Naklejki

Rozmowy na luźno
ODPOWIEDZ
Niedzwiedz2o
Kierowca
Posty: 547
Rejestracja: 08 mar 2017, 19:05
Been thanked: 1 time

Naklejki

Post autor: Niedzwiedz2o »

Tak się zastanawiam i ostatnio poświęciłem dużo czasu na poszukiwania. Dlaczego nikt nie robi naklejek na ciężarówki 1/14. Np italeri i revell dają do ciężarówek grafiki. Niektóre fajne. Jakieś kobitki itd. Z tego co widzę do naszych truckow zazwyczaj są tylko loga i to w jednym kolorze. Jedyna Scania ma jakieś. Widzieliście gdzieś takie wodne naklejki w ogóle z grafikami czy tego poprostu nie ma?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7774
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 71 times

Re: Naklejki

Post autor: Maciej »

Takich całych wzorów to nie widziałem. Uproszczone są. Pełno jest tego na ebay. Np tu https://www.ebay.com/str/arkastickers

Niedzwiedz2o
Kierowca
Posty: 547
Rejestracja: 08 mar 2017, 19:05
Been thanked: 1 time

Re: Naklejki

Post autor: Niedzwiedz2o »

Maciej pisze:Takich całych wzorów to nie widziałem. Uproszczone są. Pełno jest tego na ebay. Np tu https://www.ebay.com/str/arkastickers
Wiem wiem. U tego jegomościa kupuje :) ale zastanawia mnie ze jest tyle tych ciężarówek 1/14 i nie można sobie zamówić grafik fajnych tylko logo lub napis. A producenci mini ciężarówek do sklejania takie coś oferują

Awatar użytkownika
Sogun
Kierowca
Posty: 1424
Rejestracja: 10 wrz 2017, 07:58
Has thanked: 27 times
Been thanked: 16 times

Re: Naklejki

Post autor: Sogun »

ja swojego czasu szukalem pare miesiecy glowy indianina na Cascadie ale poleglem,dalem sobie spokoj, podobno mozna cos takiego samemu stworzyc na kompie i wydrukowac na folii samoprzylepnej

Awatar użytkownika
TiroManiaK_2006
Kierowca
Posty: 1382
Rejestracja: 08 sty 2018, 11:21
Has thanked: 16 times
Been thanked: 16 times

Re: Naklejki

Post autor: TiroManiaK_2006 »

Bawiłem się skalą 1:24 i fakt tam są stosowane kalkomanie wodne. Jest z nimi problem i to dość spory. Im większa taka kalkomania tym gorzej jest ją nałożyć na model. Może dlatego nie ma ich na większą skalę modelu.

ODPOWIEDZ