Linki, aukcje itp.

Rozmowy na luźno
Awatar użytkownika
Wolfek
Kierowca
Posty: 531
Rejestracja: 26 wrz 2017, 21:23
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: Wolfek »

:pala Tam jest wiele różnych rzeczy napisanych łącznie ze skalą 1:18.

Awatar użytkownika
Wolfek
Kierowca
Posty: 531
Rejestracja: 26 wrz 2017, 21:23
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: Wolfek »


Awatar użytkownika
TiroManiaK_2006
Kierowca
Posty: 1491
Rejestracja: 08 sty 2018, 11:21
Has thanked: 19 times
Been thanked: 17 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: TiroManiaK_2006 »

To na pewno jest amewi??? Bardziej bym powiedział że kabolite albo coś podobnego

Awatar użytkownika
storm87
Kierowca
Posty: 479
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:29
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: storm87 »

TiroManiaK_2006 pisze:
06 kwie 2025, 07:57
To na pewno jest amewi??? Bardziej bym powiedział że kabolite albo coś podobnego
Wygląda jak kabolite, bo oni dają taką aparaturę, ale u nich nie ma znaczka mercedesa

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 10005
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 32 times
Been thanked: 25 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: Pawloosw »

Coby to nie bylo, po wpisaniu w google amewi i ten ich nr i obejrzeniu na yt jedynego filmiku z tym badziewiem to jedyne wrazenie jakie mi sie nasuwa to bruder przerobiony na rc. Propo, to lombardzie u mnie w miescie jest, wisi ogloszenie juz z pol roku albo dluzej.

https://youtu.be/sOQkk_pnImQ?si=y_RmxorzapOH2z7g

Awatar użytkownika
TiroManiaK_2006
Kierowca
Posty: 1491
Rejestracja: 08 sty 2018, 11:21
Has thanked: 19 times
Been thanked: 17 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: TiroManiaK_2006 »

Pawloosw pisze:
06 kwie 2025, 09:11
Coby to nie bylo, po wpisaniu w google amewi i ten ich nr i obejrzeniu na yt jedynego filmiku z tym badziewiem to jedyne wrazenie jakie mi sie nasuwa to bruder przerobiony na rc. Propo, to lombardzie u mnie w miescie jest, wisi ogloszenie juz z pol roku albo dluzej.

https://youtu.be/sOQkk_pnImQ?si=y_RmxorzapOH2z7g
Ale to nie jest ten sam model na zdjeciu niż ten na filmie. To na filmie jest plastikowe I w skali 1:16 tak jak piszesz ala bruder. Mi się wydaje że to kabolite jest na fotce.

Awatar użytkownika
trucker-pl
Kierowca
Posty: 119
Rejestracja: 18 sty 2024, 15:09
Has thanked: 20 times
Been thanked: 19 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: trucker-pl »

Z tego co zauważyłem, to pod marką Amewi oferowane są modele z Chin od różnych producentów (m.in. były ciężarówki od WPL, widziałem Unimoga LDRC), głównie na rynek niemiecki, więc nie zdziwiłbym się, jakby to był po prostu zrebrandowany Kabolite. Po wpisaniu nazwy modelu w google wyskakuje mi coś, co zdecydowanie nie wygląda na przerobionego Brudera: https://amewi.com/downloads/manuals/226 ... _DE_EN.pdf

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 10005
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 32 times
Been thanked: 25 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: Pawloosw »

Patrzac po manualu z linka powyzej, to to ta sama ciezarowka „bruderowa” tylko z nie naklejonymi naklejkami na kab, brakiem oslon reflektorow i trabek na dachu, pewnie do samodzielnego montazu po zakupie, i sa gdzies w woreczku. Jedyne co to felgi i opony sa od rasowego modelu a nie zabawki brudoerowej, moze ktos je wymienil po zakupie.

Awatar użytkownika
Wolfek
Kierowca
Posty: 531
Rejestracja: 26 wrz 2017, 21:23
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: Wolfek »

Ma prawie 60cm długości to raczej nie Bruder.

Awatar użytkownika
Maxu30
Kierowca
Posty: 2853
Rejestracja: 14 lis 2013, 10:46
Been thanked: 3 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: Maxu30 »

Na 100z% Kabolite.

ODPOWIEDZ