DT-54

Awatar użytkownika
storm87
Kierowca
Posty: 479
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:29
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: DT-54

Post autor: storm87 »

Tak, drukowane są elementy w środku, kilka na zewnątrz i cały silnik jest z druku 3d w środku obudowy silnika siedzi Hydro, ale tam nie zaglądałem, zbiornik na olej jest z przodu gdzie chłodnica.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 10004
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 32 times
Been thanked: 25 times

Re: DT-54

Post autor: Pawloosw »

Dzieki za info i fotki, jest juz jakis poglad jak to wyglada. A cala elektronika pewnie tam gdzie hydro siedzi? Przekladnie z tego co widze jeszcze przez zwolnice ida na gaski, to raczej na plus, mniejsze obciazenie na nie przychodzi. Pytanie tylko jak te zwolnice lozyskowane czy beda trwale i bezawaryjne. Ale to wyjdzie w praniu. Baterie to chyba widze na foto idzie latwo odpiac gniazdo ladowania? A jak z gniazdem zasilania regulatorow, da sie batke wyliac latwo na dluzszy postoj zeby nie trzymac baterii w modelu?

Awatar użytkownika
storm87
Kierowca
Posty: 479
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:29
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: DT-54

Post autor: storm87 »

Elektronika jest z tyłu tam gdzie jest ten duży bak, całość się chowa pod fotelem w kabinie, baterie można łatwo rozpiąć, a det ma w kabinie podłączenie do ładowarki i nawet baterii nie trzeba wyciągać

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 10004
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 32 times
Been thanked: 25 times

Re: DT-54

Post autor: Pawloosw »

Ok, dzieki. To juz nie mecze pytaniami. Oblukamy sprzeta na spocie i zapadnie decyzja zakupowa. :D

Awatar użytkownika
Bip
Kierowca
Posty: 23
Rejestracja: 26 gru 2021, 19:58
Has thanked: 3 times

Re: DT-54

Post autor: Bip »

Nie mogę znaleźć tego spycha poniżej 5000. Możesz podesłać link na „Twoją” cenę (4,5 k)? Dzięki

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 10004
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 32 times
Been thanked: 25 times

Re: DT-54

Post autor: Pawloosw »

Bo na stronie sie wyswietla inaczej niz jak juz dodasz do koszyka i wybierzesz forme platnosci. A link ten sam co Burza podeslal.

Awatar użytkownika
Bip
Kierowca
Posty: 23
Rejestracja: 26 gru 2021, 19:58
Has thanked: 3 times

Re: DT-54

Post autor: Bip »

Ok. Super. Dzięki.

Awatar użytkownika
coolibeer
Kierowca
Posty: 76
Rejestracja: 28 paź 2024, 17:12
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times

Re: DT-54

Post autor: coolibeer »

Model zacny można było oblookać na zlocie w Fałkowie. Kto nie był niech żałuje

Awatar użytkownika
borek
Traktorzysta
Posty: 5303
Rejestracja: 22 sty 2012, 10:28
Has thanked: 20 times
Been thanked: 49 times

Re: DT-54

Post autor: borek »

Miałem okazje pojeździć tym burzy i pawloosw, obydwa super elegancko się zachowują pozwalają naprawdę fajnie się pobawić i nie brak im mocy, Fajnie wyglądają odwzorowane całe zawieszenie.
Minus to brak biegu jałowego na zmianie kierunku jazdy przód tył, jest poł sekundowa cisza, i czasem zacina się serwo od rozdzielacza podnoszenia lemiesza. Model wykonany według mnie super, zabawa przednia.
Zazdroszczę modelu.

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 8197
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 64 times
Been thanked: 112 times

Re: DT-54

Post autor: Maciej »

Pavulon będzie u siebie przerabiał podnoszenie na linę i bęben jak w ori (zresztą chyba większość rzeczy tam chce przerobić :D ).

ODPOWIEDZ