Ale dzięki za info i fatygę Sławek.
Tak se myślę przy okazji zmiany php coś z bazą danych "sprzątali" może było tam coś nie teges, wyrzucili co niepotrzebne i stąd taka poprawa z czasem ładowania a nie z przejścia na wyzsze php.
PS. A gdzie zniknął przycisk podziękuj? Chciałem dać Ci zarobić klika a tu nima jak.