Liebherr r934c Prośba o rysunki, plany, wymiary :)

Rozmowy ogólne o industrialu i aspektach technicznych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pawloj23
Kierowca
Posty: 12
Rejestracja: 15 paź 2012, 22:40

Liebherr r934c Prośba o rysunki, plany, wymiary :)

Post autor: Pawloj23 »

Hej, od ładnych paru lat przymierzam się do koparki, nazbierałem kilka narzędzi więc może uda się coś podziałać w temacie.
Wybór padł na kopareczkę jak w temacie.
Prosiłbym o wszelkie plany, zdjęcia, rysunki. Jeśli oczywiście ktoś ma :D :piwo


Awatar użytkownika
Pawloj23
Kierowca
Posty: 12
Rejestracja: 15 paź 2012, 22:40

Re: Liebherr r934c Prośba o rysunki, plany, wymiary :)

Post autor: Pawloj23 »

Barman... dziękuję ale tyle to sam potrafię znaleźć..
Dużo ludzi ukrywa gdzieś na dyskach jakieś detale i o takie coś mi chodzi.

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14530
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 21 times

Re: Liebherr r934c Prośba o rysunki, plany, wymiary :)

Post autor: Sławek »

A pomyslales, że wymagalo to wiele godzin pracy, rysowania itp. i dlatego majä srednią ochote dzielic sie swoja praca z takimi jak Ty ktorzy oczekuja, że wszystko im sie należy ? :)

Ja mam caly projekt tej koparki na ktorego zaprojektowanie poswiecilem 9 miesiecy, chetnie sie z Tobą nim podzielę.

Pozdr

Awatar użytkownika
Pawloj23
Kierowca
Posty: 12
Rejestracja: 15 paź 2012, 22:40

Re: Liebherr r934c Prośba o rysunki, plany, wymiary :)

Post autor: Pawloj23 »

Gdyby każdy miał takie podejście do tematu, to każde forum było by bez sensu bo nikt nie chciałby się dzielić wiedzą. Nikogo nie zmuszam, żeby dzielił się ze mną swoją kilkugodzinną pracą. Ja mam sporo zdjęć, detali, które zresztą sam robiłem do modelu Kraza i chętnie je też udostępnie jesli ktoś będzie chciał i nie widzę w tym żadnego problemu. Nie wiem z czego taka afera.
Sławku, w którym miejscu napisałem, że wszystko mi się należy, napisałem gdzieś, "dawać mi tu zdjęcia na już"? Dziękuję za szufladkowanie !
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14530
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 21 times

Re: Liebherr r934c Prośba o rysunki, plany, wymiary :)

Post autor: Sławek »

Nie ma afery :) tylko stwierdzenie, że kazdy chowa po szufladach brzmi jak pretensja.
Niedalej jak 2 tygodnie temu dwoch hejterow zrobilo mi hejty tu i w necie, ze jak śmiem nie udostepnic projektu plytki i kodu źródłowego dla stacji lutowniczej ktora opublikowałem, jestem wyczulony poprostu ;)

Pozdr

Awatar użytkownika
Pawloj23
Kierowca
Posty: 12
Rejestracja: 15 paź 2012, 22:40

Re: Liebherr r934c Prośba o rysunki, plany, wymiary :)

Post autor: Pawloj23 »

A to przepraszam, chodziło mi o to, że ktoś może ma, i będzie chciał się podzielić :D Wiem jak to jest, 7 postów na forum i już chce pliki a sam dupy nie ruszy żeby coś poszukać :P
Ja oglądałem Twoje projekty i nawet mi do głowy nie przyszło żeby chcieć od Ciebie pliki i schematy... to już lekkie przegięcie :D Zresztą pisałem też pw do Ciebie :)
Koniec spiny haha :D
To teraz napiszę tak.
Gdyby ktoś z forumowiczów posiadał jakieś zdjęcia, plany lub jakieś dokładniejsze wymiary koparki Liebherr r934c , będę wdzięczny za udostępnienie :)

Awatar użytkownika
borek
Traktorzysta
Posty: 5212
Rejestracja: 22 sty 2012, 10:28
Has thanked: 16 times
Been thanked: 47 times

Re: Liebherr r934c Prośba o rysunki, plany, wymiary :)

Post autor: borek »

Dam ci nieoceniona wskazówkę, skaluj mniej więcej w 1:13,2. Bo kręcimy się wokół skali tamiya w opisie jest 1/14 a rzeczywistość 1/13.2

ODPOWIEDZ