Homemade Trailers 1/14.

Rozmowy na luźno
Awatar użytkownika
DawidAC
Kierowca
Posty: 135
Rejestracja: 25 sty 2018, 20:45

Re: Homemade Trailers 1/14.

Post autor: DawidAC »

Pierwsza naczepę jak wspomniałem wyżej chcemy zrobić na dłużycę ;)
Prawdopodobnie rame zerżniemy od Carsona ale chcielibyśmy ją zmienić i lekko skrócić.
Chcielibyśmy zrobić 2 i 3 osiową taką naczepę i skrócić ramę tuż zaraz za osiami.
Podobnie jak na tym foto.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Fallen
Kierowca
Posty: 420
Rejestracja: 20 wrz 2012, 07:34

Re: Homemade Trailers 1/14.

Post autor: Fallen »

Działajcie działajcie :brawo

Awatar użytkownika
mongrel
Kierowca
Posty: 1427
Rejestracja: 29 sty 2012, 12:27
Has thanked: 32 times
Been thanked: 6 times

Re: Homemade Trailers 1/14.

Post autor: mongrel »

Pomysł dobry. Chętni zawsze są inną sprawą sprzedaż. Napisałeś że chcecie robić je jak najtaniej i tu jest pułapka moim zdaniem. Żeby robić coś seryjnie, później to zbyć i miało to pokrycie finansowe nie można robić tego co już jest bo z profesjonalnymi firmami zawsze przegracie na cenie i możliwościach. Trzeba robić coś czego nie ma, nie po najniższej linii oporu. Coś co będzie dopieszczone tak iż klientowi nie będzie żal wyłożyć siana. Takie moje zdanie, trzymam kciuki.

Awatar użytkownika
DawidAC
Kierowca
Posty: 135
Rejestracja: 25 sty 2018, 20:45

Re: Homemade Trailers 1/14.

Post autor: DawidAC »

Przed świetami będzie pierwsza "skopiowana naczepa" zobaczymy jak to wyjdzie i wtedy podziele się efektem naszych prac. Obecnie najgorszym elementem dla nas są osie, gdzie w przypadku Carsona mamy poduszki i elementy plastikowe. Tego najbardziej się boimy i na tym możemy polec.
Domyślam się że będzie nam ciężko rywalizować z potężnymi firmami, ale myśle że różnorodność naczep jakie chcemy wykonać i cena przyciągnie klientów, głównie myśle o Was bo na rynek Niemiecki będziemy mieli inne ceny ;)
Już kiedyś kiedy za małego patrzyłem na Rc Trucki i zawszsze marzyłem aby mieć inną naczepe jak te zwykle firanki itp. ,dlatego zrodziła się wizja naczepy pod dłużycė i to najlepiej na dwóch osiach z bliźniakami :D

Awatar użytkownika
mauy-miu
Śpioch
Posty: 5873
Rejestracja: 01 maja 2012, 22:10
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Homemade Trailers 1/14.

Post autor: mauy-miu »

Bez kozery powiem naczepa do przewozu aut dwu piętrowa ;)

Awatar użytkownika
griszaa
Złomiarz
Posty: 10987
Rejestracja: 22 sie 2012, 04:52
Been thanked: 2 times

Re: Homemade Trailers 1/14.

Post autor: griszaa »

LORA ... To jest to :ok

ODPOWIEDZ