1/14 LESU Metal TAMIYA RC Hino 66

Rozmowy na luźno
Awatar użytkownika
misiek
Kierowca
Posty: 354
Rejestracja: 16 sty 2018, 09:31
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: 1/14 LESU Metal TAMIYA RC Hino 66

Post autor: misiek »

To kto mieszka w okolicy Mysliborza? Może należy się mały wp***dol? :)

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9750
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: 1/14 LESU Metal TAMIYA RC Hino 66

Post autor: Pawloosw »

No to jak juz zdjecia znalazles w internetach nie ma ju zadnych watpliwosci co do intencji tego pajaca.. :(
Z tym ze masz prawdziwe dane to jeszcze nie swiadczy o tym ze kase odzyskasz. Jak kupilem kiedys kamere w sklepie fikcyjnym zlapali kolesia, naciagnal ludzi na prawie 300tys zl, rozprawa, przyznali mu wine, ale na tym koniec. Ani zlotowki nie dostalem z powrotem.
Tak czy inaczej powodzenia zycze a na przyszlosc rozwagi przy kupnie na odleglosc...

Awatar użytkownika
storm87
Kierowca
Posty: 413
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:29
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: 1/14 LESU Metal TAMIYA RC Hino 66

Post autor: storm87 »

Wiem że będzie ciężko bardziej chodzi mi o to żeby chłopaczka spotkała kara, ciekawe ilu jeszcze jest oszukanych, odebrał dziś tel odemnie i udawał że nie słyszy pajac

Awatar użytkownika
glowa1986
Kierowca
Posty: 638
Rejestracja: 14 maja 2015, 12:50
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: 1/14 LESU Metal TAMIYA RC Hino 66

Post autor: glowa1986 »

To pewno nie ten koleś cię oszukał, którego masz dane, jutro podjadę pod ten adres sprawdzić.

Awatar użytkownika
Sogun
Kierowca
Posty: 1424
Rejestracja: 10 wrz 2017, 07:58
Has thanked: 27 times
Been thanked: 16 times

Re: 1/14 LESU Metal TAMIYA RC Hino 66

Post autor: Sogun »

ogłoszenie z Twoją wywrotką nieaktualne-zdjęte,jest jeszcze szansa ze Ci to jednak wyśle ,jak nie cwaniak to gościu jednak jakiś niedorobiony jest

Awatar użytkownika
storm87
Kierowca
Posty: 413
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:29
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: 1/14 LESU Metal TAMIYA RC Hino 66

Post autor: storm87 »

glowa1986 pisze:To pewno nie ten koleś cię oszukał, którego masz dane, jutro podjadę pod ten adres sprawdzić.
Ale to dziwne, Eryk Myślibórz, na fejsie ma tylko Eryk Eryk brak nazwiska, koleś jest chyba jakiś jebniety zdrowo, dziś zgłoszę sprawę, mam prokuratora w rodzinie i zobaczymy co da się zrobić. Jak masz czas to podejdź sprawdź dziękuję kolego

Awatar użytkownika
storm87
Kierowca
Posty: 413
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:29
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: 1/14 LESU Metal TAMIYA RC Hino 66

Post autor: storm87 »

Sogun pisze:ogłoszenie z Twoją wywrotką nieaktualne-zdjęte,jest jeszcze szansa ze Ci to jednak wyśle ,jak nie cwaniak to gościu jednak jakiś niedorobiony jest
ogłoszenie zdjęta bo poszły zgłoszenia tylko dziwne że całego konta nie zablokowali i Gość nadal sprzedaje

Awatar użytkownika
Sogun
Kierowca
Posty: 1424
Rejestracja: 10 wrz 2017, 07:58
Has thanked: 27 times
Been thanked: 16 times

Re: 1/14 LESU Metal TAMIYA RC Hino 66

Post autor: Sogun »

zdarzają sie tacy niekumaci kolesie, tez mialem pary razy stresa, nie odpisze,nie da znać ze wysłał zero kontaktu,jak dotąd miałem farta ja bym to brał za zaliczeniem bo gośc jest świeżak na ollxie a takim lepiej nie wierzyć do końca , a nazwisko faktycznie mogł sobie ukraść, a co pokazało Ci sie jak robiłeś przelew? były jego dane osobowe? bo jeśli tak to powinno być oki, wiadomo ze do przelewu wystarczy tylko nr konta a reszte mozna sobie podawać z sufitu , po mojemu jest jeszcze szansa skoro znikneło to ogłoszenie a reszta jest i nawet coś tam dodał nowego, gdyby był oszustem chyba by sie już zwinął całkiem

Awatar użytkownika
storm87
Kierowca
Posty: 413
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:29
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: 1/14 LESU Metal TAMIYA RC Hino 66

Post autor: storm87 »

Sogun pisze:zdarzają sie tacy niekumaci kolesie, tez mialem pary razy stresa, nie odpisze,nie da znać ze wysłał zero kontaktu,jak dotąd miałem farta ja bym to brał za zaliczeniem bo gośc jest świeżak na ollxie a takim lepiej nie wierzyć do końca , a nazwisko faktycznie mogł sobie ukraść, a co pokazało Ci sie jak robiłeś przelew? były jego dane osobowe? bo jeśli tak to powinno być oki, wiadomo ze do przelewu wystarczy tylko nr konta a reszte mozna sobie podawać z sufitu , po mojemu jest jeszcze szansa skoro znikneło to ogłoszenie a reszta jest i nawet coś tam dodał nowego, gdyby był oszustem chyba by sie już zwinął całkiem
Nic nie otrzymałem, prosiłem o numer przesyłki i nic nie wysłał. Chyba koleś jest bardzo chory

Awatar użytkownika
DawidAC
Kierowca
Posty: 135
Rejestracja: 25 sty 2018, 20:45

Re: 1/14 LESU Metal TAMIYA RC Hino 66

Post autor: DawidAC »

Też mnie kiedyś oszukali i to z 8 lat temu na allegro. Kupilem model samochodu za 235zł i dupa. Byłem na policji i nic. Policjant powiedział mi że miałem szczescie bo jego kolega policjant z tydzien przedemna kupil tel za 900 i tez pupcia.

ODPOWIEDZ