Weekendowo

Rozmowy na luźno
Awatar użytkownika
Arcidiablo
Kierowca
Posty: 3519
Rejestracja: 16 lut 2014, 11:41
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Re: Weekendowo

Post autor: Arcidiablo »

:he Taaak.
Leżałem na wyschniętej trawce, słońce paliło w łysinę a nieopodal na łące tuż przy Renie pasły się germańskie krowy. Wiaduktem przejeżdżały auta na rejestracjach z całej EU, pod nimi płynęły barki z różnymi towarami.
Zadałem sobie pytanie: Dlaczego tak musi być ?Jest jeden świat, jedni ludzie, a rozmawiamy w różnych językach, krowy muczą tak samo. Żyjemy tak blisko siebie, a tak inaczej. Niemcy przegrali wojnę a żyją o niebo lepiej od nas. Mają te same ceny na żywność i różnego rodzaju towary, a nawet taniej i zarabiają tyle samo € co my PLN. To jest niesprawiedliwe.
Jedno co jest w tym całym zamieszaniu pocieszające, to to, że obróciwszy głowę po chodniku szły Niemki- grube, brzytkie, wręcz odrażające. W naszym kraju przechadzając się ulicą jest inaczej, radujemy nasz organ widzenia pięknem płci odmiennej.
I to jest sprawiedliwe.
Wróciłem więc do pracy, dokończyłem to co było zamierzone i stwierdziłem że tak musi być.
Reasumując- całe życie sprowadza się do kobiet

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9750
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Weekendowo

Post autor: Pawloosw »

Niewiem o czym myslales, ale na pewno nuciłeś „ja jestem maczo, niech kobiety mi wybaczą...” :D

Awatar użytkownika
popiur
Kierowca
Posty: 843
Rejestracja: 05 sty 2016, 20:35

Re: Weekendowo

Post autor: popiur »

:he

Awatar użytkownika
Maciek
Moderator
Posty: 3940
Rejestracja: 07 sty 2012, 21:21

Re: Weekendowo

Post autor: Maciek »

Arcidiablo pisze: Zadałem sobie pytanie: Dlaczego tak musi być ?Jest jeden świat, jedni ludzie, a rozmawiamy w różnych językach, krowy muczą tak samo. Żyjemy tak blisko siebie, a tak inaczej. Niemcy przegrali wojnę a żyją o niebo lepiej od nas. Mają te same ceny na żywność i różnego rodzaju towary, a nawet taniej i zarabiają tyle samo € co my PLN. To jest niesprawiedliwe.
45 lat pod rządami radzieckich majfrendów niestety.technologicznie, przemysłowo, infrastrukturalnie jesteśmy przez to w czarnej dupie. rządzili, rządzą i będą rządzić nami idioci oraz idioci, którzy na nich głosują, ot elektorat socjalny a ten teoretyczny kraj skazany jest na porażkę :(

No ale pozytywnie, piątek piątunio i można sobie dwa dni odpocząć :barman

Awatar użytkownika
Sogun
Kierowca
Posty: 1424
Rejestracja: 10 wrz 2017, 07:58
Has thanked: 27 times
Been thanked: 16 times

Re: Weekendowo

Post autor: Sogun »

dokładnie jak pisze Maciek
ważne zeby bylo zawsze 5xP :)
:barman

Awatar użytkownika
barman_pl
Moderator
Posty: 9778
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:24
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: Weekendowo

Post autor: barman_pl »

Arcidiablo pisze::he Taaak.
Leżałem na wyschniętej trawce, słońce paliło w łysinę a nieopodal na łące tuż przy Renie pasły się germańskie krowy. Wiaduktem przejeżdżały auta na rejestracjach z całej EU, pod nimi płynęły barki z różnymi towarami.
Zadałem sobie pytanie: Dlaczego tak musi być ?Jest jeden świat, jedni ludzie, a rozmawiamy w różnych językach, krowy muczą tak samo. Żyjemy tak blisko siebie, a tak inaczej. Niemcy przegrali wojnę a żyją o niebo lepiej od nas. Mają te same ceny na żywność i różnego rodzaju towary, a nawet taniej i zarabiają tyle samo € co my PLN. To jest niesprawiedliwe.
Jedno co jest w tym całym zamieszaniu pocieszające, to to, że obróciwszy głowę po chodniku szły Niemki- grube, brzytkie, wręcz odrażające. W naszym kraju przechadzając się ulicą jest inaczej, radujemy nasz organ widzenia pięknem płci odmiennej.
I to jest sprawiedliwe.
Wróciłem więc do pracy, dokończyłem to co było zamierzone i stwierdziłem że tak musi być.
Reasumując- całe życie sprowadza się do kobiet
:hehe :brawa

Awatar użytkownika
Tomek
Moderator
Posty: 1923
Rejestracja: 26 cze 2012, 12:00

Re: Weekendowo

Post autor: Tomek »

A do tego nasza mentalność... Jak nam się trochę lepiej zrobi to jeden drugiemu, lub jeden na drugiego, aby tylko jemu było gorzej.
I narzekanie i szukanie dziury w całym...
Dopiero jak nie mają co do gara włożyć i wspólnego wroga który atakuje to potrafią się jeden z drugim dogadać i szanować.
Ehhh...

Ps. Na szczęście jak Archi pisze, mamy chociaż przepiękne kobiety na każdym kroku ;)

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14530
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 21 times

Re: Weekendowo

Post autor: Sławek »

IMG-20180713-WA0000.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7776
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 71 times

Re: Weekendowo

Post autor: Maciej »

Ciężko było tak od razu poznać, ale....... tak, to Artur :hehe

Awatar użytkownika
Arcidiablo
Kierowca
Posty: 3519
Rejestracja: 16 lut 2014, 11:41
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Re: Weekendowo

Post autor: Arcidiablo »

Kufa Sławek, przegiąłeś pałę :zły
Obiecałeś że nikomu nie będziesz pokazywał tej fotki :oops: wiesz dobrze że to było po romantycznej nocy z mamusio i miałem już puste wory :scratch

ODPOWIEDZ