Strona 4 z 4

Re: King Kong RC ZL-130

: 01 cze 2026, 19:20
autor: trucker-pl
No ba, dywanik musi być :P

Re: King Kong RC ZL-130

: 01 cze 2026, 23:11
autor: Pawloosw
W domu na serwetce, a na spotach po znakach jeździ…. Bądź tu mądry. :he