regulator, czy też sensor na silniku? Jak to sprawdzić nie psując następnych rzeczy, nie chce skończyć jak Maciej, kupić nowe esc podpiąć pod silnik i zjarać znowu :D

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7786
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 72 times

Re: Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...

Post autor: Maciej »

Jeśli silnik kręci na reglu bez wpiętego sensora ok, a telepie z wpiętym sensorem to nie trzeba być geniuszem, żeby się zorientować co się zepsuło ? :szoki

Awatar użytkownika
Kilipek007
Kierowca
Posty: 61
Rejestracja: 04 paź 2017, 12:30

Re: Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...

Post autor: Kilipek007 »

Witam szanowne grono :england mam pytanko, chciał bym kupić aparaturę turnigy 9x Apka sprawna, w zestawie kabel symulatora, programator usbasp, lipo do zasilania, założone podświetlenie, wgrany soft er9x za 300zl czy warto? i jest to Mode 2 Lewy gimbal nie wraca góra dół na środek czy mocno to przeszkadza i ile kosztuje jak wygląda ogarnięcie żeby wracał bo napewno da sie to zrobić a nie mogę znaleźć ja forum posta jak .

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9099
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...

Post autor: Drabek »

Co do ceny to średnio. A co do drążka to da się zrobić. Trzeba dorobić dźwigienkę i dać odpowiednią sprężynkę.

Awatar użytkownika
Kilipek007
Kierowca
Posty: 61
Rejestracja: 04 paź 2017, 12:30

Re: Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...

Post autor: Kilipek007 »

Czyli muszę polować na taka bez roboty w tej cenie a skusil mnie ten lipol w zestawie żeby nie juz kupowac.Mam do 400 chciał bym coś kupić odpowiedniego na start komplet znadajnikiem i odbiornikiem może ktoś coś doradzi podrzuci link z góry dziękuję ;-)

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14533
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 22 times

Re: Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...

Post autor: Sławek »

Kilipek007 pisze:Czyli muszę polować na taka bez roboty w tej cenie a skusil mnie ten lipol w zestawie żeby nie juz kupowac.Mam do 400 chciał bym coś kupić odpowiedniego na start komplet znadajnikiem i odbiornikiem może ktoś coś doradzi podrzuci link z góry dziękuję ;-)
O mamo, rozumiesz co napisałeś ? :)

Awatar użytkownika
Jorgus
Kierowca
Posty: 1743
Rejestracja: 12 mar 2013, 23:04
Has thanked: 1 time

Re: Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...

Post autor: Jorgus »

Drabek pisze:Co do ceny to średnio. A co do drążka to da się zrobić. Trzeba dorobić dźwigienkę i dać odpowiednią sprężynkę.

Aaa jaka to odpowiednia :brawa

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9099
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...

Post autor: Drabek »

Jorgus pisze:
Drabek pisze:Co do ceny to średnio. A co do drążka to da się zrobić. Trzeba dorobić dźwigienkę i dać odpowiednią sprężynkę.

Aaa jaka to odpowiednia :brawa
Podobna do oryginału. :brawa

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9099
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...

Post autor: Drabek »

Kilipek007 pisze:Czyli muszę polować na taka bez roboty w tej cenie a skusil mnie ten lipol w zestawie żeby nie juz kupowac.Mam do 400 chciał bym coś kupić odpowiedniego na start komplet znadajnikiem i odbiornikiem może ktoś coś doradzi podrzuci link z góry dziękuję ;-)
Każda apka TG9x ma jeden drążek bez powrotu do zera. :brawa

Awatar użytkownika
Kilipek007
Kierowca
Posty: 61
Rejestracja: 04 paź 2017, 12:30

Re: Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...

Post autor: Kilipek007 »

Proszę się nie śmiać ze świerzaka, choć to zawsze jakaś rozrywka na forum a tak na serio to w co warto by było zainwestować tą kwotę podpowiedzcie koledze.

ODPOWIEDZ