Strona 1 z 1

Sobotnie leniuchowanie

: 11 cze 2022, 17:32
autor: Sogun
trzeba było piach załadować na taczkę ale że mi się nie chciało machać łopatą ........ ;)

Re: Sobotnie leniuchowanie

: 11 cze 2022, 17:50
autor: daro704
Bo o plecy trzeba dbać ;)

Re: Sobotnie leniuchowanie

: 11 cze 2022, 21:03
autor: Maciej
A tak czyściłeś ładowarkę w Fałkowie :he

Re: Sobotnie leniuchowanie

: 11 cze 2022, 21:22
autor: Sogun
Maciej pisze:
11 cze 2022, 21:03
A tak czyściłeś ładowarkę w Fałkowie :he
przynajmniej zmobilizowało mnie to żeby kompresor naprawić.............sprzęt przedmuchany znowu i czysty :brawa , może sklece filma bo paste na procku wymienilem , może da sie w końcu renderować, karta SD uratowana co to sie z nią męczyłem w Fałkowie, a tak nawiasem mówiąc to był mój pierwszy spot na którym nawet foty nie zrobiłem o filmie nie wspomne nawet :cry

Re: Sobotnie leniuchowanie

: 13 cze 2022, 13:11
autor: wajha1983
Dobry pomysl z ladowanie. Zapraszam do mnie mam kilka ton ziemi do wywiezienia :D

Re: Sobotnie leniuchowanie

: 30 gru 2025, 23:55
autor: Fiszer78
Część.
Pytanko mam o tą Scanię.
Co to jest konkretnie za model?

Re: Sobotnie leniuchowanie

: 31 gru 2025, 20:32
autor: Maciej
Złota łopata Twoja za odkop roku - post sprzed 3 lat. Ta Scania to wygląda na Brudera, a sam model to chyba przeróbka od Magom HRC