CAT D9T

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
czayo
Kierowca
Posty: 929
Rejestracja: 17 wrz 2012, 14:37

Re: CAT D9T

Post autor: czayo »

Nie dałem rady. Rąk mi zabrakło... :(

Awatar użytkownika
czayo
Kierowca
Posty: 929
Rejestracja: 17 wrz 2012, 14:37

Re: CAT D9T

Post autor: czayo »

No dobra. Spychacz po spotkaniu.
Wiem tylko dwie rzeczy.
Hydro działa kiepsko...jak się zagnie wężyk :brawa
I dwa, trzeba coś wymyśleć z pinami w gąskach, bo nie wiem do czego się nadają, ale napewno nie do spinania gąsek. Wypadają.

A teraz najważniejsza rzecz. Jorgus, jak jeździ mój spychacz? :D Bo poza uruchomieniem go dla Ciebie to w sumie nie miałem okazji nim pojeździć :D Coś mam zmienić? Wydawało mi się że dawał radę, ale po Cichu liczę że Pablo coś nakręcił i zobaczę jak sobie radził :)

Awatar użytkownika
Fifti
Kierowca
Posty: 1044
Rejestracja: 26 maja 2013, 21:12

Re: CAT D9T

Post autor: Fifti »

:he ja byłem, a też nie widziałem jak jeździ. :he podobno ma moc :)

Awatar użytkownika
Radzik
Kierowca
Posty: 4884
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:45
Been thanked: 1 time

Re: CAT D9T

Post autor: Radzik »

Spychacz robi robotę :ok
a i siły ma co niemiara :ok
ja bym dodał masy oraz zmienił rozdzielacz i siłowniki ale to pewnie już wiesz :ok

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9097
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: CAT D9T

Post autor: Drabek »

Idzie jak det po śmieciach :P :P

Awatar użytkownika
Jorgus
Kierowca
Posty: 1742
Rejestracja: 12 mar 2013, 23:04
Has thanked: 1 time

Re: CAT D9T

Post autor: Jorgus »

czayo pisze:No dobra. Spychacz po spotkaniu.
Wiem tylko dwie rzeczy.
Hydro działa kiepsko...jak się zagnie wężyk :brawa
I dwa, trzeba coś wymyśleć z pinami w gąskach, bo nie wiem do czego się nadają, ale napewno nie do spinania gąsek. Wypadają.

A teraz najważniejsza rzecz. Jorgus, jak jeździ mój spychacz? :D Bo poza uruchomieniem go dla Ciebie to w sumie nie miałem okazji nim pojeździć :D Coś mam zmienić? Wydawało mi się że dawał radę, ale po Cichu liczę że Pablo coś nakręcił i zobaczę jak sobie radził :)




Wiec tak ...

Sterowanie jak i jazda dla mnie oki nie miałem z tym żadnych problemów ...
Tak jak radzik pisał trzeba Bestie dociążyć, hmmm słabo radzi sobie z ....... ziemią .......
I teraz sterowanie lemieszem Porażka Proszę Pana .... zmniejsz czułość przechylania lemiesza :D Bo Ciężko podnosić i opuszczać lemiesz góra dół nie nachylając goooo :D

Awatar użytkownika
griszaa
Złomiarz
Posty: 10987
Rejestracja: 22 sie 2012, 04:52
Been thanked: 2 times

Re: CAT D9T

Post autor: griszaa »

Czaykos zrob poxwozie z mosiadzu tak jak w slawkowym liebherze i bedzie wystarczajaco ... choc pewnie masz duzo miejsca w srodku i zawal to olowiem ...
A najlepiej jedno i drugie ;)

Awatar użytkownika
borek
Traktorzysta
Posty: 5212
Rejestracja: 22 sty 2012, 10:28
Has thanked: 16 times
Been thanked: 47 times

Re: CAT D9T

Post autor: borek »

Dupa ołów kup w markecie nakrętki i zalej żywicą. :he

Awatar użytkownika
griszaa
Złomiarz
Posty: 10987
Rejestracja: 22 sie 2012, 04:52
Been thanked: 2 times

Re: CAT D9T

Post autor: griszaa »

:hehe

Awatar użytkownika
czayo
Kierowca
Posty: 929
Rejestracja: 17 wrz 2012, 14:37

Re: CAT D9T

Post autor: czayo »

dzięki za opinie :ok

Jorgus, z ziemią, masz na myśli z litą ziemią? No to na to niewiele poradzimy, ubitej twardej ziemi to napewno nie ugryzie :nea

Co do lemiesza, to siłowniki są do wymiany. Docelowo nie będzie przechylania lemiesza, więc nie będzie problemu :D Jeden kanał będzie obsługiwał przód, drugi tył. A to że lemiesz nie chodzi płynnie, to wina siłowników. Jeden jest mniej szczelny, i później reaguje, a to że tak nerwowo, to niestety rozdzielacz :(

A co do podwozia, napewno jeszcze je dociążę. Mam w domu jeszcze kilka kg ołowiu, oraz tony niepotrzebnych śrubek, więc dam radę (tylko lepiej przypilnuję proporcje żywicy, żeby mi podwozia nie rozpuściło :D) . Wanny z mosiądzu napewno robił nie będę. Jak bym zrobił wannę, to i trzeba by zrobić całą górę bo ciężko raczej by to było połączyć, trzeba by przerobić mocowanie gąsek itp, a plan przewidywał przerobienie brudera a nie zbudowanie spycha od nowa :) Jak miałbym go zbudować od nowa, to bym nie kupował Brudera, tylko odrazu robił z mosiądzu i trzymał się skali :)

Jeszcze raz dzięki za opinie :friends Zabieram się więc za poprawki :)

ODPOWIEDZ