MB Container Side Loader 20''

Oferty sprzedaży
Regulamin forum
Regulamin działu KUPIĘ/SPRZEDAM

1. Sprzęt należy dokładnie i sumiennie opisać, podać wszelkie wady i stan.
2. Należy wstawić aktualne zdjęcia przedmiotu
3. Należy podać cenę, lub jeżeli to aukcja, zaznaczyć w temacie i podać link do aukcji.
4. Należy unikać zbędnych komentarzy odnośnie ceny, chyba że ta jest z kosmosu i może narazić na straty kupującego.
5. Ogłoszenie bez zdjęcia i ceny będzie usunięte.
6. Rezerwacje najwyżej na 24h, chyba że sprzedający napisze inaczej, rezerwacja oznacza zgodę na warunki sprzedaży w tym cenę.
7. Kolejność zgłoszeń w wątku, chyba że w ogłoszeniu napisane jest inaczej.
8. Odświeżanie nie częściej niż co 3 dni
9. Ogłoszenia będą autoamtycznie usuwaną po 14 dniach gdy w tym okresie brak bedzie aktywności w wątku dotyczącym oferty sprzedaży
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wojtek39281
Kierowca
Posty: 3
Rejestracja: 28 cze 2023, 18:44

MB Container Side Loader 20''

Post autor: Wojtek39281 »

Witam,

Mam do sprzedania MB Container side loader. Wg mojej wiedzy sa tylko 2 takie auta ( z pelna funkcja) w Europie. Oba mojej produkcji.

Contenery 3 , bruder. nowe.

Auto jest na 12V, ma 6 aktuatorow, silnik z red planet., (bez skrzyni biegow) , moduly swiatel na CTI, opony wypelnione srutem,
Bateria stara, tylko do demonstracji, Ustawiony na radio Sanwa sd10g, wymaga 7 kanalow, mozna dostawic dzwiek + zaczep do przyczepy. Wowczas mozna zbudowac naczepe i zabrac wszystkie 3 kontenery. Moge dolozyc 10 kanalowy odbiornik do Sanwa sd10g - cena do uzgodnienia.
Dziwiek servonaut smt mam i moge sprzedac w paczce z autem po uzgodnieniu ceny.
Jest tez dolly w tym samym kolorze, moze byc czescia umowy.

Cena za auto , bez baterii , bez odbiornika, z 3 kontenerami i dolly to jedyne: 8000 pln.

Auto stoi w Norwegii, Porsgrunn gdzie mieszkam na stale. Nie bywam w PL, czyli trzeba odebrac/przeslac w kartonie busem itp. Na koszt i rezyko kupujacego. Transport zamawia kupujacy.

Test film: https://www.youtube.com/watch?v=my_Ez8KZzng

W razie pytac prosze o kontakt na mail: wojtek39281@gmail.com
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ