Potrzebuje pomocy w skonczeniu Mercedes-Benz, oczywiscie nie za darmo, Londyn

Rozmowy na luźno
ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
Rasalo
Maszynista Fi 26
Posty: 4293
Rejestracja: 04 kwie 2013, 18:46
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times

Re: Potrzebuje pomocy w skonczeniu Mercedes-Benz, oczywiscie nie za darmo, Londyn

Post autor: Rasalo »

Za kawę i jedno piwo.

Awatar użytkownika
borek
Traktorzysta
Posty: 5212
Rejestracja: 22 sty 2012, 10:28
Has thanked: 16 times
Been thanked: 47 times

Re: Potrzebuje pomocy w skonczeniu Mercedes-Benz, oczywiscie nie za darmo, Londyn

Post autor: borek »

U u u u jak Maciej wpadnie odczytać post posypią się czerwone literki.

Jakiej pomocy oczekujesz? Osobiście kibicuję :brawo i trzymam kciuki spox , mentalnie ok. Ale pewnie sprawa dotyczy złożenia, zakupienia, doradzenia, Opisz problem z jakim się zmagasz.

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7774
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 71 times

Re: Potrzebuje pomocy w skonczeniu Mercedes-Benz, oczywiscie nie za darmo, Londyn

Post autor: Maciej »

Dokładnie - daj więcej szczegółów to ktoś może coś doradzi.

Kaldi18

Re: Potrzebuje pomocy w skonczeniu Mercedes-Benz, oczywiscie nie za darmo, Londyn

Post autor: Kaldi18 »

Witam na początek to moja pierwsza ciezarowka. 1.
Mam problem z skrecaniem, kupilem specjalny drazek do skrecania troche przerobilem ale efekt mizerny.
2
Problem mam z kontrolerem nie umiem do konca go zaprogramowac "Radiolink AT10 2.4G 10C"
Jezdzi dzialaja swiatla, skreca itd ale wiekszosc wydaje mi sie ze jest zle zaprogramowana.
3
Skrzynia nie wiem jak zmienic bieg na kontrolerze.

Bardzo dlugo sie juz mecze i bardzo jestem zniesmaczony do skonczenia mojego Mercedesa.
Chcialbym zeby ktos skonczyl za mnie projekt na terenie Londynu i naprawil moje bledy, oczywiscie zawiaze Ciezarowke i dogadamy sie cenowo i w koncu bede mogl sie bawic moim modelem. 😊
Ostatnio zmieniony 22 gru 2020, 13:03 przez Maciej, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: ort

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7774
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 71 times

Re: Potrzebuje pomocy w skonczeniu Mercedes-Benz, oczywiscie nie za darmo, Londyn

Post autor: Maciej »

Nie wiem czy akurat znajdzie się konkretnie ktoś z Londynu albo okolic, ale wszystko o czym napisałeś możesz zrobić sam.

Co do skrętu - załóż w odpowiednim dziale garaż modelu, daj zdjęcia co tam jest z tym skrętem zrobione. Doradzimy.

Co do aparatury - analogicznie wrzuć do garażu zdjęcia jak masz ustawione, jak masz wpięte kable w odbiornik, itd.

Co do zmiany biegów - zdjęcia skrzyni, zdjęcia serwa, zdjęcia ustawień aparatury.

Awatar użytkownika
mongrel
Kierowca
Posty: 1427
Rejestracja: 29 sty 2012, 12:27
Has thanked: 32 times
Been thanked: 6 times

Re: Potrzebuje pomocy w skonczeniu Mercedes-Benz, oczywiscie nie za darmo, Londyn

Post autor: mongrel »

Chętnie wybiorę się do Londynu, nigdy nie byłem. Tylko musisz opłacić koszta podróży i test na covid. Zrobię Ci to za wikt i opierunek. A na serio poczytaj forum tu wszystko jest i nie będziesz potrzebował niczyjej pomocy. Sam dasz radę. Trzeba poczytać i poszukać na forum, to bardzo proste.

Awatar użytkownika
wajha1983
Kierowca
Posty: 4882
Rejestracja: 10 lis 2013, 16:21
Has thanked: 16 times
Been thanked: 10 times

Re: Potrzebuje pomocy w skonczeniu Mercedes-Benz, oczywiscie nie za darmo, Londyn

Post autor: wajha1983 »

Sprobuj jak chlopaki mowia, jak nie rozwiazesz problemu to pisz na priv. Moze telefonicznie bedzie mozna to zrobic ;)

Kaldi18

Re: Potrzebuje pomocy w skonczeniu Mercedes-Benz, oczywiscie nie za darmo, Londyn

Post autor: Kaldi18 »

Ok dziekuje za pomoc, zaraz zabieram sie za naprawe 😀, bardzo milo ze ktos pomoga 😀🤗🤗

ODPOWIEDZ