VOLVO 8х8

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
darek69
Kierowca
Posty: 318
Rejestracja: 28 cze 2015, 20:13

Re: VOLVO 8х8

Post autor: darek69 »

A co się tyczy tych kabli to będzie mała podmianka :yahoo
3.jpg
4.jpg
Wreszcie dotarła nowa elektronika
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Sogun
Kierowca
Posty: 1424
Rejestracja: 10 wrz 2017, 07:58
Has thanked: 27 times
Been thanked: 16 times

Re: VOLVO 8х8

Post autor: Sogun »

:ok widze Darku ze dałeś sie skusić na tego chińczyka, nie wiem jak jest tu ale u mnie jest podobne dzialanie tego ustrojstwa ,kupilem kilka sztuk ze dwa lata temu ale wkurza mnie ze brak jest mozliwosci "osobnego" wlączania swiatel czy jakiegoś chociazby sekwencyjnego no i ta regulacja dzwieku na pudełku to pomyłka, proby podmiany dzwieku tez nieciekawie wychodzą, jedyny plus ze ma sie to wszystko w komplecie ale i tak kabelki trzeba lutowac w zaleznosci od potrzeby, mam zamiar z czasem przerobic na zwykle wyłączniki sterowane bezposrednio z radia , juz wiecej tego nie kupie :) natepne napewno bedą chyba TBSy pewnie micro no chyba ze uda sie odkupić MFC za dobre pieniadze ( czytaj bardzo male :) ) no ale tu z kolei te duze gabaryty, ważne zeby świeciło i warczało jak nalezy ,tak ze montuj czekamy :)

Awatar użytkownika
darek69
Kierowca
Posty: 318
Rejestracja: 28 cze 2015, 20:13

Re: VOLVO 8х8

Post autor: darek69 »

Ten jest niby nowszy model :scratch

https://www.youtube.com/watch?v=2Gr1oT7GWxk

zobaczymy jak będzie działał :oops: :)

Awatar użytkownika
Sogun
Kierowca
Posty: 1424
Rejestracja: 10 wrz 2017, 07:58
Has thanked: 27 times
Been thanked: 16 times

Re: VOLVO 8х8

Post autor: Sogun »

ta wersja juz mi sie podoba :) ma osobno zalączane swiatla , awaryjne itd , mysle ze bedziesz zadowolony ale tą wibracje wywaliłbym bo Ci sie model rozleci ;) ja przy MFC mam to telepotanie wyłaczone bo sie autko trzesie jak galareta, a co do dzwieku to przeca mozna na kabelku zrobić wylacznik na glosnik gdzies dostepny na zewnatrz jak jest taka potrzeba,

Awatar użytkownika
darek69
Kierowca
Posty: 318
Rejestracja: 28 cze 2015, 20:13

Re: VOLVO 8х8

Post autor: darek69 »

Witam temat do zamknięcia projekt nie spełnił oczekiwań w nim pokładanych :oops: :oops:
A tak na poważnie został rozebrany i został dawcą do innego projektu w gruncie rzeczy podobnego. :scratch
Trzeba się przyznać że dałem troszkę ciała :he :he elektryka źle działała ,odległość kabiny od skrzyni kipru wyszła za duża i wyglądało to fatalnie .
I podnoszenie kipru nie zdało egzaminu jednak siłownik to siłownik . :facepalm

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7776
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 71 times

Re: VOLVO 8х8

Post autor: Maciej »

Z tym, że siłownik daje radę się zgodzę :ok
Co z elektryką było nie halo?

ODPOWIEDZ