Fendt Favorit 926 lsa

Awatar użytkownika
slider
Kierowca
Posty: 310
Rejestracja: 22 wrz 2012, 22:09
Been thanked: 1 time

Re: Fendt Favorit 926 lsa

Post autor: slider »

Fajna i częsta baza na model na zagranicznych forach ;) Opony od Modellprezision też spoko, gdyby cena była trochę mniej "niemiecka"... :oops:

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9750
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Fendt Favorit 926 lsa

Post autor: Pawloosw »

To już 2 lata ?!? Ale ten czas leci. :facepalm
Do dzieła Borek, niechaj czym prędzej z garażu wyjedzie ten traktorek. :brawa

Awatar użytkownika
borek
Traktorzysta
Posty: 5212
Rejestracja: 22 sty 2012, 10:28
Has thanked: 16 times
Been thanked: 47 times

Re: Fendt Favorit 926 lsa

Post autor: borek »

Trochę czasu minęło, ale stan na dzisiaj uznali reklamacje silnika regulatora i karty programującym. Zapłaciłem 97 dolcow w tym darmowa wysyłka. A zwrot maja dla mnie bo fizycznie na koncie nie mam 86 dolców. Wysłałem im koszt wysyłki do nich na kwotę 56zl czyli 14.24 dolca. Teraz kupuje flysky 21.5T cały komplet z kartą z alli, koszt 260 plus wysyłka 3.9 dolca. Jednak na zębatkę 3.17

Awatar użytkownika
borek
Traktorzysta
Posty: 5212
Rejestracja: 22 sty 2012, 10:28
Has thanked: 16 times
Been thanked: 47 times

Re: Fendt Favorit 926 lsa

Post autor: borek »

U ale dawno tu nic nie było. Silnik. Doszedł trafił na cło ale jak się okazało pomprzeslaniu do nich dokumentów coś poszło nie tak. Po ponad miesiącu zadzwoniłem na urząd celny i gość mnie uświadomił że muszę dostać potwierdzenie nadania E-mail. Udało się po tej deklaracji silnik był po 3 dniach u mnie i stu złotych około mniej. Dziś zaprojektowałem mocowanie do silnika z przekładni modelcraft bez obcinania ośki.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7775
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 71 times

Re: Fendt Favorit 926 lsa

Post autor: Maciej »

Bez obcięcia ośki oczywiście zadziała tak samo, ale zajmie wiecej miejsca. Czyżbyś miał go w nadmiarze Tomku? ;)

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7775
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 71 times

Re: Fendt Favorit 926 lsa

Post autor: Maciej »

Garaż Pana Tomasza co prawda, ale chyba nie wypłaci mi paru płaskich na spocie za tego posta :he

Miałem możliwość postawić dziś koło siebie Fendta 1050 Brudera w skali 1:16 i tego Fendta Favorita 926 od Dickiego w skali 1:14 - więc zrobiłem foty dla porównania. Nie bardzo miałem to gdzie wrzucić na forum i pomyślałem, że tu będą się dobrze czuły :friends

Rozmiarowo bardzo podobne modele, ale jednak jest różnica skali - w realu ten 1050 to kaban większy od Favorita, który też do malutkich nie należy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ