Brzeziny 24-26 Październik 2014

Relacje ze spotkań, eventów, aranżacji budów, wystaw itp.
Awatar użytkownika
barman_pl
Moderator
Posty: 9778
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:24
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: Brzeziny 24-26 Październik 2014

Post autor: barman_pl »

Pany - nocleg odwołany...
Spot wypadł jak wypadł - miało być fajnie ale się zjebało... - Niby jesteśmy poważni ale jak widać nie do końca...
Uwierzcie mi, że wczorajsza rozmowa z właścicielem noclegu nie była fajna, bo jakby nie patrzeć zamówiłem cały "weekend"...
Generalnie po tym co zaszło miejscówka dla nas jest prawdopodobnie zablokowana :(
Po tym wszystkim odechciało mi się robić spotkań...

PS. Jeśli nikogo w piątek nie będzie to pozwoliłem sobie zarobić i wziąłem "czterdziestkę" w piątek do focenia ;) i Powiem tak - nie budzić mnie przed 12:00 bo do 7:00 pracuję... Ewentualnie możecie się wcześniej spotkać na żwirowni...

Sorki za ten mocny post, ale ... Proponuję najpierw pomyśleć, później pisać kto będzie...

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14533
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 22 times

Re: Brzeziny 24-26 Październik 2014

Post autor: Sławek »

Spoko, przy tak postawionej sprawie na pewno nie będziemy Cię budzić. Szkoda tylko Lukiego bo chłopak z UK bedzie naginał, ale sądzę, że Brzeziny to nie jest na tyle oblegana przez turystów metropolia i nocleg sie na pewno znajdzie, bp. w Rekaksie.

Pozdr

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7789
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 72 times

Re: Brzeziny 24-26 Październik 2014

Post autor: Maciej »

Michał - post może i mocny, ale jesteśmy poważni więc bierzemy go na klatę :P

Tak już na poważnie - ja bynajmniej nie pisałem, że będę nocował, a potem się wycofałem.

Prześledziłem teraz ten wątek od początku - być może problemem było to, że założyłeś, że dużo osób będzie nocować, choć nie było jednoznacznych deklaracji do 10 października - i zabukowałeś obiekt.
Nauczka na przyszłość - nie bukować, niech każdy sam za siebie bukuje :joint

Mam nadzieję, że nie zraziłeś się do spotkań w Brzezinach :friends

PS.
Natomiast panny ze śląska, które się deklarowały i wymiękły niech się same tłumaczą :pala

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14533
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 22 times

Re: Brzeziny 24-26 Październik 2014

Post autor: Sławek »

Michał,

Przeczytałem cały wątek, i w zasadzie to ja nie widzę prawie żadnej deklaracji noclegu poza oczywistymi potrzebami Lukiego :) Nocleg sam zaproponowałeś, a z tego co widac to prawie wszyscy planowali przyjechać na jeden dzień :) być może zasugerowałeś się standardem sprzed kilku lat z zawodów trialowych gdzie zasadą były zawody 2-dniowe, jednak jak widać po obencym roku, to u nas jednodniowa impreza sprawdza sie najlepiej, a nocleg to raczej dotyczy P/S z uwagi na to, ze czesc ludzi ma daleko i musi przyjechac w piatek wieczorem :)
Dlatego nie spinaj sie nam kolego sympatyczny bo dostaniesz wpierdziel :cisza :pala :D

Pozdr

Awatar użytkownika
barman_pl
Moderator
Posty: 9778
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:24
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: Brzeziny 24-26 Październik 2014

Post autor: barman_pl »

Pany...Przyjmuję wpierdziel na klatę :D... Nie spinam się żeby nie było...
Po prostu następnym razem jeśli będziemy załatwiać spotkanie z noclegiem będzie to robione trochę inaczej, bo Sławek tu ma sporo racji - sugerowałem się poprzednimi spotkaniami weekendowymi, więc załatwienie noclegu było dla mnie normalną i podstawową rzeczą :)
Sobota jak najbardziej aktualna - po prostu mi też coś wypadło w piąteczek dlatego będę trochę później :figa
Maciej pisze:Mam nadzieję, że nie zraziłeś się do spotkań w Brzezinach :friends
Spoko spoko - może coś się w zimę ogarnie :brawa

Pozdr.

Awatar użytkownika
luki
Kierowca
Posty: 1630
Rejestracja: 03 lip 2012, 15:18

Re: Brzeziny 24-26 Październik 2014

Post autor: luki »

Jako ,że zostałem wspomniany dodam coś od siebie , Barman może nie poganiał towarzystwa bo zapracowany zapewne jak my wszyscy ale skoro ja targam się z końca Europy to nie na jeden dzień ,a w sumie na parę godzin, spać to ja jeszcze mam gdzie .Chodziło mi właśnie o cały wekkend spędzony z Wami .W zeszłym roku byłem u Barmana (Dysney) wspominam tamten weekend zajebiście bo właśnie wieczorem na noclegu jest największa zabawa.Obawiam się ,że więcej nie będę się pisał na spoty by nie robić Wam kłopotu z noclegiem ,przyznaje zmoczyłem nie wpłacając zaliczki za nocleg ale to normalne ,że sam nie chciałem spędzić nocki w Brzezinach bo mam jeszcze rodzinę w Polsce.

Awatar użytkownika
barman_pl
Moderator
Posty: 9778
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:24
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: Brzeziny 24-26 Październik 2014

Post autor: barman_pl »

Po prostu nie zgadaliśmy się wszyscy jak należy i tyle. Biorę to na siebię, bo jako organizator mogłem poganiać i drążyć temat, wtedy by było wszystko jasne ;)...
Żeby nie było - nie obrażać się tu na mnie bo będzie wpier$%l :P

Pozdr.

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14533
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 22 times

Re: Brzeziny 24-26 Październik 2014

Post autor: Sławek »

Mnie nie bedzie, mam rozdanie dyplomow w sobote :(

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7789
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 72 times

Re: Brzeziny 24-26 Październik 2014

Post autor: Maciej »

Eeee tam, na zeszłoroczną zipilandię pojechałem w dzień wydawania dyplomów. Dyplom odebrałem w tygodniu w sekretariacie :D

Awatar użytkownika
barman_pl
Moderator
Posty: 9778
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:24
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: Brzeziny 24-26 Październik 2014

Post autor: barman_pl »

To może zapytam więc, bo już środa - kto będzie ? Bo nie wiem jak się mam organizować ;)
Lista na poprzedniej stronie aktualna ? :)

Pozdr.

ODPOWIEDZ