Danfoss Link

Rozmowy na luźno
Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14530
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 21 times

Danfoss Link

Post autor: Sławek »

Mieliście kontakt z tym systemem ? :)

Pozdr

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9097
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Danfoss Link

Post autor: Drabek »

Jedyne co mi się kojarzy z tą firmą to przetwornice częstotliwości. :scratch

Awatar użytkownika
Sogun
Kierowca
Posty: 1424
Rejestracja: 10 wrz 2017, 07:58
Has thanked: 27 times
Been thanked: 16 times

Re: Danfoss Link

Post autor: Sogun »

Drabku no a termostaty w grzejnikach ? pewnie chodzi o te zsystemem smart home

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14530
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 21 times

Re: Danfoss Link

Post autor: Sławek »

Chodzi o to http://products.danfoss.pl/productrange ... foss-link/#/
Danfoss to lider w branży instalacji ogrzewania i CWU.

Pozdr

Awatar użytkownika
Sogun
Kierowca
Posty: 1424
Rejestracja: 10 wrz 2017, 07:58
Has thanked: 27 times
Been thanked: 16 times

Re: Danfoss Link

Post autor: Sogun »

Slawku nie pomoge, ale marzy mi sie taka chalupa sterowana ze smartfona

Awatar użytkownika
Arcidiablo
Kierowca
Posty: 3519
Rejestracja: 16 lut 2014, 11:41
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Re: Danfoss Link

Post autor: Arcidiablo »

Smartfon wypadnie z ręki, potłucze się i paraliż w gospodarstwie domowym. Nie włączysz ogrzewania, nie opóścisz rolet, nie rozłożysz lóżka i nie rozwiniesz papieru do podtarcia dupy bo wszystko na smartfona :he ma to sens ???
Ty natomiast jak zalegniesz na kanapie to nie będziesz musiał dupska ruszyć żeby chociażby głupie światło włączyć bo wszystko sterowane zdalnie.Po pół roku szukasz dietetyka bo masz już kałdun jak słoń, bo nie musisz się kompletnie ruszać w domu bo masz smartfona. Jeszcze trochę i dupcenie będzie przy pomocy zdalnego sterowania, a później połowa społeczeństwa na psychotropach .
Amen

Awatar użytkownika
Maciek
Moderator
Posty: 3940
Rejestracja: 07 sty 2012, 21:21

Re: Danfoss Link

Post autor: Maciek »

Arcidiablo pisze:Smartfon wypadnie z ręki, potłucze się i paraliż w gospodarstwie domowym. Nie włączysz ogrzewania, nie opóścisz rolet, nie rozłożysz lóżka i nie rozwiniesz papieru do podtarcia dupy bo wszystko na smartfona :he ma to sens ???
Ty natomiast jak zalegniesz na kanapie to nie będziesz musiał dupska ruszyć żeby chociażby głupie światło włączyć bo wszystko sterowane zdalnie.Po pół roku szukasz dietetyka bo masz już kałdun jak słoń, bo nie musisz się kompletnie ruszać w domu bo masz smartfona. Jeszcze trochę i dupcenie będzie przy pomocy zdalnego sterowania, a później połowa społeczeństwa na psychotropach .
Amen
Ostatnio czytałem temat na forum Huami, kolo zmienił dostawcę neta, router i po tym całe IOT co miał w domu szlag trafił bo urządzenia nie widziały nowego routera :he

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14530
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 21 times

Re: Danfoss Link

Post autor: Sławek »

Koncept dotyczy mieszkania które jest wynajmowane, więc che miec kontrolę nad kosztami w tym przypadku ogrzewania. Żeby sobie studenci nie odkręcili kalafiorów na maxa i jednocześnie nie otwierali okien :) tu nie chodzi o smartfon tylko o sterowanie zaworami :)



Pozdr

Awatar użytkownika
Sogun
Kierowca
Posty: 1424
Rejestracja: 10 wrz 2017, 07:58
Has thanked: 27 times
Been thanked: 16 times

Re: Danfoss Link

Post autor: Sogun »

Artur nie przesadzaj, PC czy cokolwiek z wifi i androidem ,przed tym juz nie uciekniesz ,rolety to pikus,wyjezdzam na urlop daleko i chce wiedziec co sie w chalupie dzieje ,mam cos takiego juz od lat i nie widze innego rozwiazania :) bzykanie natomiast bedzie jeszcze dlugo po staremu ale....... sa juz sztuczne babeczki haha , a jalubie pokukac co sie dzieje kolo domu jak se plywam akurat po mazurach to nowa filozofia zycia , nie damy rady tego zatrzymac , pewnie ,my starej daty mysla inaczej ,czasem mysle co by ludziom zabierac na przechowanie tel jak przychodza do mnie na impre no ale sam wiesz ze to nie ma sensu :)

Awatar użytkownika
Hauler
Kierowca
Posty: 2012
Rejestracja: 26 kwie 2015, 11:38
Has thanked: 3 times
Been thanked: 13 times

Re: Danfoss Link

Post autor: Hauler »

Sławek ja mam takie cosik z lidla ustawiam jaka temperatura ma być o danej godzinie i działa super
jest też opcja wykrywania otwartego okna ale jej nie używam
full.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ