Spot Ostrów Wlkp 24.05.15

Relacje ze spotkań, eventów, aranżacji budów, wystaw itp.
Awatar użytkownika
Radzik
Kierowca
Posty: 4884
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:45
Been thanked: 1 time

Re: Spot Ostrów Wlkp 24.05.15

Post autor: Radzik »

Super :brawo
A pod drogą wystarczyło wyrównać moim zdaniem :ok

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7789
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 72 times

Re: Spot Ostrów Wlkp 24.05.15

Post autor: Maciej »

Dokładnie - wyrównać pod drogą i potem już jej nie układać :he

Awatar użytkownika
wajha1983
Kierowca
Posty: 4882
Rejestracja: 10 lis 2013, 16:21
Has thanked: 16 times
Been thanked: 10 times

Re: Spot Ostrów Wlkp 24.05.15

Post autor: wajha1983 »

spox

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9753
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Spot Ostrów Wlkp 24.05.15

Post autor: Pawloosw »

Łukasz, cieszę się że Staruszek Ci się podoba, ale niczym melon dolarów?!? :hehe
Powiem to co zawsze powtarzam przy okazji zachwalania staruszka. Wyszedł dobrze, ale bez przesadyzmu. Z rzeczy najbardziej mnie wkurzających - spierniczone podszybie (niezgodne z oryginałem), pomijając brak wycieraczek i lusterek, brak uszczelek przy szybach kabiny :nea Tylne siłowniki powinny być zrobione z nierdzewki (tłoczyska) zamiast z mosiądzu, rolki do zwijania linek są do poprawienia, podobnie jak malowanie felg i masa innych rzeczy o których zapomniałem. :D
Tak więc tyle w temacie stara, jeśli chodzi o drogi w pierwszej chwili pomyślałem, że to będzie niewypał ale jak się okazało grubo się myliłem. Jedno co trzeba by było zrobić przed rozłożeniem - to przejechać grabiami i wyrównać nierówności na piasku - następnym razem będziemy mądrzejsi. Pozatym asfalcik wg mnie prezentuje się bardzo dobrze i skalowo (no może ciut za duża posypka :scratch ) Tak więc, pomysł kolegów z drogą mi przypadł do gustu i myślę, że jakbyście przejechali się po nim w realu to byście mieli podobne zdanie.

Na temat samego spota cieszę się, że Łukasz pociągnął temacik i dziękuję za jego determinację, w końcu miałem okazję poznać kogoś z forum w realu i zasmakować wspólnej zabawy w naszych ukochanych tematach RC. :cool Teraz to mi całkiem ochota przeszła, żeby się w pojedynkę bawić modelami. :he

Przy okazji chciałbym też nadmienić, że bez hydro można zrobić kopareczkę RC, która naprawdę daje radę w terenie. Wiem, bo widziałem na własne oczy i nie mogłem się nadziwić jak to chodziło na serwach. :szoki Gdyby nie te długie ramiona we fuchsie i masa chwytaka, spróbowałbym sił właśnie z takim rozwiązaniem i maskowaniem wiertła. :scratch Szacuneczek Łukasz, popracuj tylko nad usztywnieniem całości i będzie pro. :ok

Jak widać na fotach jest i ładna scania z kabinką handmade, zabrakło tylko powłoki lakierniczej. :D Kiedy malowanko?

No i byłbym zapomniał - Łukaszowe Volvo - brałbym niczym rumun zasiłek. Amortyzowana kabinka ryje beret, nie mówiąc o reszcie detali. :hehe

Jak widać, na spota zabrałem ze sobą waginę, szkoda tylko że w tym ostrym słońcu na wyświetlaczu gu... było widać i jej nawet nie włączałęm :szydera

Łukasz, zakupiłem dzisiaj taki secik brudera z taczką i płotkami, będzie bardziej kolorowo next time. ;)

Tyle w temacie z mojej strony, a kolegom dziękuję za przyjazd i prezencik :friends, miło mi było poznać osobiście a nie tylko fłorum i fłorum. :he

Mam nadzieję, że wkrótce będzie okazja się znowu spotkać i kto wie, może w liczniejszym gronie. :)

Postaram się dzisiaj wrzucić film ze spota.

Pozdro

Awatar użytkownika
Łukasz_G
Kierowca
Posty: 2021
Rejestracja: 26 lut 2012, 13:54
Been thanked: 1 time

Re: Spot Ostrów Wlkp 24.05.15

Post autor: Łukasz_G »

:friends :friends :piwo :piwo

Awatar użytkownika
Benon
Kierowca
Posty: 1215
Rejestracja: 26 lut 2012, 11:08

Re: Spot Ostrów Wlkp 24.05.15

Post autor: Benon »

:brawo
...a drogi jak to w Rosji, też takie są :szydera
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: Spot Ostrów Wlkp 24.05.15

Post autor: Pablo »

:he

Awatar użytkownika
griszaa
Złomiarz
Posty: 10990
Rejestracja: 22 sie 2012, 04:52
Been thanked: 2 times

Re: Spot Ostrów Wlkp 24.05.15

Post autor: griszaa »

:szydera

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9753
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Spot Ostrów Wlkp 24.05.15

Post autor: Pawloosw »

Macie szydercy!!



:P

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7789
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 72 times

Re: Spot Ostrów Wlkp 24.05.15

Post autor: Maciej »

1:08 co to za mistrz 2 planu :he

ODPOWIEDZ