King Kong RC ZL-130

Awatar użytkownika
wajha1983
Kierowca
Posty: 4916
Rejestracja: 10 lis 2013, 16:21
Has thanked: 17 times
Been thanked: 11 times

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: wajha1983 »

Dobra robota :brawo

Awatar użytkownika
Motyl
Kierowca
Posty: 596
Rejestracja: 26 gru 2011, 20:18
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: Motyl »

Wygląda świetnie, lubię takie klimaty oldtimerów

Awatar użytkownika
trucker-pl
Kierowca
Posty: 118
Rejestracja: 18 sty 2024, 15:09
Has thanked: 20 times
Been thanked: 19 times

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: trucker-pl »

Pięknie dziękuję. Chyba dobrze odnajduję się w takich klimatach :P Teraz trochę napaliłem się na Ziła 157, ale odrobinkę mnie zatyka jak widzę koszty części i wysyłki :P

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 10004
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 32 times
Been thanked: 25 times

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: Pawloosw »

Mam ideolo rozwiazanie dla Ciebie. Tego kingkonga poganiasz mi i kupujesz zila. :ok

Awatar użytkownika
trucker-pl
Kierowca
Posty: 118
Rejestracja: 18 sty 2024, 15:09
Has thanked: 20 times
Been thanked: 19 times

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: trucker-pl »

Pawloosw pisze:
25 cze 2024, 12:29
Mam ideolo rozwiazanie dla Ciebie. Tego kingkonga poganiasz mi i kupujesz zila. :ok
Ok, będę pamiętał do kogo uderzyć jak mnie narzeczona z domu wyrzuci z tym całym majdanem :P

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 10004
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 32 times
Been thanked: 25 times

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: Pawloosw »

Koniecznie musze ją poznać co by przyspieszyć ten proces. :hehe

Awatar użytkownika
trucker-pl
Kierowca
Posty: 118
Rejestracja: 18 sty 2024, 15:09
Has thanked: 20 times
Been thanked: 19 times

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: trucker-pl »

Swego czasu popularne było powiedzenie: dzwon podstawą tuningu. W tym przypadku dzwon podstawą weatheringu. Na ostatnim spocie zahaczyłem prawym błotnikiem o znak drogowy, w efekcie powstała wyjątkowo paskudna rysa. Po co jednak robić zaprawku, skoro mozna poradzić sobie z nią w taki sposób?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 8196
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 64 times
Been thanked: 112 times

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: Maciej »

Wyśmienicie :D

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 10004
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 32 times
Been thanked: 25 times

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: Pawloosw »

Wyszlo owzorowo. Chyba Ci go jeszcze odrapie na kolejnym spocie. :szoki

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 8196
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 64 times
Been thanked: 112 times

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: Maciej »

U Krzysztofa ZIŁ na białej serwetce jak opłatek na Wigilię :D

ODPOWIEDZ