Maluch 126p deagostini

Rozmowy na luźno
Awatar użytkownika
Wolfek
Kierowca
Posty: 483
Rejestracja: 26 wrz 2017, 21:23
Has thanked: 7 times
Been thanked: 5 times

Re: Maluch 126p deagostini

Post autor: Wolfek »

Ale ten model nie jest na raty :)
A inaczej niż w częściach nie da się go kupić. Nikt nie ma jeszcze całego :)
I w całości nikt prócz producenta go nie widział.

Awatar użytkownika
Sogun
Kierowca
Posty: 1432
Rejestracja: 10 wrz 2017, 07:58
Has thanked: 27 times
Been thanked: 16 times

Re: Maluch 126p deagostini

Post autor: Sogun »

Pawlo masz racje :) dlatego bede polowal na ,,uzywke,, za pol ceny, cena jest kosmiczna fakt , w zyciu zajezdzilem trzy maluchy, dwa swoje i jeden sluzbowy ,w sumie jezdzilem tym rzechem z 18 lat i dla mnie posiadanie takiego modelu ma sens ,:) ,pomijajac frajde skladania

Awatar użytkownika
Wolfek
Kierowca
Posty: 483
Rejestracja: 26 wrz 2017, 21:23
Has thanked: 7 times
Been thanked: 5 times

Re: Maluch 126p deagostini

Post autor: Wolfek »

Sogun to jeszcze musisz poczekać. Prenumerata za około rok się kończy :)
Ale może masz rację, że będzie podobnie jak z Warszawą. Ludzie chyba 2500 płacili w prenumeracie (czy coś trochę mniej), a w kiosku 2600-2700 a dziś sprzedają złożone bądź nie za 1500-3000. I część z nich znika, nie pojawiają się a często wystawiane są nowe.
A ja jeszcze raz piszę, gdy będą proponowali borewicza albo kredens to też będę chętny :)

Awatar użytkownika
Sogun
Kierowca
Posty: 1432
Rejestracja: 10 wrz 2017, 07:58
Has thanked: 27 times
Been thanked: 16 times

Re: Maluch 126p deagostini

Post autor: Sogun »

no ja mysle dorwac tanio juz czesciowo zlozony i dokonczyc prenumerate bo takiego ,,niezlozonego,, do nr 80 sie nie dostanie, kiedys myslalem ze za ciezarowe za prawie dwa tys bym nie dał ,teraz mysle ze 12tys za kopare bym nie dał :) a wiadomo jak to w zyciu bywa, w totka wygram to sie kupi haha, wszyscy wiemy ze realne ceny tych modeli sa za duze no ale takie jest to hobby, pierunsko drogie

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9099
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Maluch 126p deagostini

Post autor: Drabek »

Pawloosw pisze:Nie rozumiem tej logiki. Czesto ludzie mowia ze jak kupuja cos na raty to nie wychodzi dana rzecz drogo. Cena jest cena. 3700 za statyczny model to wg mnie astronomiczna i chora wrecz kwota. Nawet te 3000 bez gabloty. :hehe
Tak samo mówią o nas. Dać za model ponad 3 tyś. A jak już słyszą że 12tyś za koparkę to się za głowę łapią.
Moim zdaniem jak by takie modele też były w gazetkach to by więcej ludzi kupowało. :brawa

Awatar użytkownika
Hauler
Kierowca
Posty: 2013
Rejestracja: 26 kwie 2015, 11:38
Has thanked: 3 times
Been thanked: 13 times

Re: Maluch 126p deagostini

Post autor: Hauler »

Drabek pisze: Moim zdaniem jak by takie modele też były w gazetkach to by więcej ludzi kupowało.
To robimy gazetke rctruck i sprzedajemy czesc z kitów tamiya :D

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9753
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Maluch 126p deagostini

Post autor: Pawloosw »

Drabek pisze:
Pawloosw pisze:Nie rozumiem tej logiki. Czesto ludzie mowia ze jak kupuja cos na raty to nie wychodzi dana rzecz drogo. Cena jest cena. 3700 za statyczny model to wg mnie astronomiczna i chora wrecz kwota. Nawet te 3000 bez gabloty. :hehe
Tak samo mówią o nas. Dać za model ponad 3 tyś. A jak już słyszą że 12tyś za koparkę to się za głowę łapią.
Moim zdaniem jak by takie modele też były w gazetkach to by więcej ludzi kupowało. :brawa
Niezgodze sie z Toba. Miedzy modelem statycznym a rc jest przepasc technologiczna stad tez roznica w cenie powinna byc wyraznie zauwazalna. Ale kazdy ma swoje zdanie.

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9099
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Maluch 126p deagostini

Post autor: Drabek »

Pawloosw pisze:
Drabek pisze:
Pawloosw pisze:Nie rozumiem tej logiki. Czesto ludzie mowia ze jak kupuja cos na raty to nie wychodzi dana rzecz drogo. Cena jest cena. 3700 za statyczny model to wg mnie astronomiczna i chora wrecz kwota. Nawet te 3000 bez gabloty. :hehe
Tak samo mówią o nas. Dać za model ponad 3 tyś. A jak już słyszą że 12tyś za koparkę to się za głowę łapią.
Moim zdaniem jak by takie modele też były w gazetkach to by więcej ludzi kupowało. :brawa
Niezgodze sie z Toba. Miedzy modelem statycznym a rc jest przepasc technologiczna stad tez roznica w cenie powinna byc wyraznie zauwazalna. Ale kazdy ma swoje zdanie.
Popatrz że nasze modele też mają dużo plastiku. Po drugie skala. Zobacz ile kosztuję Wedico z metalowymi kabinami. :brawa

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9753
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Maluch 126p deagostini

Post autor: Pawloosw »

Nie rozumiesz mnie. Chodzi mi o to, ze modele rc maja cala mechanike tj naped skret i inne mechanizmy za ktore jest jakies racjonalne wyjasnienie za co tyle placimy. Tu masz tylko model statyczny i tyle...

Awatar użytkownika
mongrel
Kierowca
Posty: 1430
Rejestracja: 29 sty 2012, 12:27
Has thanked: 33 times
Been thanked: 6 times

Re: Maluch 126p deagostini

Post autor: mongrel »

O co Wy się spieracie? W modelarstwie nie istnieje taki termin jak "racjonalne wyjaśnienie" w temacie poniesionych wydatków i nakładu czasowego.

ODPOWIEDZ