Maluch 126p deagostini

Rozmowy na luźno
Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9097
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Maluch 126p deagostini

Post autor: Drabek »

Pawloosw pisze:Nie rozumiesz mnie. Chodzi mi o to, ze modele rc maja cala mechanike tj naped skret i inne mechanizmy za ktore jest jakies racjonalne wyjasnienie za co tyle placimy. Tu masz tylko model statyczny i tyle...
To zobacz ile potrafią kosztować statyczne modele w scali 1:18. A wracając do rc to jak popatrzę na inne modele ( po za ciężarówkami) to tam dopiero zastanawiam się za co tyle kasy chcą. :facepalm

Awatar użytkownika
mongrel
Kierowca
Posty: 1427
Rejestracja: 29 sty 2012, 12:27
Has thanked: 32 times
Been thanked: 6 times

Re: Maluch 126p deagostini

Post autor: mongrel »

Dokładnie Drabku. To bardziej funkcjonuje na zasadzie producent robi 'coś tam' z 'jakąś' ceną, dla jednych kosmiczną dla innych do przyjęcia. A dalej jest już zwyczajnie komu się spodoba ten kupi bo go stać. Są producenci kolejek gdzie za lokomotywę płacisz zaliczkę w określonym czasie kilka tysi euro i czekasz. Na jedno nazwisko jeden model i certyfikat. Czekasz dwa lata jak wychodzi seria i wtedy dopłacasz resztę. Zdawało by się że nie będzie wielu chętnych, otóż schodzą serie do cna.

Awatar użytkownika
barman_pl
Moderator
Posty: 9778
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:24
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: Maluch 126p deagostini

Post autor: barman_pl »

Sogun pisze:Pawlo masz racje :) dlatego bede polowal na ,,uzywke,, za pol ceny, cena jest kosmiczna fakt , w zyciu zajezdzilem trzy maluchy, dwa swoje i jeden sluzbowy ,w sumie jezdzilem tym rzechem z 18 lat i dla mnie posiadanie takiego modelu ma sens ,:) ,pomijajac frajde skladania
Ja pewnie będę sprzedawał jak złożę :he
Nie mam miejsca żeby go gdzieś postawić jak skończę ;)... Cyknie się parę zdjęć i for sale :)

Awatar użytkownika
Arcidiablo
Kierowca
Posty: 3519
Rejestracja: 16 lut 2014, 11:41
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Re: Maluch 126p deagostini

Post autor: Arcidiablo »

za pińcet :P

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9750
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Maluch 126p deagostini

Post autor: Pawloosw »

Drabek pisze:
Pawloosw pisze:Nie rozumiesz mnie. Chodzi mi o to, ze modele rc maja cala mechanike tj naped skret i inne mechanizmy za ktore jest jakies racjonalne wyjasnienie za co tyle placimy. Tu masz tylko model statyczny i tyle...
To zobacz ile potrafią kosztować statyczne modele w scali 1:18. A wracając do rc to jak popatrzę na inne modele ( po za ciężarówkami) to tam dopiero zastanawiam się za co tyle kasy chcą. :facepalm
Pewno ze sa i droższe statyki. Nie orzedluzajac uwazam, ze takie kwoty za statyki to nonsens. Bo kasa duza utopiona i mozesz sobie jedynie na taki model popatrzeć. Model rc w podobnej kwocie a ile frajdy z zabawy.

Barman, biore za pincet jeden zł. Ślij dane do orzelewu :brawa

Awatar użytkownika
Sogun
Kierowca
Posty: 1424
Rejestracja: 10 wrz 2017, 07:58
Has thanked: 27 times
Been thanked: 16 times

Re: Maluch 126p deagostini

Post autor: Sogun »

szkoda ze nie mam teraz kasy ale moze komuś spasi
http://allegro.pl/model-warszawa-m-20-d ... ent=oferta

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9750
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Maluch 126p deagostini

Post autor: Pawloosw »

Szalu nima. Kiedys na olx za 800 byla warszafka kompletna, zlozona. :)

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14530
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 21 times

Re: Maluch 126p deagostini

Post autor: Sławek »

Ja mam kompletną warszawke w pudełku, tzn. wszystkie numery oryginalnie zafoliowane razem z gazetkami, do skręcenia przez przyszłego właściciela, jak ktoś zainteresowany to zapraszam na pw :)

Pozdr

Awatar użytkownika
mauy-miu
Śpioch
Posty: 5873
Rejestracja: 01 maja 2012, 22:10
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Maluch 126p deagostini

Post autor: mauy-miu »

Kupiłem kiedyś M20 za 800 i sprzedałem Gmollowi za tyle samo, później zatęskniłem i znalazłem za 300 bez przedniej belki, dokupiłem za 50zł i mam kompletną :) W częściach jeszcze niedawno można było dostać za 1600 na olx spokojnie.
Sławek, nie sprzedawaj, zobacz sobie np.ten garaż http://kultowemodele.cba.pl/viewtopic.p ... sc&start=0
;)

Awatar użytkownika
barman_pl
Moderator
Posty: 9778
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:24
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: Maluch 126p deagostini

Post autor: barman_pl »

mauy-miu pisze:...Sławek, nie sprzedawaj, zobacz sobie np.ten garaż http://kultowemodele.cba.pl/viewtopic.p ... sc&start=0
;)
:o <szok> :eyes

ODPOWIEDZ