D9T

Pawel

Re: D9T

Post autor: Pawel »

O kurcze. Ktoś napisał w moim garażu :yahoo

Gdzie tam skończony...nie ma jeszcze najważniejszej rzeczy w Terminatorze czyli przekładni.
A poza tym jeszcze lemiesze z tyłu i sporo detali. Ale "wicie" że ja i detale to tak słabo.

:england

Awatar użytkownika
borek
Traktorzysta
Posty: 5212
Rejestracja: 22 sty 2012, 10:28
Has thanked: 16 times
Been thanked: 47 times

Re: D9T

Post autor: borek »

a zapodaj zdjęcie z paczką fajek coś dla przymiarki.
A i daj porządne przekładnie niech gryzie ziemię.

Pawel

Re: D9T

Post autor: Pawel »

Fotka dla porównania:

Obrazek

:england

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9097
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: D9T

Post autor: Drabek »

:szoki bestia.
Będzie rył piach jak trza :P

Awatar użytkownika
Maniek
Kierowca
Posty: 487
Rejestracja: 04 wrz 2012, 21:05

Re: D9T

Post autor: Maniek »

Jak będzie miał wagę to będzie gryzł piach ,bo bez wagi to będzie tylko ten piach głaskał. Tylko jak będzie ważył to na tym zawieszeniu co widać na zdjęciach będą opory że szok. Może pomyśl nad jakimiś łożyskami. Powodzenia :frank

Pawel

Re: D9T

Post autor: Pawel »

Maniek taka jakość zawieszenia jaką tym reprezentujesz w swojej koparce pozostaje niedoścignionym wzorem. Ja nie mam takich możliwości sprzętowych i dość ograniczony budżet. Może ewentualnie kiedyś przyjdzie pora na upgrade. Na razie chce zobaczyć jak to będzie działać. Jeżeli się nie uda to projekt odkładam na lepsze czasy i coś będę później kombinował.

:england

Pawel

Re: D9T

Post autor: Pawel »

Nareszcie doszły przekładnie. W międzyczasie testowałem przekładnie 1/100 12V ale okazały sie troszkę za szybkie wiec zamówiłem 1/200 12V. Te powinny być ok. Musze teraz zakupić jakiś regulator na 12V może ktoś ma pomysł na jakaś w miarę dobry i tani produkt?

Pokusiłem się o filmik z pierwszych "spychów" D9T. Niestety na zasilaniu 7,2V przekładnie maja troszkę problemu z zawracaniem tego olbrzyma:



Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: D9T

Post autor: Pablo »

Ja kupiłem do hydrauliki na forum regulator Graupner speed profi 40 za grosze
http://www.gimmik.pl/speed-profi-40r-bec-p-2779.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Jestem z niego zadowolony. Jadę na nim 3s i nawet nie jest ciepły.

Pawel

Re: D9T

Post autor: Pawel »

No tak tylko że ja muszę mieć sterowanie dwoma silnikami (jak w czołgu).
Chyba że sterownik z czołgów HL pójdzie na 12V (nigdy tego nie próbowałem)..... :P

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: D9T

Post autor: Pablo »

No to jeździłem na dwóch silnikach i też na 3 s na tym reglu z RC4WD
http://store.rc4wd.com/Outcry-Crawler-D ... p_664.html" onclick="window.open(this.href);return false;
I też byłem zadowolony. Jest do 4s. I w znośnej cenie. Sprzedałem za grosze komuś z forum rc-trial.

ODPOWIEDZ