Koparka Cat 339DL

Oferty sprzedaży
Regulamin forum
Regulamin działu KUPIĘ/SPRZEDAM

1. Sprzęt należy dokładnie i sumiennie opisać, podać wszelkie wady i stan.
2. Należy wstawić aktualne zdjęcia przedmiotu
3. Należy podać cenę, lub jeżeli to aukcja, zaznaczyć w temacie i podać link do aukcji.
4. Należy unikać zbędnych komentarzy odnośnie ceny, chyba że ta jest z kosmosu i może narazić na straty kupującego.
5. Ogłoszenie bez zdjęcia i ceny będzie usunięte.
6. Rezerwacje najwyżej na 24h, chyba że sprzedający napisze inaczej, rezerwacja oznacza zgodę na warunki sprzedaży w tym cenę.
7. Kolejność zgłoszeń w wątku, chyba że w ogłoszeniu napisane jest inaczej.
8. Odświeżanie nie częściej niż co 3 dni
9. Ogłoszenia będą autoamtycznie usuwaną po 14 dniach gdy w tym okresie brak bedzie aktywności w wątku dotyczącym oferty sprzedaży
Zablokowany
Awatar użytkownika
storm87
Kierowca
Posty: 413
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:29
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Koparka Cat 339DL

Post autor: storm87 »

Witam szanowne grono, z bólem serca sprzedaję moją perełkę, koparka jakich mało na świecie a co dopiero w Europie, bardzo mały przebieg jakieś 40mh można powiedzieć nówka, wydajna pompa 1,2litra wir w zbiorniku hydro ale spokojnie zbiornik ma odpowietrznik :) dwa siłowniki 18mm i dwa unoszące ramię 12mm spokojnie dają radę, można powiedzieć że targają ziemię jak reksio szynkę, siłownikami steruje wysokiej klasy rozdzielacz 3 sekcje manolo- Magom HRC, światła, dźwięk, koguta też ma i świeci😁 w zestawie nawet wytwornica dymu bez DPF i AdBlue to znaczy że brak problemów, apka turnigy na sofcie wysokiej klasy inżynierów RCTRUCK.PL, cena jaka mnie interesuje to zaledwie 5500zl oczywiście że do małej negocjacji, na OLX stoi za 6000 więc już jest taniej dla was tak dla ciebie mój drogi kupujący. Aaaa zapomniał bym dla szczęśliwego nabywcy szampan gratis, Ruski nie tani. Link do garażu viewtopic.php?f=6&t=3969
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
storm87
Kierowca
Posty: 413
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:29
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Koparka Cat 339DL

Post autor: storm87 »

Do zamkniecia

Zablokowany