Linki, aukcje itp.
Re: Linki, aukcje itp.
Witam
Przeglądając ali natrafiłem na coś takiego, sądzicie że się nada do transportu modelu ?
https://www.temu.com/pl/sk%C5%82adane-p ... f5etw11d47
Przeglądając ali natrafiłem na coś takiego, sądzicie że się nada do transportu modelu ?
https://www.temu.com/pl/sk%C5%82adane-p ... f5etw11d47
- Maciej
- Site Admin
- Posty: 8196
- Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
- Has thanked: 64 times
- Been thanked: 112 times
Re: Linki, aukcje itp.
Maxu link jest do Twojego koszyka. Trzeba się logować. Skrzynki z selgrosa już nie lubisz?
Re: Linki, aukcje itp.
Nie da się edytować a to jest skrzynia z krzesełkiem. Całkiem ciekawe rozwiązanie. Chciałem wstawić zdjęcie ale mam komunikat, że przestrzeń dyskowa jest zapełniona a zdjęcie ma 89k
https://www.temu.com/pl/sk%C5%82adane-p ... 07lj6o43hu
https://www.temu.com/pl/sk%C5%82adane-p ... 07lj6o43hu
- TiroManiaK_2006
- Kierowca
- Posty: 1491
- Rejestracja: 08 sty 2018, 11:21
- Has thanked: 19 times
- Been thanked: 17 times