DT 75

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: DT 75

Post autor: Pablo »

O fuck optymistycznie powiało yes Na rycytrialu masz wątek w temacie Zawody Spotkania.
Post bodajże pierwszy pt. Piąta Pomerania.
spox

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14530
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 21 times

Re: DT 75

Post autor: Sławek »

http://rc-trial.ayz.pl/phpBB/viewtopic.php?t=8742" onclick="window.open(this.href);return false;

Pawel

Re: DT 75

Post autor: Pawel »

ALe Pablo wiesz te moje modele to nie są jakieś specjalnie super raczej mocno przeciętny poziom..... w porównaniu do Waszych wypieszczonych cacuszek to będą kiepsko wypadać..

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: DT 75

Post autor: Pablo »

Spotkanie w Jastrzębiej Górze to jedna wielka piaskownica, bez DT 75 oraz bez Ełki będzie lipa. Obiecuję że spędzimy cały dzień na świetnej zabawie. Nakręcimy mega klimatyczny filmik, który miejmy nadzieję da kopa pozostałym forumowiczom. Poobserwujesz też klimat zawodów w trialu. A może cobyś nie jechał tylko na spotkanie rctruck to przygotuj coś do zawodów. Znając ciebie w miesiąc dasz radę. I nie bądź taki skromny bo to żenujące już.
DT rules podobają mi się modele z klimatem :england

Awatar użytkownika
Łukasz_G
Kierowca
Posty: 2021
Rejestracja: 26 lut 2012, 13:54
Been thanked: 1 time

Re: DT 75

Post autor: Łukasz_G »

Chciałem zaproponować skromny filmik ale jeśli chcecie nagrać mega wypasione filmidło to już się nie mogę doczekać :)

Pawel

Re: DT 75

Post autor: Pawel »

Zmieniłem system podnoszenia w DT. Teraz wstawiłem siłownik elektryczny.

Obrazek

Obrazek

Nie do końca mi sie podoba, ale jest znacznie lepszy niż poprzedni układ.
Było by ok gdyby był krótszy o o koło 3-4cm czyli akurat o długość silniczka polullu.

Pawel

Re: DT 75

Post autor: Pawel »

Przyszłą pora na zmianę wanny w DT. W poprzednim wydaniu troszkę za wysoko były koła napinające i napędowe w stosunku do jezdnych i była zrobiona z profili aluminiowych. Nieładnie to wyglądało.
Teraz jest z PMMA i wygląda tak:

Obrazek

Obrazek

Poprzednia wersja wanny, aż wstyd pokazywać była tak zrobiona:

Obrazek

:england

Awatar użytkownika
borek
Traktorzysta
Posty: 5212
Rejestracja: 22 sty 2012, 10:28
Has thanked: 16 times
Been thanked: 47 times

Re: DT 75

Post autor: borek »

Aluminium to aluminium teraz dorzuć tam masy bo czubeczka ziemi nie przepchniesz. :england

Pawel

Re: DT 75

Post autor: Pawel »

Troszkę nocnej pracy z DT-kiem:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:england

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: DT 75

Post autor: Pablo »

:ok Ełka i ten spychacz to są maszyny, które powinieneś zawsze zabierać na nasze spotkania. Różnica w skali nie będzie specjalnie widać a te sprzęty są nam potrzebne. Ale ile mam cię zachęcać to już sam nie wiem :hehe

ODPOWIEDZ