Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Oferty sprzedaży
Regulamin forum
Regulamin działu KUPIĘ/SPRZEDAM

1. Sprzęt należy dokładnie i sumiennie opisać, podać wszelkie wady i stan.
2. Należy wstawić aktualne zdjęcia przedmiotu
3. Należy podać cenę, lub jeżeli to aukcja, zaznaczyć w temacie i podać link do aukcji.
4. Należy unikać zbędnych komentarzy odnośnie ceny, chyba że ta jest z kosmosu i może narazić na straty kupującego.
5. Ogłoszenie bez zdjęcia i ceny będzie usunięte.
6. Rezerwacje najwyżej na 24h, chyba że sprzedający napisze inaczej, rezerwacja oznacza zgodę na warunki sprzedaży w tym cenę.
7. Kolejność zgłoszeń w wątku, chyba że w ogłoszeniu napisane jest inaczej.
8. Odświeżanie nie częściej niż co 3 dni
9. Ogłoszenia będą autoamtycznie usuwaną po 14 dniach gdy w tym okresie brak bedzie aktywności w wątku dotyczącym oferty sprzedaży
Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9750
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Post autor: Pawloosw »

Kto taki? Ten z telmal_store?

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Post autor: Pablo »

Nie, Robert Karnas :ok

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9097
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Post autor: Drabek »

Karnas ma dobre rzeczy
:ok

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9750
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Post autor: Pawloosw »

Aaaa, do tego zastrzeżeń mieć nie mogę. Kiedyś mi nawet wysyłkę za free zrobił jak więcej rzeczy kupowałem. :)

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14530
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 21 times

Re: Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Post autor: Sławek »

Serwa TowerPro to nie jest najwyższa półka, trudno tu winić sprzedawców, na trialu temat jest wałkowany od 8 lat jeżeli chodzi o te serwa, jednemu się uda i nie ma z nimi problemów, większości niestety nie :) dlatego zawsze stosowałem Hitec albo BlueBird :)
Ale żeby nie było, to w koparce do obrotnicy mam właśnie 995 albo 996, a to dlatego, że orczyk ma przykręcany na M3 a nie M2.5, a to było dla mnie bardzo ważne :)

Pozdr

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14530
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 21 times

Re: Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Post autor: Sławek »

Totalnie nie polecam tego sprzedajacego CENTRUM-CNC http://allegro.pl/lm-08-uu-lozysko-lini ... 11054.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Wałki i łozyska zamowiłem w niedzielę, do dzis nei wysłali, mimo moich maili w srode i czwartek na ktore nikt nie odpowiedział :) dzis od rana probuje sie tam dodzwonic, kolo rano odebral i rzucil mi zdawkowo, ze do mnie oddzwoni o 12 bo nie ma czasu, oczywiscie nie oddzwonił i od tego czesu nikt też nie odbiera. Po czym przed pol godziny z pelnym tryumfie mnie zawiadamjaja, ze zamowienie zmienilo status na w realizacji :)

No wiec przykro, nie lubie tego robic, ale polecialem po negatywach, jak znam zycie to doststane odwetowe, ale mam to w dupie :)

Pozdr

Awatar użytkownika
griszaa
Złomiarz
Posty: 10987
Rejestracja: 22 sie 2012, 04:52
Been thanked: 2 times

Re: Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Post autor: griszaa »

Sławku ja tez u nich zamówiłem .... hmmm 18.02 a dzis dostalem maila o 13.30. ze paczka wyslana ...

Awatar użytkownika
Tomek
Moderator
Posty: 1923
Rejestracja: 26 cze 2012, 12:00

Re: Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Post autor: Tomek »

Jak zamawiam danego dnia do poludnia, to jak dla mnie standardem jest wyslanie tego samego. Max nastepnego a nie po tygodniu...
Ale jak ktos ma klienta w d..., no to nie ma co komentowac.

Awatar użytkownika
barman_pl
Moderator
Posty: 9778
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:24
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Post autor: barman_pl »

Pewnie na stanie nie mieli i dlatego poślizg ;)...
Ja rozumiem, bo można czasami się opóźnić z wysyłką, ale powinno się poinformować klienta, że wysyłka się przedłuży, a nie jakieś mydlenie oczu :he

Pozdr.

Awatar użytkownika
Tomek
Moderator
Posty: 1923
Rejestracja: 26 cze 2012, 12:00

Re: Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Post autor: Tomek »

No to ja dorzucę do listy Kotebiego, czyli http://www.swiatmodeli.eu

Zamówienie złożone 21/07, od ręki opłacone przez Przelewy24, czy co on tam ma...
Po półtora tygodnia zero informacji, jak zacząłem dzwonić nie odbierał, po wysłaniu maila i kolejnych próbach dodzwonienia się w końcu dostałem na maila poniższe + po kolejnych 5 dnia taki o to miły mail (patrząc po ilości wykrzykników, pan Stefan się chyba obrazić, że śmiałem pytać o swoje zamówienie):
Kotebi.jpg
Odradzam a tym, którzy się jednak zdecydują radzę sprawdzać czy będzie raczył wysłać.

Ps. Rok czy 2 lata temu zamawiałem dla Borka HIPS u niego i mimo że miało być wysłane od ręki wysłał po 2 tygodniach...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ