koronawirus

Rozmowy na luźno
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14533
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 22 times

Re: koronawirus

Post autor: Sławek »

https://www.politykazdrowotna.com/66151 ... -od-dekady

Nie wiem czy wiesz, ale obecnie dostanie się do lekarza to jest raczej niemożliwe, są tylko teleporady, więc nikt nikogo nie leczy ta chemią, a mimo to, liczba zgonów urosła do kosmicznej wartości. Ale zapewne to kwestia zapalenia płuc i grypy.

Pozdr

Awatar użytkownika
aniol310
Kierowca
Posty: 1422
Rejestracja: 06 kwie 2012, 20:23
Been thanked: 2 times

Re: koronawirus

Post autor: aniol310 »

Oglądałem fajny program gościu rozłożył na czynniki pierwsze: maseczki, dystans społeczny oraz dezynfekcję. Co do maseczek tylko z filtrem działają inne to tylko dobre samopoczucie. Dystans społeczny to co to jest 3m odległości czy przesunięcie czasowe.

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9753
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: koronawirus

Post autor: Pawloosw »

Sławek pisze:
10 lis 2020, 19:06
https://www.politykazdrowotna.com/66151 ... -od-dekady

Nie wiem czy wiesz, ale obecnie dostanie się do lekarza to jest raczej niemożliwe, są tylko teleporady, więc nikt nikogo nie leczy ta chemią, a mimo to, liczba zgonów urosła do kosmicznej wartości. Ale zapewne to kwestia zapalenia płuc i grypy.

Pozdr
Sławku napisałem, że pomijając kwestię świrusa patrząc wstecz nim to całe medialne szaleństwo się zaczęło. Ostatni raz byłem u lekarza jakieś 10-12 lat temu jak mi przypisał na przeziębienie dosłownie reklamówkę antybiotyków. Po których dostałem takiego uczulenia, że jak mnie dermatolog zobaczył (mieszka po sąsiedzku) to prywatnym samochodem mnie wiózł do swojej kliniki gdy się dowiedział, że w tym stanie przyjechałem do niego rowerem. Dzisiejsi lekarze w 99% to już nie lekarze, a sprzedawcy. Przyjeżdża do mnie czasami pewien dziadziuś, co z córką praktycznie zerwał kontakt odkąd mając tytuł lekarza zajęła się pracą w jakieś firmie farmaceutycznej w farszafce. Zarabia naście tysi, ale zamiast leczyć ludzi jeździ po gabinetach lekarskich, mówiąc wprost przekupując ich by zapisywali pacjentom leki którymi handluje w zamian za jakieś granty. Zresztą, temat rzeka, i drażliwy jak polityka i inne podobne więc nie będę poruszał bo łatwo o konflikt. :brawa

Awatar użytkownika
borek
Traktorzysta
Posty: 5212
Rejestracja: 22 sty 2012, 10:28
Has thanked: 16 times
Been thanked: 47 times

Re: koronawirus

Post autor: borek »

Paweł wyjeć Ty po za ten Ostrów. I zmień otoczenie ludzi wokół siebie. Wszędzie masz promowanie produktu ja za dużą budowę typu 12tys mkw czyli około 120 ton tynku jadę do Grecji na tydzień za free. Rzeczy miarki kubki itp. To raz w miesiącu przyjeżdża przedstawicie żeby wciskać swój towar a ja od 13 lat robię wyłącznie na jednym. Co jakiś czas sprawdzam rynek ale poprawy nie ma.

ODPOWIEDZ