Mercedes 1850L Hakowiec

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7775
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 71 times

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Maciej »

Są tez tulejki, które naciąga się na wężyk na króćcu.
Tego typu: https://www.der-getriebedoktor.de/en/le ... stck-0h020

Oczywiście skręcane są lepsze.

Awatar użytkownika
smyku
Kierowca
Posty: 775
Rejestracja: 11 lut 2015, 11:26
Been thanked: 1 time

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: smyku »

Manolo w rozdzielaczu ma mniejsza średnice krućców :) i weżyki zamawiałem od niego specjalnie bo w pl nie mogłem dostać

Niedzwiedz2o
Kierowca
Posty: 547
Rejestracja: 08 mar 2017, 19:05
Been thanked: 1 time

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Niedzwiedz2o »

smyku pisze:Manolo w rozdzielaczu ma mniejsza średnice krućców :) i weżyki zamawiałem od niego specjalnie bo w pl nie mogłem dostać
Ale we wszystkich siłownikach i pompie mam 4,2/5 wężyk juz założony i pasuje więc nie mogę dac do rozdzielacza mniejszy wężyk tylko przerobić krocce tzn kupić bo przerobić nie będę w stanie:) ma ktoś może na zbyciu takie rzeczy? Potrzebuję w takim razie 6 z tymi nakretkami... Dziękuję też za odpowiedzi, podpowiedzi, pomoc itd:)
Pawłowi za chinski moduł który wysłał mi swój i Denisowi za zrobienie trójnikow pod wężyki :) :piwo

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7775
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 71 times

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Maciej »

Jaki masz gwint w bloku rozdzielacza na te króćce? I czy chcesz proste czy kątowe?

Awatar użytkownika
Denis
Kierowca
Posty: 4029
Rejestracja: 18 lip 2013, 09:46
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Denis »

Prawdopodobnie manolo ma gwinty m3

Niedzwiedz2o
Kierowca
Posty: 547
Rejestracja: 08 mar 2017, 19:05
Been thanked: 1 time

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Niedzwiedz2o »

Maciej pisze:Jaki masz gwint w bloku rozdzielacza na te króćce? I czy chcesz proste czy kątowe?
Musze właśnie je wykręcić. Nie mogłem ich ruszyć. Denis podrzucil pomysl żeby podgrzać je więc pozniej spróbuje tą metodę

Niedzwiedz2o
Kierowca
Posty: 547
Rejestracja: 08 mar 2017, 19:05
Been thanked: 1 time

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Niedzwiedz2o »

Co tu się odjaniepawla? Wiem wiem są instrukcje sa filmy patrzylem na instrukcje patrzylem na filmy tylko nawet nie wiem co to jest Prop:) na filmach moduły wygladaja trochę inaczej niz moj tzn maja inaczej wyprowadzone piny ale to pewnie nie jest zadna różnica. W kazdym raziw podlaczylen to jak na foto. Cos tam mruga ale jak podłącze głośnik na skrajne lewe piny patrząc na zdjęcie. Moduł parzy... dźwięk wymieszany przez ta chwile i jakies stuki puki w głośniku. Od razu rozlaczam zeby nie spalic.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9750
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Pawloosw »

Z tym grzaniem to bym uwazal. Aluminium ladnie przenosi temperature a wewn masz oringi... dobrze dopasowany kluczyk (najlepiej nasadowy, bron boze kombinerki, i powykrecasz je. :ok
Strzelam, że to będą m3.

Prop1 to 1 proporcjonalny kanal, w twoim przypadku kanal jazdy po Y. Zwroc tylko uwage zeby podlaczyc jak w i strukvji +-i s jak w schemacie.

Niedzwiedz2o
Kierowca
Posty: 547
Rejestracja: 08 mar 2017, 19:05
Been thanked: 1 time

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Niedzwiedz2o »

Pawloosw pisze:Z tym grzaniem to bym uwazal. Aluminium ladnie przenosi temperature a wewn masz oringi... dobrze dopasowany kluczyk (najlepiej nasadowy, bron boze kombinerki, i powykrecasz je. :ok
Strzelam, że to będą m3.

Prop1 to 1 proporcjonalny kanal, w twoim przypadku kanal jazdy po Y. Zwroc tylko uwage zeby podlaczyc jak w i strukvji +-i s jak w schemacie.


No z kombinerkami to za późno:) dalem ciala.
Nie mam instrukcji. Tzn mam ta benedini ale tam jest tak dziwnie narysowane ze i tak nie wiem gdzie ma być sygnal i przez te piny wygiete 90o wszystko mi się miesza

Awatar użytkownika
popiur
Kierowca
Posty: 843
Rejestracja: 05 sty 2016, 20:35

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: popiur »

Niedzwiedz2o pisze:Co tu się odjaniepawla? Wiem wiem są instrukcje sa filmy patrzylem na instrukcje patrzylem na filmy tylko nawet nie wiem co to jest Prop:) na filmach moduły wygladaja trochę inaczej niz moj tzn maja inaczej wyprowadzone piny ale to pewnie nie jest zadna różnica. W kazdym raziw podlaczylen to jak na foto. Cos tam mruga ale jak podłącze głośnik na skrajne lewe piny patrząc na zdjęcie. Moduł parzy... dźwięk wymieszany przez ta chwile i jakies stuki puki w głośniku. Od razu rozlaczam zeby nie spalic.
Za wysokie napięcie na moduł-tez tak miałem

ODPOWIEDZ