Mercedes 1850L Hakowiec

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7789
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 72 times

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Maciej »

Jeżeli tę krawędź modułu, na której świeci się dioda przyjmiemy za "dół" to na trzeciej trójce pinów od dołu masz mieć wpięty przewód, który się rozdziela. Ze zdjęć wynika, że jest ok jeśłi chodzi o piny. Jedna wtyka dobrze wpięta do odbiornika, ale nie widzę gdzie idzie ten drugi przewód :hmm

Wtyczkę męską dajesz do odbiornika na ten kanał gdzie masz sterowanie "gazem", a w żeńską wpinasz kabel od regulatora.

Natomiast na pierwszej od dołu trójce pinów wpinasz kabel, który dajesz do odbiornika na ten kanał, na którym chcesz mieć włącznik dźwięku i trąbienie. Ja tego na zdjęciu nie widzę :scratch
Ten moduł przyjmuje max. 5V. Sprawdź ile daje na odbiornik Twój regulator, bo ten sam prąd potem idzie na moduł.

Niedzwiedz2o
Kierowca
Posty: 547
Rejestracja: 08 mar 2017, 19:05
Been thanked: 1 time

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Niedzwiedz2o »

Maciej pisze:Jeżeli tę krawędź modułu, na której świeci się dioda przyjmiemy za "dół" to na trzeciej trójce pinów od dołu masz mieć wpięty przewód, który się rozdziela. Ze zdjęć wynika, że jest ok jeśłi chodzi o piny. Jedna wtyka dobrze wpięta do odbiornika, ale nie widzę gdzie idzie ten drugi przewód :hmm

Wtyczkę męską dajesz do odbiornika na ten kanał gdzie masz sterowanie "gazem", a w żeńską wpinasz kabel od regulatora.

Natomiast na pierwszej od dołu trójce pinów wpinasz kabel, który dajesz do odbiornika na ten kanał, na którym chcesz mieć włącznik dźwięku i trąbienie. Ja tego na zdjęciu nie widzę :scratch
Ten moduł przyjmuje max. 5V. Sprawdź ile daje na odbiornik Twój regulator, bo ten sam prąd potem idzie na moduł.

Dziękuję okazalo się ze wzzystkp dobrze podlaczone po telefonie Haulera ktory powiedzial mi ze po prostu ten moduł ma sie grzac i być gorący, zaeyzykowalem i zostawilem go tak pod prądem. Oprocz tego ze jest gorący to sie nie spalil przez jakies 10min go dusilem. Tylko w ogole nie pasują obroty z przepustnice a po rozmowie z Pawłem wiem że trzeba zmostkowac dwa piny w gornym prawym patrząc od gory na moduł. I zadnej reakcji żadnego bip. Dioda mruga ala stroboskop na module

Awatar użytkownika
Hauler
Kierowca
Posty: 2013
Rejestracja: 26 kwie 2015, 11:38
Has thanked: 3 times
Been thanked: 13 times

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Hauler »

Proszę cię bardzo


Niedzwiedz2o
Kierowca
Posty: 547
Rejestracja: 08 mar 2017, 19:05
Been thanked: 1 time

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Niedzwiedz2o »

Hauler pisze:Proszę cię bardzo

Dzieeki pod te piny właśnie probowalem ale spróbuje Twoim narzedzien z filmu:) wrócę do domu to obadam

Niedzwiedz2o
Kierowca
Posty: 547
Rejestracja: 08 mar 2017, 19:05
Been thanked: 1 time

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Niedzwiedz2o »

Pracę stoją bo ani hydro nie mogę podłączyć przez krocce poki co, jeśli chodzi o dźwięk nie ma glosnika. To sobie zamowilem zderzak:)
Jaki moduł świateł polecacie? Zalezy mi najbardziej o światła mijania wsteczny i awaryjne bym chcial mieć. Bez zbędnych strobo :/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7789
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 72 times

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Maciej »

Podstawowe światła (przód) + tył ze stopem da się zrobić teoretycznie na tym module dźwieku co masz. Poczytaj ostatnie posty w temacie viewtopic.php?f=37&t=2593

Niedzwiedz2o
Kierowca
Posty: 547
Rejestracja: 08 mar 2017, 19:05
Been thanked: 1 time

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Niedzwiedz2o »

Hauler pisze:Proszę cię bardzo

Zajebiscie:) udało sie:) penseta jednak robi swoje. Dzieki:)

Niedzwiedz2o
Kierowca
Posty: 547
Rejestracja: 08 mar 2017, 19:05
Been thanked: 1 time

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Niedzwiedz2o »

Tyle czasu na malowanie budy poszło a teraz odkrecam śrubke od grilla przedniego i wraz z nią odchodzi platek farby. Mowie moze przypadek odkrecam drugą i to samo. Od srodka przejechalem paznokciem i farba zlazi od razu://// jakis chu..wy podklad nigdy jakos problemu nie bylo z tym. Tylko nie zmatowilem jej w sumie ale wczesniej tez tak nie robilem i nie bylo problemu. Ramę epoksydem walnalem na podklad i jest ok. A buda albo jej nie ruszać bo kazde walniecie to odprysk farby albo do kreta:/

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9753
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Pawloosw »

Uuuuu, to niezla ujnia. :(
Jesli faktycznie tak latwo odlazi, to chyba pozostaje ja w dot-4 wymoczyc, odtluscic i raz jeszcze malowanko :scratch

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9099
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Drabek »

Zmatować po zdjęciu lakieru. A potem podkład do plastiku. ;)

ODPOWIEDZ