Linki, aukcje itp.

Rozmowy na luźno
Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 8196
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 64 times
Been thanked: 112 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: Maciej »

Dobra cena

Awatar użytkownika
Wolfek
Kierowca
Posty: 531
Rejestracja: 26 wrz 2017, 21:23
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: Wolfek »


Awatar użytkownika
Maxu30
Kierowca
Posty: 2853
Rejestracja: 14 lis 2013, 10:46
Been thanked: 3 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: Maxu30 »

Witam
Przeglądając ali natrafiłem na coś takiego, sądzicie że się nada do transportu modelu ?
https://www.temu.com/pl/sk%C5%82adane-p ... f5etw11d47

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 8196
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 64 times
Been thanked: 112 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: Maciej »

Maxu link jest do Twojego koszyka. Trzeba się logować. Skrzynki z selgrosa już nie lubisz?

Awatar użytkownika
Maxu30
Kierowca
Posty: 2853
Rejestracja: 14 lis 2013, 10:46
Been thanked: 3 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: Maxu30 »

Nie da się edytować a to jest skrzynia z krzesełkiem. Całkiem ciekawe rozwiązanie. Chciałem wstawić zdjęcie ale mam komunikat, że przestrzeń dyskowa jest zapełniona a zdjęcie ma 89k
https://www.temu.com/pl/sk%C5%82adane-p ... 07lj6o43hu

Awatar użytkownika
Hauler
Kierowca
Posty: 2072
Rejestracja: 26 kwie 2015, 11:38
Has thanked: 4 times
Been thanked: 15 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: Hauler »

Osobiście nie znalazłem jakie obciążenie wytrzyma ta skrzynka

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 10004
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 32 times
Been thanked: 25 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: Pawloosw »

Wytrzyma Maxia, wytrzyma trzesienie ziemi. :he

Awatar użytkownika
Wolfek
Kierowca
Posty: 531
Rejestracja: 26 wrz 2017, 21:23
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: Wolfek »


Awatar użytkownika
TiroManiaK_2006
Kierowca
Posty: 1491
Rejestracja: 08 sty 2018, 11:21
Has thanked: 19 times
Been thanked: 17 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: TiroManiaK_2006 »

Właśnie się zastanawiam czy jej nie kupić....

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 10004
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 32 times
Been thanked: 25 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: Pawloosw »

Super cena. Gdyby nie ostatnie zakupy to juz bym sie logowal do mbanku. :szoki

ODPOWIEDZ