King Kong RC ZL-130

Awatar użytkownika
trucker-pl
Kierowca
Posty: 118
Rejestracja: 18 sty 2024, 15:09
Has thanked: 20 times
Been thanked: 19 times

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: trucker-pl »

Podziękował za komentarze. Z tym przybrudzeniem to była tylko wersja demonstracyjna: trochę za bardzo wyjechał mi pędzel przy malowaniu ramek reflektorów i najprostszym rozwiązaniem było zamaskowanie tego czarnym washem :P Ale nie uprzedzajmy faktów. Dziś też trochę posiedziałem nad autem i fura w zasadzie skończona, jedynie tablice rejestracyjne mi nie wyszły, ale zamówię drukowane w 3D i będzie miód malina. Niech przemówią zdjęcia:
P5220316.jpg
P5220319.jpg
Dorobiłem tylne lampy (w zestawie są tylko te małe, okrągłe - nie da się do niech nawet wsadzić ledów), lusterko wsteczne (w sumie tylko po to, żeby móc na czymś zaczepić choinkę zapachową, którą dostałem rok temu :P ), założyłem lusterka zewnętrzne, przykręciłem pakę, itd, itp.

Zdążyłem też przed deszczem i odrobinkę pojeździłem, niestety fura jeszcze bardziej się ubrudziła :brawa
P5220347.jpg
P5220350.jpg
P5220357.jpg
P5220379.jpg
P5220384.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 8196
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 64 times
Been thanked: 112 times

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: Maciej »

Zrobiony ze smakiem :ok

Awatar użytkownika
czarny Ślązak
Kierowca
Posty: 113
Rejestracja: 25 sty 2022, 16:13
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: czarny Ślązak »

Piękny sprzęt :szoki

Awatar użytkownika
daro704
Kierowca
Posty: 412
Rejestracja: 04 kwie 2019, 16:34
Has thanked: 33 times
Been thanked: 4 times

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: daro704 »

Jak to mówią "mucha nie siada" :ok

Awatar użytkownika
trucker-pl
Kierowca
Posty: 118
Rejestracja: 18 sty 2024, 15:09
Has thanked: 20 times
Been thanked: 19 times

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: trucker-pl »

Dzięki ;) zamówiłem właśnie drukowane tablice rejestracyjne, oponki z bardziej terenowym bieżnikiem i hak holowniczy. Dość zabawnie, bo o ile w King Haulerze nie zmieniłem nic przez 4 lata, tak tutaj ledwo ukończyłem model i już wchodzą pierwsze modyfikacje :P

Awatar użytkownika
trucker-pl
Kierowca
Posty: 118
Rejestracja: 18 sty 2024, 15:09
Has thanked: 20 times
Been thanked: 19 times

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: trucker-pl »

No to tak. Wciąż czekam na docelowe tablice rejestracyjne (aktualnie są wydrukowane na papierze i przyklejone taśmą dwustronną :P ), za to doszły mi oponki i hak holowniczy. Oponki mają fajny bieżnik, są też ciut większe niż oryginalne (bodajże 85mm średnicy wobec 82mm z zestawu), niestety są bardzo twarde, ale przy cenie 7zł za sztukę nie ma co wybrzydzać :P Prezentuje się to tak:
P6181231.jpg
P6181247.jpg
P6181250.jpg
P6181252.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Wolfek
Kierowca
Posty: 531
Rejestracja: 26 wrz 2017, 21:23
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: Wolfek »

Świetny gruzownik. Gratuluję modelu.

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14623
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 24 times

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: Sławek »

Super wyszło :brawo

Awatar użytkownika
Sogun
Kierowca
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2017, 07:58
Has thanked: 33 times
Been thanked: 25 times

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: Sogun »

:ok fajny model wyszedł

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 10004
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 32 times
Been thanked: 25 times

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: Pawloosw »

Zajebisty. :brawo

ODPOWIEDZ