Jaki monitor ?

Rozmowy na luźno
Awatar użytkownika
Maciek
Moderator
Posty: 3940
Rejestracja: 07 sty 2012, 21:21

Re: Jaki monitor ?

Post autor: Maciek »

U mnie dureń z Czech odesłał Iiyamę 22" HD którą mu kupiłem w ubiegłym roku bo mu...gwiżdże :o
Zaraz po zakupie w ubiegłym roku zgłaszał mi problem z gwizdaniem, powiedziałem żeby sobie poszukał na miejscu serwis Iiyamy.
A tu w zeszłym tygodniu mail że nic nie załatwił (po roku) i mi go odsyła i kupi coś na miejscu.

Oczywiście monitor śmiga i nic nie gwiżdże, napisałem mu żeby zainwestował w uziemienie w gniazdkach

ps. z funduszu świadczeń socjalnych mamy bilety na Paranienormalnych ale ja podziękuję bo mam to na co dzień, jak nie Dubaj, UK czy Ukraina to teraz pepiciek :lanie

Banita

Re: Jaki monitor ?

Post autor: Banita »

Maciek pisze:U mnie dureń z Czech odesłał Iiyamę 22" HD którą mu kupiłem w ubiegłym roku bo mu...gwiżdże :o
Zaraz po zakupie w ubiegłym roku zgłaszał mi problem z gwizdaniem, powiedziałem żeby sobie poszukał na miejscu serwis Iiyamy.
A tu w zeszłym tygodniu mail że nic nie załatwił (po roku) i mi go odsyła i kupi coś na miejscu.

Oczywiście monitor śmiga i nic nie gwiżdże, napisałem mu żeby zainwestował w uziemienie w gniazdkach

ps. z funduszu świadczeń socjalnych mamy bilety na Paranienormalnych ale ja podziękuję bo mam to na co dzień, jak nie Dubaj, UK czy Ukraina to teraz pepiciek :lanie

Maciek, z własnego doświadczenia wiem, że wystarczy odesałac ten sam monitor po 3-4 tygodnia z informacją że był w serwisie głównym w Japan :P i kolega powie że teraz to super .... zoabczysz yes

kiedyś miałem taką sytaucję z moim byłym prezesem :) zrobiłem mega analizę, chyba z 15000 wierszy, wszystko polinkowane itd... ten mi gada że to nie o to mu chodziło i won mi z tym do poprawy :) więc Banita kompa w rękę, odczekał 6 godzin i wpadam do Niego, ooooooooooo panie Prezesie teraz to już porpawiłem i takie tam, ten zerknał na to samo i mu mówi : jest świetnie , teraz to dopracowałeś :)


serio :figa

ODPOWIEDZ