Weekendowo

Rozmowy na luźno
Przemo
Kierowca
Posty: 1924
Rejestracja: 24 gru 2011, 15:03

Re: Weekendowo

Post autor: Przemo »

Jak od urodzenia, no może nie od urodzenia ale do pierwszych odcinków 4 pancernych, nie lubię niemców to muszę ich pochwalić za dzisiejszą obsługę w serwisie VW. Nie było to moje pierwsze spotkanie bo wcześniej z Audi tez odwiedzałem serwis po drugiej stronie Odry ale takiej miłej obsługi jeszcze nie widziałem. Dziś pojechaliśmy do innego serwisu niż zawsze bo coś nie do końca w pasku chciał współpracować głośnomówiący zestaw bluetooth z moim telefonem. Obsługa w serwisie na 6+ :szydera po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie z młodym wsiedliśmy w auto i na wskazaną godzinę pojawiliśmy się w serwisie VW. po krótkiej pogawędce, kawie i opisie problemu helmut stwierdził że potrzebuje ok 30 min do 1h na sprawdzenie i usunięcie usterki. Zapytał się czy będziemy czekać czy idziemy np na zakupy, odpowiedziałem że na zakupy pojedziemy jak zostanie usunięta usterka bo mamy dwie puste skrzynki po browarze w bagażniku i muszę je uzupełnić :piwo . Gość przyjął auto i powiedział że by poczekać ok 5 minut bo coś tam musi przynieść do podpisu. Odjechał naszym Paskiem na warsztat i po chwili wrócił wręczając mi kluczyki od autka VW EOS w mocniej wersji 210PS oczywiście przy dzisiejszej pogodzie już z otwartym dachem :hehe dał kwit do podpisu i poinformował że zadzwoni jak nasze auto będzie gotowe, zaznaczył również że moje skrzyneczki do uzupełnienia są w bagażniku eosa :szoki zakupy zrobiliśmy, test na Autostradzie też :P a po niecałej godzinie telefon że autko nasze jest fertig. usterka zdiagnozowana, usunięta, wszystko pozostałe sprawdzone na kompie brak jakichkolwiek usterek . Koszt całkowity z super obsługą 18 euro :brawo

więc muszę "ich" pochwalić :ok

Awatar użytkownika
Rejczel
Kierowca
Posty: 242
Rejestracja: 24 gru 2011, 15:03

Re: Weekendowo

Post autor: Rejczel »

:ok :ok :ok :ok A to ci gebelsy :P

Awatar użytkownika
Benon
Kierowca
Posty: 1215
Rejestracja: 26 lut 2012, 11:08

Re: Weekendowo

Post autor: Benon »

To się nazywa serwis spox U nas powinni się jeszcze wiele nauczyć. Pojechałem kiedyś do serwisu Opla i na FV była pozycja "czynności zdawczo-odbiorcze 10,- netto. Pytam co to a gość, że to za obsługę... "poproszę", "dziękuję", "dzień dobry", "do widzenia" i troszkę czasu pana w recepcji :zły

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14533
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 22 times

Re: Weekendowo

Post autor: Sławek »

spox

Awatar użytkownika
szymon1
ScaleArt Constructor
Posty: 855
Rejestracja: 22 lut 2012, 21:16

Re: Weekendowo

Post autor: szymon1 »

Ja szczególnie bije brawo :ok :P

Awatar użytkownika
Maciek
Moderator
Posty: 3940
Rejestracja: 07 sty 2012, 21:21

Re: Weekendowo

Post autor: Maciek »

Pozazdrościć, u mnie na dzień dobry 175 netto za podłączenie do kompa :lanie

Awatar użytkownika
szymon1
ScaleArt Constructor
Posty: 855
Rejestracja: 22 lut 2012, 21:16

Re: Weekendowo

Post autor: szymon1 »

Poznajecie tego pana :szoki
Obrazek

:hehe

Przemo
Kierowca
Posty: 1924
Rejestracja: 24 gru 2011, 15:03

Re: Weekendowo

Post autor: Przemo »

gdzieś go już widziałem :ok

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14533
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 22 times

Re: Weekendowo

Post autor: Sławek »

Chuck Norris ? :D

Awatar użytkownika
Maciek
Moderator
Posty: 3940
Rejestracja: 07 sty 2012, 21:21

Re: Weekendowo

Post autor: Maciek »

"You are next" :D

ODPOWIEDZ