CNC biurkowe

Oferty sprzedaży
Regulamin forum
Regulamin działu KUPIĘ/SPRZEDAM

1. Sprzęt należy dokładnie i sumiennie opisać, podać wszelkie wady i stan.
2. Należy wstawić aktualne zdjęcia przedmiotu
3. Należy podać cenę, lub jeżeli to aukcja, zaznaczyć w temacie i podać link do aukcji.
4. Należy unikać zbędnych komentarzy odnośnie ceny, chyba że ta jest z kosmosu i może narazić na straty kupującego.
5. Ogłoszenie bez zdjęcia i ceny będzie usunięte.
6. Rezerwacje najwyżej na 24h, chyba że sprzedający napisze inaczej, rezerwacja oznacza zgodę na warunki sprzedaży w tym cenę.
7. Kolejność zgłoszeń w wątku, chyba że w ogłoszeniu napisane jest inaczej.
8. Odświeżanie nie częściej niż co 3 dni
9. Ogłoszenia będą autoamtycznie usuwaną po 14 dniach gdy w tym okresie brak bedzie aktywności w wątku dotyczącym oferty sprzedaży
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Motyl
Kierowca
Posty: 586
Rejestracja: 26 gru 2011, 20:18
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

CNC biurkowe

Post autor: Motyl »

Cześć,
Wyprzedaż, brak miejsca, wszystko sprawne.
Sprzedam części do frezarki CNC.
Elektronika WObit:
3 x Zasilacz ZN 200 L 36V
3 x sterownik silnika krokowego SMC 64-WP
3 x silnik krokowy 19kg.cm 57h76-3008b
1 x sterownik z wejściem pod PC

Prowadnice wałek podparty fi 20mm:
2 x 635mm
2 x 750mm
2 x 360mm
12 x łożysko w obudowie z możliwością kasowania luzów.
3 x Śruba trapezowa 16x4, podtoczona obustronnie pod łożyska dwurzędowe (w zestawie) i podtoczenie pod oś silnika
6 x Poliamidowe bezluzowe nakrętki do śruby trapezowej

Całość jest jak nowe, nie doczekało się wrzeciona. Testy były tylko w postaci zamocowanego mazaka i kilku komend.

Kilka słów o projekcie, założeniem miała być frezarka modelarska do aluminium, drewna, hipsu. Nie chciałem chińskiej elektroniki więc wykosztowałem się na dobrej klasy, bezawaryjne sterowniki, silniki i zasilacze. Przewymiarowane prowadnice zapewniają sztywność. Stół i oś Z z aluminium 10mm. Rama z profili stalowych.

Cena za całość 2500zł, mogę też rozważyć jakiś model w tej cenie. Odbiór najlepiej osobisty na Pomorzu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ