Linki, aukcje itp.
- Wolfek
- Kierowca
- Posty: 531
- Rejestracja: 26 wrz 2017, 21:23
- Has thanked: 8 times
- Been thanked: 5 times
Re: Linki, aukcje itp.
A dzisiaj naczepa:
https://m.olx.pl/d/oferta/naczepa-platf ... #814139961
I Mercedes:
https://m.olx.pl/d/oferta/amewi-22643-m ... 1yqyo.html
https://m.olx.pl/d/oferta/naczepa-platf ... #814139961
I Mercedes:
https://m.olx.pl/d/oferta/amewi-22643-m ... 1yqyo.html
- TiroManiaK_2006
- Kierowca
- Posty: 1491
- Rejestracja: 08 sty 2018, 11:21
- Has thanked: 19 times
- Been thanked: 17 times
Re: Linki, aukcje itp.
To na pewno jest amewi??? Bardziej bym powiedział że kabolite albo coś podobnegoWolfek pisze: ↑05 kwie 2025, 19:18I Mercedes:
https://m.olx.pl/d/oferta/amewi-22643-m ... 1yqyo.html
- storm87
- Kierowca
- Posty: 479
- Rejestracja: 25 sty 2018, 21:29
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 5 times
Re: Linki, aukcje itp.
Wygląda jak kabolite, bo oni dają taką aparaturę, ale u nich nie ma znaczka mercedesaTiroManiaK_2006 pisze: ↑06 kwie 2025, 07:57To na pewno jest amewi??? Bardziej bym powiedział że kabolite albo coś podobnegoWolfek pisze: ↑05 kwie 2025, 19:18I Mercedes:
https://m.olx.pl/d/oferta/amewi-22643-m ... 1yqyo.html
- Pawloosw
- Kierowca
- Posty: 10005
- Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
- Has thanked: 32 times
- Been thanked: 25 times
Re: Linki, aukcje itp.
Coby to nie bylo, po wpisaniu w google amewi i ten ich nr i obejrzeniu na yt jedynego filmiku z tym badziewiem to jedyne wrazenie jakie mi sie nasuwa to bruder przerobiony na rc. Propo, to lombardzie u mnie w miescie jest, wisi ogloszenie juz z pol roku albo dluzej.
https://youtu.be/sOQkk_pnImQ?si=y_RmxorzapOH2z7g
https://youtu.be/sOQkk_pnImQ?si=y_RmxorzapOH2z7g
- TiroManiaK_2006
- Kierowca
- Posty: 1491
- Rejestracja: 08 sty 2018, 11:21
- Has thanked: 19 times
- Been thanked: 17 times
Re: Linki, aukcje itp.
Ale to nie jest ten sam model na zdjeciu niż ten na filmie. To na filmie jest plastikowe I w skali 1:16 tak jak piszesz ala bruder. Mi się wydaje że to kabolite jest na fotce.Pawloosw pisze: ↑06 kwie 2025, 09:11Coby to nie bylo, po wpisaniu w google amewi i ten ich nr i obejrzeniu na yt jedynego filmiku z tym badziewiem to jedyne wrazenie jakie mi sie nasuwa to bruder przerobiony na rc. Propo, to lombardzie u mnie w miescie jest, wisi ogloszenie juz z pol roku albo dluzej.
https://youtu.be/sOQkk_pnImQ?si=y_RmxorzapOH2z7g
- trucker-pl
- Kierowca
- Posty: 119
- Rejestracja: 18 sty 2024, 15:09
- Has thanked: 20 times
- Been thanked: 19 times
Re: Linki, aukcje itp.
Z tego co zauważyłem, to pod marką Amewi oferowane są modele z Chin od różnych producentów (m.in. były ciężarówki od WPL, widziałem Unimoga LDRC), głównie na rynek niemiecki, więc nie zdziwiłbym się, jakby to był po prostu zrebrandowany Kabolite. Po wpisaniu nazwy modelu w google wyskakuje mi coś, co zdecydowanie nie wygląda na przerobionego Brudera: https://amewi.com/downloads/manuals/226 ... _DE_EN.pdf
- Pawloosw
- Kierowca
- Posty: 10005
- Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
- Has thanked: 32 times
- Been thanked: 25 times
Re: Linki, aukcje itp.
Patrzac po manualu z linka powyzej, to to ta sama ciezarowka „bruderowa” tylko z nie naklejonymi naklejkami na kab, brakiem oslon reflektorow i trabek na dachu, pewnie do samodzielnego montazu po zakupie, i sa gdzies w woreczku. Jedyne co to felgi i opony sa od rasowego modelu a nie zabawki brudoerowej, moze ktos je wymienil po zakupie.