King Kong RC ZL-130
- trucker-pl
- Kierowca
- Posty: 118
- Rejestracja: 18 sty 2024, 15:09
- Has thanked: 20 times
- Been thanked: 19 times
Re: King Kong RC ZL-130
Pięknie dziękuję. Chyba dobrze odnajduję się w takich klimatach
Teraz trochę napaliłem się na Ziła 157, ale odrobinkę mnie zatyka jak widzę koszty części i wysyłki 
- Pawloosw
- Kierowca
- Posty: 10004
- Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
- Has thanked: 32 times
- Been thanked: 25 times
Re: King Kong RC ZL-130
Mam ideolo rozwiazanie dla Ciebie. Tego kingkonga poganiasz mi i kupujesz zila. 
- trucker-pl
- Kierowca
- Posty: 118
- Rejestracja: 18 sty 2024, 15:09
- Has thanked: 20 times
- Been thanked: 19 times
Re: King Kong RC ZL-130
Ok, będę pamiętał do kogo uderzyć jak mnie narzeczona z domu wyrzuci z tym całym majdanem
- trucker-pl
- Kierowca
- Posty: 118
- Rejestracja: 18 sty 2024, 15:09
- Has thanked: 20 times
- Been thanked: 19 times
Re: King Kong RC ZL-130
Swego czasu popularne było powiedzenie: dzwon podstawą tuningu. W tym przypadku dzwon podstawą weatheringu. Na ostatnim spocie zahaczyłem prawym błotnikiem o znak drogowy, w efekcie powstała wyjątkowo paskudna rysa. Po co jednak robić zaprawku, skoro mozna poradzić sobie z nią w taki sposób?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.