Scania R620 6x4 Highline

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9097
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Scania R620 6x4 Highline

Post autor: Drabek »

Na jeden model to bym się skusił. Ale mając więcej to bym sobie odpuścił.

adammKI
Kierowca
Posty: 281
Rejestracja: 17 lip 2018, 10:02
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Scania R620 6x4 Highline

Post autor: adammKI »

Mongrel, masz rację z tą pokrywą L.

Zabiłeś całą radość z posiadania garażyku na skakankę.

Swoją drogą skrzynia spełnia założone zadanie bo dzisiaj bezstresowo model jeździł sobie w bagażniku i nic mu nie groziło

Awatar użytkownika
mongrel
Kierowca
Posty: 1427
Rejestracja: 29 sty 2012, 12:27
Has thanked: 32 times
Been thanked: 6 times

Re: Scania R620 6x4 Highline

Post autor: mongrel »

Trochę nie pomyślałeś, albo im niedopowiedziałeś i nie doradzili. Następny raz będziesz jak to mówią mądrzejszy. Nikt tu nie pisze żeby celowo kogoś gasić. Pewnie na naczepę też będziesz potrzebował skrzyni więc będziesz mógł wykorzystać doświadczenie.

Awatar użytkownika
Denis
Kierowca
Posty: 4029
Rejestracja: 18 lip 2013, 09:46
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times

Re: Scania R620 6x4 Highline

Post autor: Denis »

Bardzo fajna skrzynia. Ja osobiście daje sobie w obi pociąć sklejkę 8mm na dane wymiary skręcam to sobie a z przodu robię wsuwaną ściane z plexy koszt na wywrotkę 6x6 coś koło 200zł

adammKI
Kierowca
Posty: 281
Rejestracja: 17 lip 2018, 10:02
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Scania R620 6x4 Highline

Post autor: adammKI »

Denis, opcja sklejka u mnie też by przeszła bo mam kupione maszyny stolarskie ale trzymam je u teścia 40 km dalej niż mieszkam.

Dodatkowo praca, dwójka małych dzieci, syn z przedszkola co trochę przynosi jakieś choróbsko, trochę próbuję rozkręcić swoją firmę i na wszystko brakuje czasu.

Dlatego postanowiłem że lepiej zamówię przez www. Kasa niewiele większa niż materiał, mój czas oraz dojazd do mojego warsztaciku u teścia.

Mongrel: przy następnej skrzynce będę już mądrzejszy. Gdybym miał czas to pewnie bym zagłębiał się bardziej w to jaka skrzynka byłaby najlepsza. A miało być szybko i tanie. Następna na pewno będzie miała dodatkowo wypełnienia gąbkowe do włożenia aparatury, pakietów, ładowarki i może jakichś podstawowych narzędzi, tak aby w jednej skrzynce wszystko zabrać ze sobą.

adammKI
Kierowca
Posty: 281
Rejestracja: 17 lip 2018, 10:02
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Scania R620 6x4 Highline

Post autor: adammKI »

Wczoraj wieczorem podniosłem kabinę o 6 mm.

Dodatkowo zblokowane oba mosty.

Jazda o niebo lepsza w lekkim terenie.
Po blokadzie na asfalcie można driftować.

Muszę zrezygnować ze skrzynki na pakiet pod autem i przenieść go do wnętrza kabiny.

ODPOWIEDZ