Kwestie techniczne związane z forum

Sprawy organizacyjne
Awatar użytkownika
Denis
Kierowca
Posty: 4043
Rejestracja: 18 lip 2013, 09:46
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

Re: Kwestie techniczne związane z forum

Post autor: Denis »

Pavulon musisz wejść na główna stronę forum tam już więcej wyskakuje

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 10005
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 32 times
Been thanked: 25 times

Re: Kwestie techniczne związane z forum

Post autor: Pawloosw »

Aaa, i wszystko w temacie. Dzięki.

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14623
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 24 times

Re: Kwestie techniczne związane z forum

Post autor: Sławek »

Pawloosw, kliknij na trzy poziome kreski i zobaczysz więcej.

Pozdr

Awatar użytkownika
daro704
Kierowca
Posty: 412
Rejestracja: 04 kwie 2019, 16:34
Has thanked: 33 times
Been thanked: 4 times

Re: Kwestie techniczne związane z forum

Post autor: daro704 »

A jak wlaczyc mChat ?... nie posiadam takiej opcji

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14623
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 24 times

Re: Kwestie techniczne związane z forum

Post autor: Sławek »

To jest opcja dla innej rangi niż Zarejestrowany użytkownik.

Pozdr

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 10005
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 32 times
Been thanked: 25 times

Re: Kwestie techniczne związane z forum

Post autor: Pawloosw »

Ok, juz wylaczylem powoadomienia glosem. Dzieki.

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 10005
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 32 times
Been thanked: 25 times

Re: Kwestie techniczne związane z forum

Post autor: Pawloosw »

Sławku, takie techniczne pytanko mam. Forum smiga na aktualnej wersji php? Jestem zarejestrowany na innym forum zwiazanym z grami, chlopaki niedawno przeszli na nowsze php i strona tak przyspieszyła, że kazdy klik w jakis temat działa blyskawicznie, wczesniej trzeba było poczekac az zatrybi z 2-3 sek ja tutaj wlasnie.

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14623
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 24 times

Re: Kwestie techniczne związane z forum

Post autor: Sławek »

Na 7.1.1, najnowsze to 7.4.2

Pozdr

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14623
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 24 times

Re: Kwestie techniczne związane z forum

Post autor: Sławek »

Zmieniłem 7.4.2 :)

Pozdr

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 8198
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 64 times
Been thanked: 112 times

Re: Kwestie techniczne związane z forum

Post autor: Maciej »

Kurde Pavulon teraz strony ładują mi się tak szybko, że nie nadążam ich czytać. Co Ty narobiłeś :szoki

ODPOWIEDZ