Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Oferty sprzedaży
Regulamin forum
Regulamin działu KUPIĘ/SPRZEDAM

1. Sprzęt należy dokładnie i sumiennie opisać, podać wszelkie wady i stan.
2. Należy wstawić aktualne zdjęcia przedmiotu
3. Należy podać cenę, lub jeżeli to aukcja, zaznaczyć w temacie i podać link do aukcji.
4. Należy unikać zbędnych komentarzy odnośnie ceny, chyba że ta jest z kosmosu i może narazić na straty kupującego.
5. Ogłoszenie bez zdjęcia i ceny będzie usunięte.
6. Rezerwacje najwyżej na 24h, chyba że sprzedający napisze inaczej, rezerwacja oznacza zgodę na warunki sprzedaży w tym cenę.
7. Kolejność zgłoszeń w wątku, chyba że w ogłoszeniu napisane jest inaczej.
8. Odświeżanie nie częściej niż co 3 dni
9. Ogłoszenia będą autoamtycznie usuwaną po 14 dniach gdy w tym okresie brak bedzie aktywności w wątku dotyczącym oferty sprzedaży
Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7774
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 71 times

Re: Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Post autor: Maciej »

Pablo pisze:Bez przesady nadchodzi Nowy Rok. Coś zmieniali w strukturze sklepu i byli przyblokowani.
Poważny, profesjonalnie się tym zajmujący sklep potrafi wyłączyć możliwość dokonywania zakupów w takich wypadkach lub chociaż zamieścić informację na stronie. Ten sklep w żaden sposób nie ostrzega potencjalnego kupującego, że nie będzie mógł zrealizować zamówienia. Nie napisali nawet kiedy w sklepie będzie można już robić zamówienia. Pewnie przesadzili z ceną - ale to ich problem, a nie mój. Kupię gdzie indziej.

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14530
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 21 times

Re: Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Post autor: Sławek »

To ja nietypowo, tym razem dorzucę firmę kurierską Hermes. Jakby ktoś kiedyś miał na ebayu niemieckim do wyboru to badziewie to proponuję z daleka. Można poczytać w necie na temat losu paczek.
W kraju ich paczki dostarcza DPD lub TNT. W przypadku DPD można dzwonić na nr 0225007040 lub 225007070 i sprawdzić czy oni będą tą paczkę dostarczać i jaki jest nowy nr paczki aby sprawdzać tracking w kraju.

Pozdr

Awatar użytkownika
wojtek3928
Kierowca
Posty: 42
Rejestracja: 13 cze 2012, 21:11

Re: Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Post autor: wojtek3928 »

Witam,

pod koniec marca skradziono z klubu modelarskiego w Jessheim (Norwegia) kilka ciezarowek i przyczep /naczep , lacznie z nadajnikami.
Link do zdjec : http://rclastebil.no/forum/showthread.p ... im-lokalet" onclick="window.open(this.href);return false;

istnieje teoretyczna mozliwosc ze trafia one do sprzedazy. prosimy i info jesli tak sie stanie.

pozdr
Wojtek

wojtek3928@gmail.com
frode@rcteknikk.no

Awatar użytkownika
archie
Kierowca
Posty: 1695
Rejestracja: 26 sty 2012, 20:58

Re: Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Post autor: archie »

Nie sądzę, żeby trafiły do UK, ale będę zwracał uwagę przeglądając giełdy w necie i zwróce uwagę na pokazach modelarskich. Przykra sprawa.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7774
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 71 times

Re: Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Post autor: Maciej »

Znacie mój problem z rcmodelparts.com więc nie będę się rozpisywał.

Gość w ogóle nie zareagował na moje maila, nie odpowiedział też na otwarty spór w paypal.
Paypal rozpatrzył reklamację na moją korzyść - 53 dolce w kieszeni.

Mówiąc krótko - nie polecam.

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9750
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Post autor: Pawloosw »

http://allegro.pl/show_user.php?uid=5172864" onclick="window.open(this.href);return false;
Unikać szerokim łukiem. Zakupiłem tam 2 serwa TowerPro Mg996R. Oba miały takie zapotrzebowanie na energię 2 odbiorniki poszły mi z dymem. Kupujący "sprawdził" na zasilaniu z arduino + dodatkowy zasilacz bo samo arduino nie dawało rady. Ale jak to określił są sprawne.
Z tego co mi Robert kiedyś mówił, też kiedyś tam brał serwa i mu BEC'e poszły w reglach. Więc coś jest na rzeczy.

Awatar użytkownika
czubi
Kierowca
Posty: 1321
Rejestracja: 24 cze 2012, 21:04
Been thanked: 2 times

Re: Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Post autor: czubi »

Też kupiłem dwie szt. Dostawa bez uwag i serwa póki co działają. Teraz się boję podłączać pod odbiornik ale 995 mi też raz regiel sfajczyło. Co prawda ze sklepu było :/

Awatar użytkownika
Łukasz_G
Kierowca
Posty: 2021
Rejestracja: 26 lut 2012, 13:54
Been thanked: 1 time

Re: Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Post autor: Łukasz_G »

Ja mam te serwa w koparce i w MANie i nie narzekam na nie są dobre i silne i nic mi się od nich nie spaliło. A kupowałem je tu: http://allegro.pl/show_user.php?uid=266 ... _recvd_all" onclick="window.open(this.href);return false;
Godny polecenia sprzedawca, gdyby wszyscy tacy byli świat byłby piękny.

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9750
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Post autor: Pawloosw »

Łukasz, ja od zawsze używałem tych serw i nadal używam (właśnie od przytoczonego przez Ciebie sprzedawcy zakupiłem ostatnie i działają bez zarzutów). Po prostu te od TELMAL_STORE są z jakieś wadliwej serii albo sam już nie wiem. Na obu nie mogłem nic zrobić poza sfajczeniem odb.

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: Niepolecani Sprzedawcy/kupujący

Post autor: Pablo »

mój kumpel ;)

ODPOWIEDZ