co wybrać

Rozmowy na luźno
Awatar użytkownika
griszaa
Złomiarz
Posty: 10990
Rejestracja: 22 sie 2012, 04:52
Been thanked: 2 times

Re: co wybrać

Post autor: griszaa »

a tamtego drogiego im zwróć :P :P :P

Awatar użytkownika
aniol310
Kierowca
Posty: 1425
Rejestracja: 06 kwie 2012, 20:23
Been thanked: 2 times

Re: co wybrać

Post autor: aniol310 »

mam teraz większy zgryz jak go przemycić do domu aby żona się nie dowiedziała że jest nowy ??

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: co wybrać

Post autor: Pablo »

Jak słyszę w domofonie kurier, a Niemcy są na chacie to mówię do słuchawki ,,-już schodzę"zabieram klucze do piwnicy i wychodzę mówiąc że idę sąsiadowi pomóc wnieść coś ciężkiego. Przejmuje paczkę i wlokę ją do piwnicy. Tam poczeka na właściwy moment. Same plusy. Zyskuje uznanie w oczach żony że niby taki pomocny i silny jestem. W razie późniejszej wpadki wystarczy wspomnieć że sąsiadowi pomagałeś targać do chaty jakiś wzmacniacz czy cuś innego na co baby są uczulone i czym jest w porównaniu do tego taka niewielka paczuszka na której jeszcze zarobisz sprzedając niepotrzebne części. :frank

Awatar użytkownika
barman_pl
Moderator
Posty: 9778
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:24
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: co wybrać

Post autor: barman_pl »

:P
griszaa pisze:a tamtego drogiego im zwróć :P :P :P
A to też można zrobić i do tego legalnie, bo masz na zwrot 10 dni ;)

Pozdr.

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14537
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 22 times

Re: co wybrać

Post autor: Sławek »

A zapłaciłeś ? jak nie, to piszesz maila o anulowanie zamowienia i po temaie, po czym kupujesz jeszcze raz ;)

Awatar użytkownika
Marcin
Kierowca
Posty: 1259
Rejestracja: 21 lip 2013, 22:32

Re: co wybrać

Post autor: Marcin »

Pablo pisze:Jak słyszę w domofonie kurier, a Niemcy są na chacie to mówię do słuchawki ,,-już schodzę"zabieram klucze do piwnicy i wychodzę mówiąc że idę sąsiadowi pomóc wnieść coś ciężkiego. Przejmuje paczkę i wlokę ją do piwnicy. Tam poczeka na właściwy moment. Same plusy. Zyskuje uznanie w oczach żony że niby taki pomocny i silny jestem. W razie późniejszej wpadki wystarczy wspomnieć że sąsiadowi pomagałeś targać do chaty jakiś wzmacniacz czy cuś innego na co baby są uczulone i czym jest w porównaniu do tego taka niewielka paczuszka na której jeszcze zarobisz sprzedając niepotrzebne części. :frank
I jak Ciebie nie kochać ... Niemcy są na chacie... :P

Poprawiles mi nastrój :brawa

Awatar użytkownika
luki
Kierowca
Posty: 1630
Rejestracja: 03 lip 2012, 15:18

Re: co wybrać

Post autor: luki »

Już widzę Pabla jak siedzi w domu przebiera nogami do czasu aż żona wyjdzie z domu - paczka w piwnicy, a on na górze . :P

ODPOWIEDZ