Ursus Deagostini 1:8 Rc

Awatar użytkownika
Marcin1124
Kierowca
Posty: 98
Rejestracja: 11 paź 2022, 09:37
Has thanked: 4 times

Ursus Deagostini 1:8 Rc

Post autor: Marcin1124 »

Cześć wszystkim. Ogólnie na forum jest od roku jako obserwator. Długo się zastanawiałem czy zakładać nowy garaż, szczerze nie należę do osób żeby się czymkolwiek chwalić. Dlatego po ponad 1,5 roku składania modelu zakładam garaż z budowy mojego Ursusa z przyczepą. Wiem że nie jest to szczyt w modelarstwie składać same części ale mówi się trudno haha 😉.
A więc do rzeczy jest to model Ursusa c330 od samego początku miałem plan by zrobić go zdalnie sterowany bo fajnie duży model jest, pierwotnie są tylko światła i dźwięk. Na dzień dzisiejszy wygląda jak na foto nie mam za dużo zdjęć bo nie robię aż tyle. Z tego co już jest to mam zamontowane serwo silniczki motoreduktory, aparaturę , ESC oraz sam od podstaw zrobiłem kabinę ale jeszcze trochę poprawek wymaga. Światła i skręt działa ale jak to u mnie bywa trochę tu trochę tu się podłubie i czekają mnie poprawki haha.

I tutaj przychodzę odrazu z pytaniem macie jakieś sensowne rozwiązanie odnośnie napędu bo te silniki które włożyłem okazały się za słabe i nie są w stanie pociągnąć samego traktora a gdzie przyczepa 🙈. Zastanawiałem się nad drukiem 3d zwolnic i pochw i w to upchać jakiś silnik ale nie mam drukarki.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Irmscher30
Kierowca
Posty: 43
Rejestracja: 22 sie 2022, 11:02

Re: Ursus Deagostini 1:8 Rc

Post autor: Irmscher30 »

JGA25 wejdą w zwolnice tzn tam gdzie jest dyferencjał?

Awatar użytkownika
Marcin1124
Kierowca
Posty: 98
Rejestracja: 11 paź 2022, 09:37
Has thanked: 4 times

Re: Ursus Deagostini 1:8 Rc

Post autor: Marcin1124 »

Tak jakoś i może bym upchał tylko problem jest taki że nie leci to w linii prostej i na końcu bym musiał jakieś zębatki dać czy coś

Awatar użytkownika
Marcin1124
Kierowca
Posty: 98
Rejestracja: 11 paź 2022, 09:37
Has thanked: 4 times

Re: Ursus Deagostini 1:8 Rc

Post autor: Marcin1124 »

Cześć 👊 Graty dotarły więc walczę dalej. Nie ma za dużego pola do popisu ale mam nadzieję że uda się to zrobić
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9753
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Ursus Deagostini 1:8 Rc

Post autor: Pawloosw »

Tak se mysle przy takiej konwersji jakby cos sie nie udalo zapasowe elementy warto by kupic za te 29 zl czy ile tam teraz nr kosztuje.

Awatar użytkownika
Marcin1124
Kierowca
Posty: 98
Rejestracja: 11 paź 2022, 09:37
Has thanked: 4 times

Re: Ursus Deagostini 1:8 Rc

Post autor: Marcin1124 »

Mam cichą nadzieja że nie będą potrzebne. Na dzień dzisiejszy wychodzi ok 45 za numer. Drogi nie drogo, jak bym potrzebował czegoś to zawsze się znajdzie ktoś kto chce sprzedać jakieś pojedyncze numery 😉

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14533
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 22 times

Re: Ursus Deagostini 1:8 Rc

Post autor: Sławek »

Ja mam komplet Syreny z deagostini oryginalnie zapakowany, wszystkie numery :)

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9753
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Ursus Deagostini 1:8 Rc

Post autor: Pawloosw »

Marcin1124 pisze:
29 lis 2023, 08:43
Mam cichą nadzieja że nie będą potrzebne. Na dzień dzisiejszy wychodzi ok 45 za numer. Drogi nie drogo, jak bym potrzebował czegoś to zawsze się znajdzie ktoś kto chce sprzedać jakieś pojedyncze numery 😉
Wtf :o to ile ten ursus w calosci ma kosztowac?

Sławek, lokata dlugoterminowa widze. :D

Awatar użytkownika
Marcin1124
Kierowca
Posty: 98
Rejestracja: 11 paź 2022, 09:37
Has thanked: 4 times

Re: Ursus Deagostini 1:8 Rc

Post autor: Marcin1124 »

Coś w granicy 5500 😂

Awatar użytkownika
Marcin1124
Kierowca
Posty: 98
Rejestracja: 11 paź 2022, 09:37
Has thanked: 4 times

Re: Ursus Deagostini 1:8 Rc

Post autor: Marcin1124 »

Czołem 😉 długo mnie nie było ale ciężko z czasem a że to projekt długo terminowy to nie mam parcia. Coś tam się dłubie przy nim ale nie ma czym się chwalić
Na dzień dzisiejszy silnik zamontowany wszystko w miarę spasowane teraz czeka mnie rozmieszczenie elektroniki oraz puszczenie przewodów 👊
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ