Linki, aukcje itp.

Rozmowy na luźno
Awatar użytkownika
Arcidiablo
Kierowca
Posty: 3519
Rejestracja: 16 lut 2014, 11:41
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: Arcidiablo »

To po jakiego grzyba napisali „do złożenia” ??? RTR to juz złożony niestety Mongrelu

Awatar użytkownika
TiroManiaK_2006
Kierowca
Posty: 1385
Rejestracja: 08 sty 2018, 11:21
Has thanked: 16 times
Been thanked: 16 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: TiroManiaK_2006 »

Arcidiablo pisze:To po jakiego grzyba napisali „do złożenia” ??? RTR to juz złożony niestety Mongrelu
Czepiasz się, może się pomylili.... Zdjęcia są realne czytaj złożonego modelu... Tak jak napisali jest tylko uszkodzone nad szybą.... I na którymś zdjęciu jest pokazane mfc, jak również widać kabelkologię od niego....

Awatar użytkownika
Sogun
Kierowca
Posty: 1430
Rejestracja: 10 wrz 2017, 07:58
Has thanked: 27 times
Been thanked: 16 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: Sogun »

stare chopy a takie marudy ,gosciu wstawil kit do zlozenia a foty z pudelka jak to bywa ale juz poszedl przyznac sie kto łyknał bo ja tylko pińcet dawalem wiec przegralem a to poczciwy hauler king był ale wersja z fabryczna czerwona kabiną dobrze ze mam takiego czarnego to mniej boli :)

Awatar użytkownika
mongrel
Kierowca
Posty: 1429
Rejestracja: 29 sty 2012, 12:27
Has thanked: 32 times
Been thanked: 6 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: mongrel »

To nie był kit tylko rtr z mfc. Używaj znaków interpunkcyjnych bo czasem trudno zrozumieć właściwie. Za te kasę opłacało się nawet sam kit. Jak piszesz poczciwy King i zero problemów z upychaniem elektroniki.

Awatar użytkownika
Sogun
Kierowca
Posty: 1430
Rejestracja: 10 wrz 2017, 07:58
Has thanked: 27 times
Been thanked: 16 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: Sogun »

z calym szacunkiem Mongrel pierdoły piszesz :) pisałem do goscia i wiem co wystawił na sprzedaż , to był sam kit a nie jakiś RTR z MFC , wystarczyło zapytać sprzedającego a znaki interpunkcyjne nie mają tu nic do tego :) pozdro

Awatar użytkownika
mongrel
Kierowca
Posty: 1429
Rejestracja: 29 sty 2012, 12:27
Has thanked: 32 times
Been thanked: 6 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: mongrel »

No widzisz, wystarczyło przeczytać co pisałem wcześniej więc zacytuję: "wystarczyło zadzwonić, dopytać zamiast sugerować się sprzecznościami w zaporzyczonym z netu opisie. Uszkodzenia z opisu zbieżne z galerią. To rtr z mfc." Biorę od nich rzeczy regularnie i nie ma problemu ze zwrotem. I też jak licytowałem na ostatnią chwilę z midexu mówili mi tu to kit bo pisałem z nimi a jakoś mi przyszedł rtr i nie było problemu z wymianą na dobry bo 1raz przyszedł uszkodzony. A najciekawsze jest to że już mało kto tu linkuje a pewnie się podbijają potem chłopaki. W outletach nigdy nie wiedzą co mają ale jak towar jest niezgodny z opisem nie ma strachu, oddają kasę.

Awatar użytkownika
mongrel
Kierowca
Posty: 1429
Rejestracja: 29 sty 2012, 12:27
Has thanked: 32 times
Been thanked: 6 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: mongrel »

Poszedł za 977pln więc i tak się opłacało.

Awatar użytkownika
Sogun
Kierowca
Posty: 1430
Rejestracja: 10 wrz 2017, 07:58
Has thanked: 27 times
Been thanked: 16 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: Sogun »

dlatego warto polowac na takie okazje ,tez to robie a outlety to towary ze zwrotow, leżaki ,czesto uszkodzone ect, uszkodzone opakowanie nie jest zadnym problemem jesli zawartosc jest spoko , była dobra cena ,mam nadzieje ze ktoś z naszych zakupił amerykanca, mam identycznego tylko z serii black a ten był red tak że malowanko z głowy, fajna ciężarowka klasyk

Awatar użytkownika
mongrel
Kierowca
Posty: 1429
Rejestracja: 29 sty 2012, 12:27
Has thanked: 32 times
Been thanked: 6 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: mongrel »

Czarny też jest w pytę

Awatar użytkownika
Arcidiablo
Kierowca
Posty: 3519
Rejestracja: 16 lut 2014, 11:41
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Re: Linki, aukcje itp.

Post autor: Arcidiablo »

Gdyby to była aukcja z FH-16 jarałbym się nią jak małpa kozim mlekirm, Snajper byłby już ustawiony :D
Takich natomiast śmietników jest w pip na Ebayu De, nikt już tego nie kupuje- nie trzymają cen, podobnie jak u nas telewizory kineskopowe :hehe

ODPOWIEDZ